25. díl - Štvanice

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:...Pane kolego, řeklo se nepsat nic, co by mohlo naznačit lokalitu :shock:
...Jako hrob, pane kolego, jako sfinga egyptská. Konec konců také bych nestál o žádné davy diváků, až mě zase bude bolet hlava... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:..Jako hrob, pane kolego, jako sfinga egyptská...
Jj malej Míra je tajemnější než brůnovic hrobka, sám jsem z něj zkoušel získat nějaké informace...ale bylo to skoro jako s Michálkem, ke konci rozhovoru již jen cosi mumlal a snad se i modlil :mrgreen: ;) ...Ale něco mi napovídá, že spojovací heslo bude "cockroach around Lany fields" 8-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od Willy Kleiber »

Můžu se teda zeptat, kde je to místo? Psali jste, že bude odtajněno na výroční schůzi... :D díky
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od Willy Kleiber »

OK, díky!
Takže kupodivu místo velmi blízko seriálově je v tomto případě velmi blízké i reálně, což ale je spíše výjimečný jev...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...Takže kupodivu místo velmi blízko...což ale je spíše výjimečný jev...
No nás k vypátrání přivedla jednoduchá logická úvaha a sice, že zmíněná Škoda 100 se vyskytla na záběrech jen několikrát a to s téměř stejnou hereckou konstalací. Takže aby natočili, jak paní řídící stopuje, nemohli potřebovat cestovat někam daleko a mělo by to být nedaleko toho přejezdu. V okolí je krajina velmi členitá a rovných úseků silnice s malým "esíčkem" tam je poskrovnu. No a pak už stačil jen osvědčený postřeh pana místopředsedy a výsledek už všichni znáte... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od malej Míra »

Jedno nám známé místo natáčení bohužel patrně dozná změn po včerejším výbuchu plynu v obci Tursko. Je to nám známý objekt JZD, kde předsedkyně Anka nabízela Honzovi místo bezpečnostního referenta... :(
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 25. díl - Štvanice

Příspěvek od jasny.sokol »

Ano tedka to hlásili v televizních novinách, taky jsem to poznal to místo a říkali že to půjde k zemi, takže ta budova do které jde Anča s dotazem "Kdy to vlastně začíná " už nebude... Naštěstí ji mám vyfocenou pro srovnání z doby kdy jsme tak byly naposled společně (tak 7 let zpět)
Je to ale škoda
Odpovědět