17. díl - Prokleté dědictví

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od Honza Zeman »

To je perfektni prace, krasne je tu videt jak hlodal zub casu a kdeze je nase drivejsi pycha hornictvi.... Nicmene sehrat tam nejaky scenky nebo aspon nafotit by mohlo byt fajn :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od heerec123 »

Pěkné... Hluboká poklona, pane Černý. Ještě jsem teď kouknul na nějaký stránky o hornictví, protože mě zajímalo, kterej ten Gottwald to vlastně byl (římská kolik) a tak jsem zjistil (kromě toho, že se po Klementovi jmenovaly snad i mateřský školy), že tenhle důl byl Gottwald I a že to byl jeho už čtvrtej název. Majitele Maxe vystřídal nejdřív Beneš, pak Fierlinger a nakonec Gottwald. Je fakt půvabný, jak se dá na názvu jednoho dolu popsat historie celý země. A taky se mi hned vybavilo... "Tam není Terezka, tam je Petr" "Petr? Neznám." "Petr - něco červenýho - Bezruč." :lol:
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od kraken »

Teda to čumím ,jste frajeři,skutečně.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od malej Míra »

Dnes byl hostem dobrého rána na ČT1 pan Bořivoj Navrátil a také jakýsi příslušník hornického cechu, který vykládal o uniformách, oslavách, historii atd. Přišla řeč i na hornická muzea a ptali se p. Navrátila na jeho vztah k historické technice a on odpověděl, že ho to moc nebere, ale že kdysi natáčel na Kladně film (jaký asi...? :lol: ), kde měl možnost si hornické muzeum (Mayrau, Vinařice u Kladna) detailně prohlédnout.
Najděte si čas vysílání 08:21:50 tady.
Berte to rovněž jako pozvánku na tuto sobotu na další výlet... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak konecne prijde do kin film, o kterem nam na posledni navsteve dolu Mayrau rikal a ukazoval fotografie z nataceni Fredyho tata. Jedna se o film Frankensteinova armada, v titulni uloze Karel Roden. Bude to asi dost brutalni horor, ale v tom prostredi asi nejde tocit komedii :) . Pustte si TRAILER a jiste poznate nektera mista z Mayrovky, aspon v te rychlosti strihu. Ja se na film tesim :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak pri vcerejsi premiere nove rady Kriminalky Andel si vsimavy fanda vsimne :) , ze mistem, kde byla drzena policistka je kopec Homole v arealu dolu Mayrau ve Vinaricich. Misto si zahralo jak zvenku, tak i zevnitr, kde je ten vstup a nasledne chodba jako kdyz jste dole v sachte. Zajimava lokace pro nalomeni psychiky unesene...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: 17. díl - Prokleté dědictví

Příspěvek od Fredy »

O tom jsem ani nevěděl ,Hombre,že tam natáčeli nějaké scény do Kriminálky Anděl :o Jakmile budu s otcem mluvit,hned se ho na to zeptám.. ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Odpovědět