21. díl Pán ze Salcburku

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Baresi »

něco málo z podzimního výletu...
Přílohy
DSC00669.JPG
DSC00669.JPG (91.91 KiB) Zobrazeno 8773 x
DSC00670.JPG
DSC00670.JPG (99.64 KiB) Zobrazeno 8781 x
DSC00675.JPG
DSC00675.JPG (93.16 KiB) Zobrazeno 8781 x
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Bína »

Vypadaj ty budovy zachovale.Nevšiml jste si co tam tedˇje ? Jestli tam jsou ještě celníci nebo někdo jinej ?
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Eman Zahradník »

taková "technická"otázka... :) -jedná se o bývalý hraniční přechod Nová Bystřice,který si v seriálu "zahrál"tuším 2 krát.??.. ;)
jinak připojuji se také "malým kouskem do mlýna"-http://www.vojensko.cz/opk-nova-bystrice?image=5
jinak je možné že to již někdo někdy zde objevil,jelikož jsou tam níže napsané docela odborné postřehy-např.že jedna scéna je natočena obráceně,tedy když by kamion měl jet "dovnitř"naší republiky...
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Honza Zeman »

Eman Zahradník píše: jinak je možné že to již někdo někdy zde objevil
Samozrejme, ze uz o tomto miste vime, vzdyt ho mame davno na webu ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Baresi »

Je to velice příjemně zrekonstruované,bohužel k jakým účelům to slouží jsem nezjistil ,nicméně zapojím pár místních znalců a pokusím se... ;) Jinak právě fota která jsem vložil v předchozím přízpěvku měla poukazovat na to že obě zcény PS a KvŠ byly točeny obráceně tedy kdy auto vjíždí do ČR....pohledem do rakouské strany se o tom můžete ujistit...
Přílohy
DSC00673.JPG
DSC00673.JPG (112.1 KiB) Zobrazeno 8691 x
DSC00671.JPG
DSC00671.JPG (67.28 KiB) Zobrazeno 8661 x
DSC00674.JPG
DSC00674.JPG (88.3 KiB) Zobrazeno 8675 x
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Baresi »

Velice se omlouvám.....Nevěděl jsem že vložit fota jednoho z míst natáčení ,která ukazují toto místo v aktuální době a aktuální podobě se považuje za "zahlcování fóra", téže jsem netušil že stejným pohledem (zahlcování fora) se nahlíží na diskusi o již známých (uvedených na stránká) zkutečnostech ....
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Salaba »

Baresi píše:Velice se omlouvám...
Myslím, že se nemusíte zas až tak omlouvat pane kolego ;) . Že se do toho se.. /pletu :D , určitě každé novinky, úvahy a postřehy včetně fotek jsou zde na webu vítány, myslím si a vážím si toho, že v našem "sboru" vládne duch demokracie. Na druhou stranu je dobré aby stránky měly určitou formu, tedy třeba nová fota z míst natáčení se dají poslat adminovi k založení k příslušnému odkazu. Nechci a ani nemusím mazat med kolem pusy (nebo mávat falešnejma lístkama na maso před nosem :mrgreen: ) panu Černému, ale na kvalitě zpracování příspěvků včetně fotek (a bádání okolo) má hlavní zásluhu on (ne nadarmo jsem jej loni navrhl do řídící funkce :D ;) ).
Zkrátka je to tady stále dokola o tom "našem" oblíbeném seriálu a jde jen o vhodnou úpravu a přehlednost fóra ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Baresi »

Určitě s váma souhlasím...a to především ve věci vzhledu webu a "starostí" s tím spojených ...Také zásluhy p.Černého jsou zcela jistě nediskutovatelné...Myslím však že web jako takový a informace na něm je věc jedna a fórum věc druhá...Bylo podniknuto dost opatření ,a je to zcela vpořádku,aby přispívání do fora mělo úroveň...Účastnit se ve fóru fotodokumentací a příspěvkem které jem podnikl "na vlastní pěst" s okamžitou aktuálností ,samozřejmně v patřičném tématu,by mělo toto zatraktivnit.Tudíž jakákoli cenzura věci uškodí...Je to ale pouze jen názor ...můj názor...
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Honza Zeman »

Myslim, ze se tu zbytecne handrkujete, kolega Baresi to asi pojal jako soucasny vzhled znameho mista nataceni, a jestli nevedel, ze to mame na webu tak to je ovsem chyba :) , rovnez i Eman. Par obrazku jiste forum nezahlti, ale kdyz se k tomu napise vhodne zformulovany text napr. "udelal jsem si vylet na jiz zmapovane misto nataceni, podivejte se, jak to vypada ted, je videt, ze od te doby, co jste to nafotili na web, se to prilis nezmenilo") :P , by mohlo byt vhodne. ;)
Baresi píše:Myslím však že web jako takový a informace na něm je věc jedna a fórum věc druhá
Tady bych te kolego opravil, web a forum patri dohromady, a kdo nevi, co je na webu a pta se na to na foru, spatne pojmul myslenku stranek (tim nemyslim tebe). Jako doplnujici diskuze forum samozrejme slouzi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Baresi »

Děkuji samozřejmně jsem o článku s fotodokumentací věděl a myšlenka byla přesně tak jak jsi jí popsal ..Tedy podělit se o dojmy z výletu..Pravdou je že připojit text si již příště neodpustím :) Co se týče mé myšlenky o webu bylo to myšleno asi tak že web ,jeho vzhled a ostatní náležitosti má nastarosti pár zvolených a zasvěcených a ti lpějí na aktuálnosti a dalších náležitostech což ja samozřejmně v nejlepším pořádku...kdežto fórum jakožto část webu je takříkajíc tvořena širokou zasvěcenou veřejností a domnívám se že právě různorodost názorů a pohledů orientovaných k jednotlivým tématů je jeho posláním..
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Hanele »

Willy Kleiber píše:Je to určitě ten správný rybník.
Vím, že k identifikaci rybníka Olšovec u Miličína hodně pomohl svým přesným popisem pan Jelínek a taky jsem tam s vámi už byla :) , ALE: zde jsem našla jako místo natáčení těchto scén uveden Oborský rybník na Líšně. Je to jen kousek od kapličky, kde pan Abrhám točil jinou scénu z tohoto dílu. A tak mám (přes všechnu důvěru vůči paměti pana Jelínka ;) ) přece jen trochu pochybnosti... Ten rybník na Líšně mi dle fotky přijde podobnější než ten miličínský... :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Fredy »

Těžko říct,Hanele.Nechci zpochybňovat pátrací práci pana Černého,který objevil rybník u Miličína.Každopádně bych se rád podíval na rybník u Líšna,jak to tam vypadá dnes a porovnal to se záběry z filmu.Pak bychom byli chytřejší.Takhle z fotky to nejde říct na 100%,že to je zrovna tenhle u Líšna.Čili bych to bral jako tip při další výpravě po místech natáčení.Co vy na to? ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od malej Míra »

Na jaře to vošmírujeme... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
FANYNKA AGENTA BLÁHY
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: úte 29. lis 2016 1:20:00
Bydliště: Jihlava

Re: 21. díl - Pán ze Salcburku

Příspěvek od FANYNKA AGENTA BLÁHY »

Mestrey píše:tak dámy a pánové , kdo je z Jihlavy jako starej Kluge a já? A kdepak se dále točil tento díl ?
Jáá!!!
Moje Máti se přímo nacházela na náměstí, když tam Abrhám točil ty scény :-P
Dokonce se kvůli tomu spolu s ostatními kolegy ulila z práce!!! Bylo tam mraky lidí co se na to tehdá přišlo podívat :DD
Ostatně je to vidět!!!!
Já jsem z Jihlavy, jestli to víte.... A byly jsme krajani se Standou...
Uživatelský avatar
Mestrey
poručík
Příspěvky: 114
Registrován: pát 06. čer 2008 20:16:19
Bydliště: La Paz, Obispo
Kontaktovat uživatele:

Re: 21. díl Pán ze Salcburku

Příspěvek od Mestrey »

To jsem rád , že je tu krajan , protože jak říkal Wunderpepi, znalec místních poměrů se vždycky hodí. PzS je spolu s historickými záběry z náměstí pro mě naprosto zásadní díl :halo: :halo: :halo:
Wo ist der Kerl ??!!
Odpovědět