1. díl - Smrt u jezera

Vše o místech natáčení, co, kdy, kde
malej Míra
předseda

Re: 1. díl - Smrt u jezera

Příspěvek od malej Míra » ned 12. pro 2010 16:59:01

Willy Kleiber píše:...V RK stoprocentně! Ale ve Smrti u jezera ve skutečném jedoucím vlaku rozhodně být nemusel :)
Já myslím, že spor není o tom, jestli byl Mistr ve vlaku v dílu "Smrt u jezera" nebo ne, ale o tom, kde se ten vlak natáčel. A jestliže se obě scény natáčely tentýž den na stejném místě, jak nám mistr tvrdil, tak byl na místě natáčení a proto může tvrdit, že se obojí točilo na stejném místě. A o to nám přeci jde... ;) :D
Mluvíme o natáčení exteriárů, ne toho, jak se uvnitř vagónu Kalina povaluje na slamníku, nebo co to bylo.
Mám ti ukázat jak plave?

Willy Kleiber
major

Příspěvek od Willy Kleiber » ned 12. pro 2010 18:23:47

malej Míra píše:... tentýž den na stejném místě, ...
Tak takhle to bylo...no potom tomu maximálně rozumím! V SUJ vlak bez Mistra, který jen přihlížel, aby se za chvilku z téhož vlaku stal vlak v RK s Mistrem :x Další důkaz filmařské latiny a mistrovství p. Sequense.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!

Willy Kleiber
major

Příspěvek od Willy Kleiber » pon 30. kvě 2011 19:18:56

Nějak to tady usnulo, ale trápí mě hodně významné neodahlené místo natáčení - Prágrova hospoda :( kdosi nadhodil, že to skutečná hospoda ve Slivenci...neznám, neviděl jsem, může někdo potvrdit?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » pon 03. čer 2013 16:23:12

Přátelé tak takhle to dnes vypadá v místech a okolí rodného Honzíkova domku a našich příjemných setkávání v restauraci u zbraslavského přístavu (pan předseda možná přidá ještě další aktuální info, já našel náhodou tyhle smutné fotky... :( ) Snad bude v létě na zahrádce pod kaštany líp... Aáááá jak jsem dodatečně zjistil, pan předseda byl rychlejší, poprosím ho tedy o korekturu příspěvku, díky! ;)
Přílohy
zbraslav levy breh - sjezd z mostu.jpeg
zbraslav levy breh - sjezd z mostu.jpeg (110.3 KiB) Zobrazeno 2188 x
zbraslav smer pristav.jpeg
zbraslav smer pristav.jpeg (40.99 KiB) Zobrazeno 2186 x
zbraslav protejsi breh via Komorany.jpeg
zbraslav protejsi breh via Komorany.jpeg (122.39 KiB) Zobrazeno 2189 x
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

PETR
čekatel SNB

Příspěvek od PETR » stř 16. lis 2016 21:14:58

V čase 4:06 kdy Jan Zeman kouká z vlaku na "domov" jedná se o vesnici Vrchotovy Janovice na Benešovsku. Filmováno z trati Olbramovice-Sedlčany.

Fredy
kapitán

Příspěvek od Fredy » sob 19. lis 2016 8:22:55

Dík za info! :)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."

Odpovědět