Chytáky

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
tajemník Šanda
poručík

Re: Chytáky

Příspěvek od tajemník Šanda »

Otázka i odpověď ohledně Stavodělu je jasná, přenechávám dalším soutěžícím. Ale ta žvýkačka je zásadnější problém, nad kterým si budu i nadále lámat hlavu! B-) On se taky takovej starej rozdrbanej krám do takhle hezkýho kvartýru ani nehodí.

Hanele
pokladník fanklubu

Příspěvek od Hanele »

Hermine von Paulsen píše:
pon 29. čer 2020 1:23:31

V predmetnej miestnosti pritomne 3 osoby, horny okraj obrazovky, stolna lampa v tvare valca. :victory:
Nad hlavou Gajdosa, vedla z jednej strany je cedulka "Koureni zakazano" a z druhej strany mala zelenkava sklenena vazicka.
Nazov dielu alebo podniku ku ktoremu miestnost patri mozu hadat dalsi.
Úplnou náhodou jsem si hned napoprvé tipla správný díl a na příslušnou scénu jsem taky narazila okamžitě - v seriálu přece jen není moc podniků, kde by se mohlo nacházet takový fajnový pití... ;-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."

Hermine von Paulsen
major

Příspěvek od Hermine von Paulsen »

Hanele píše:
pon 29. čer 2020 16:32:36
pon 29. čer 2020 1:23:31

V predmetnej miestnosti ...stolna lampa v tvare valca....vedla z jednej strany je cedulka "Koureni zakazano" a z druhej strany mala zelenkava sklenena vazicka.
Nazov dielu alebo podniku ku ktoremu miestnost patri mozu hadat dalsi.
Úplnou náhodou jsem si hned napoprvé tipla správný díl a na příslušnou scénu jsem taky narazila okamžitě - v seriálu přece jen není moc podniků, kde by se mohlo nacházet takový fajnový pití... ;-)
Myslim, ze kolega Lipinski s tym musel pocitat, ze tuto hadanku rozlustia prve prave damy, a priznajme ;-) - asi predsa nie nahodou - ved fajnove panicky poznaju svoje lokaly :best:
Naposledy upravil(a) Hermine von Paulsen dne pon 29. čer 2020 23:07:13, celkem upraveno 1 x.

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski »

Koukám! A gratuluju! Je to v zázemí cukrárny, kde pracuje paní Štefková a Zeman s Gajdošem tam s ní poprvý mluvěj. Čili RvBV.

Co se týká problému kolegyně Hermine, tak jestli není problém ve formátu (aspect ratio), mohlo by to bejt ořezem (crop), mělo by to bejt, doufám, v poměru 4:3, nebo snad stačí i zadat výchozí. Jinak těžko říct...
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."

Hermine von Paulsen
major

Lipinski píše:
pon 29. čer 2020 23:05:58
Co se týká problému kolegyně Hermine, tak jestli není problém ve formátu (aspect ratio), mohlo by to bejt ořezem (crop), mělo by to bejt, doufám, v poměru 4:3, nebo snad stačí i zadat výchozí. Jinak těžko říct...
Skusala som vsetky volitelne formaty, aj 4:3, takisto nevidno.

Hermine von Paulsen
major

Lipinski píše:
pon 29. čer 2020 23:05:58
...kde pracuje paní Štefková a Zeman s Gajdošem tam s ní poprvý mluvěj...
Inak na tomto mieste ma velmi sokovala ista reakcia Zemana. Viete ktora a preco, kolega Lipinski? Zaujima ma, ci si to vsimnete, alebo je to len moj problem.

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski »

pon 29. čer 2020 23:11:51
Inak na tomto mieste ma velmi sokovala ista reakcia Zemana. Viete ktora a preco, kolega Lipinski? Zaujima ma, ci si to vsimnete, alebo je to len moj problem.
Ta zmínka o politice, šedesátým devátým a o tom, že v esenbé maj svý jistý?
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."

Adamovic
strážmistr

Příspěvek od Adamovic »

tajemník Šanda píše:
pon 29. čer 2020 11:34:34
Otázka i odpověď ohledně Stavodělu je jasná, přenechávám dalším soutěžícím. Ale ta žvýkačka je zásadnější problém, nad kterým si budu i nadále lámat hlavu! B-) On se taky takovej starej rozdrbanej krám do takhle hezkýho kvartýru ani nehodí.
Teraz neviem, ci tu uz niekto odpovedal na ten Stavodel.... Ak nie (ale by mi bolo velmi podozrive) tak to bola predsa Jirka, ktora tam robila a lakala tam aj Kulhanka, aby mohli byt spolu ''porad a porad''...
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."

Spikings
poručík

Příspěvek od Spikings »

Gratuluji všem za odhalení Stavodělu :)

Tak zase něco jiného, celkem vtipného:

Na jakém dopravním prostředku lze dojet do Piešťan a za jak dlouho? :)
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?

Odpovědět