Bič

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Bič

Příspěvek od torst »

Jak to vypadá s tou knihou, nebo aspoň s textem BB? Jsem muzikant a nahrál jsem si vlastní verzi songu, ale text jsem jen odposlech ze seriálu, samozřejmě jsem nerozuměl všemu. Poradí někdo? Dík.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Bič

Příspěvek od Chozé Borůvka »

knihomol píše:O tom, že některé herečky se domnívaly, že dostanou role, pokud dostanou režiséra do ložnice. O tom, že tajné služby se proto nazývají tajnými, aby nejistota vítězila nad jistotou. O tom, že Jaroslav Marvan byl velmi akurátní. O tom, že Zeman je jakousi serií třiceti celovečerních filmů. O tom, že v listopadu 89 někteří lidé převlékali svrchníky s rychlostí akrobatů. O tom, že existuje jedna prima parta mladých lidí. A v neposlední řadě o tom, že Hombre a Huba Buba jsou solidní hoši :-)))
Při pročítání vlákna "BIČ" jsem se dostal k tomuto příspěvku z roku 2008 a chtěl bych se zeptat, zda poručík Knihomol zmíněnou knihu dopsal a jestli je možnost se k ní nějakým "legálním" způsobem dostat.
Děkuji zasvěceným za odpověď.
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Bič

Příspěvek od malej Míra »

Chozé Borůvka píše:...chtěl bych se zeptat, zda poručík Knihomol zmíněnou knihu dopsal a jestli je možnost se k ní nějakým "legálním" způsobem dostat...
Bohužel, zatím nic... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
porláďa
strážmistr
Příspěvky: 78
Registrován: úte 28. kvě 2019 21:12:54
Bydliště: Kladno

Re: Bič

Příspěvek od porláďa »

Prosím, jak to vypadá s onou knihou? Je už nebo ještě není? Děkuji
"Tohle já neprodávám, pane..." "Já to taky nekupuju, matko, já to zabavuju, z moci úřední"
Odpovědět