Major Zeman na DVD

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Richard Lipinski »

Pro případné zájemce, je možné kompletní seriál objednat na stránkách JRC
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Na jednom fóru jsem našel zajímavé hodnocení kvality DVD Major Zeman - krátká poznámka v závorce :
... mám novou 46A956 a koukám ze 3 metrů a SD obraz IPTV od O2 je v pohodě, je to hodně i o kvalitě jednotlivých stanic a toho co dávají. Když pustím x box a nějakou hru nebo kvalitní dvd (na majora zemana nestačí ani 5 metrů ), klidně můžu sedět i 1,5 m ...
Bohužel mám podobné postřehy, na takových úhlopříčkách kvalita Majora Zemana není nic moc.
Nejhorší je film Rukojmí z Bella vista, to mě skutečně vyrazilo dech. :(
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od kapitán Hejduk »

Hombre píše:...Taky by me zajimalo jestli se bude realizovat ten slibovany kompletni box se serialem...
Včera jsem viděl komplet v Tescu. Je to takový nepříliš vkusný plastikový futrál a v něm zřejmě těch 15 kartónovejch DVD. Cena mi vypadla z hlavy, myslím že 699 Kč.
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Honza Zeman »

Videl jsem to taky, no aspon neco, i kdyz kvalitnejsi kartonovy obal by byl vhodnejsi...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
zapatak
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: sob 17. led 2009 20:07:47
Bydliště: Strasswalchen, Österreich (Rakousko)

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od zapatak »

Ja se divam jen na DVD
"Wenn Sie eine Karte von Österreich nehmen, finden Sie eine Stadt namens Linz, dort wurde ich geboren, aber nicht als Österreicher sondern als Tscheche"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od malej Míra »

V sobotu večer jsem za účelem nákupu poctil svou návštěvou TESCO Zličín a mohu konstatovat, že jednotlivá seriálová DVD nejen nezmizela z prodeje, ale dokonce tam měli v regálu i jeden kompletní soubor v onom šedém plastovém přebalu. Jelikož nebyl přepáskovaný, jak bývá obvyklé, tak mi to nedalo a nahlédl jsem dovnitř, jestli něco nechybí a byl opravdu celý. Nicméně DVD s díly 25/26 (Štvanice/Studna) nebyl na rozdíl od zbytku v zeleném přebalu "TESCO", ale byl to ten původní "AHA" přebal, v kterém se prodávalo v trafikách. Z toho si troufám usuzovat, že tohle DVD se asi prodává o něco lépe, než ostatní DVD. Inu "Studna" je jaksi známější a populárnější... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Bína »

malej Míra píše:Nicméně DVD s díly 25/26 (Štvanice/Studna) nebyl na rozdíl od zbytku v zeleném přebalu "TESCO", ale byl to ten původní "AHA" přebal, v kterém se prodávalo v trafikách.
Podobnou "kontrolu" jsem provedl před vánoci v Tescu v HK a tam kromě dílu 25/26 měli také všechny díly volně. Také jsem nahlédl :lol: do šedivého pouzdra a Studna chyběla i tam a někdo ji asi vybral. :D . Ale nebyl tam ani původní AHA přebal. :roll:
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od malej Míra »

Bína píše:...Také jsem nahlédl :lol: do šedivého pouzdra a Studna chyběla i tam a někdo ji asi vybral. :D ...
To jsou ale lumpové!!! :mrgreen: Koukám, že než člověk něco koupí, tak aby překontroloval obsah. Ze "Studny" se stal úzký profil. No, jak to není zapáskované - důvěřuj, ale prověřuj... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Bába kořenářka »

Teď nabízeli na CS Filmu v teleshoppingu komplet DVD ve dvou dárkových pikslách za 999,- Kč plus poštovné! K tomu volám: "To je šmelina, soudruzi, hanba!!!" :( :( :(
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Našel jsem obaly na DVD Majora Zemana.
Na to, že by měly být oficiální je to teda pěkná partyzánština.
Odkaz tady.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od děda Dejmek »

a co takhle na blu rayi? když už čt předělala takový seriály jako panoptikum a hříšníky do hd, mohli by i náš "seriál seriálů" taky předělat a možná někdy v budoucnu i vydat na br discích.vim že je to hudba budoucnosti,hlavně u nás,ale to vysílání v hd by nemuselo bejt tak nereálný.
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Honza Zeman »

No tezko rict, zminovane serialy jsou preci jen spis televizni chloubou nez major Zeman, ktery ma kontroverzni povest. Proto bude Ceska televize predelavat do HD spis "nezavadne serialy". Budme radi za prepis aspon na DVD, ale kdyby mely vsechny dily takovou kvalitu jako vycisteny Hon na lisku a Tatranske pastorale, to by bylo neco ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Pokud je mezi námi někdo z brněnska, kdo by snad ještě neměl Majora Zemana na DVD, tak minulej tejden jsem v Olympii v Modřicích viděl všechna DVD (prodají to pouze jako komplet) za 570,- Kč.
Už to tam leží pár měsíců, ale až teď jsem si vzpoměl to sem napsat.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od Richard Lipinski »

děda Dejmek píše:a co takhle na blu rayi? když už čt předělala takový seriály jako panoptikum a hříšníky do hd, mohli by i náš "seriál seriálů" taky předělat a možná někdy v budoucnu i vydat na br discích.vim že je to hudba budoucnosti,hlavně u nás,ale to vysílání v hd by nemuselo bejt tak nereálný.
TV Barrandov vysílá v HD, viděl jsem Smrt u jezera, obraz průměrný.
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Major Zeman na DVD

Příspěvek od děda Dejmek »

Seriál není do hd překódovaný, tudíž je jasný, že to nebude nic moc... :( Pevně ale věřím, že i k tomu jednou dojde a my se dočkáme suprové kvalty.Jen doufám, že se někde dochovaly původní kinofilmy a nebude se rekódovat z dvd.To už by tak suprový nebylo.Je ale dobře že i u nás začínají dvd vymírat a bd si razí cestu vpřed.Sice pomalu, ale zato jistě. Už se těším, až budeme moci založit vlákno Major Zeman na BD :)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Odpovědět