Major Zeman na TV Barrandov

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:A ja se zase klidne priznam, ze tentokrat jsem na celou reprizu ani moc nekoukal.... jsem daval prednost doktoru Janderovi :P
Pane předsedo chápu, snažím se i pochopit...a vážím si Vaší upřímnosti :) Ale přeci jen to takhle veřejně přiznat a ventilovat?!?...Vojta Jandera a přednost před Honzou?!? :shock: :? ?!? (no jen aby to nemělo v budoucnu vliv na funkci...tedy funkci rostlináře zrovna nemyslím... :D ;)).
CErin píše:Zeman měl důstojný konec... Otec včera taky poctivě dokoukal poslední díl....
No hlavně, že otec nebyl z konce mjrZ. podivně neklidný pane kolego... :? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Musím dnes tady veřejně vychválit TV Barrandov a její programovou nabídku :!: Nejsem zrovna velkej televizní fanda - ono taky stále na cestách Ost und West je to štrapáce - raději si občas fouknu něco podle nálady ale dnešní nabídka na "Barrandově"??? Začíná "Žena za pultem" 1.dílem! následuje rozjetej "Pláteník"!! a jako třešnička "Apostolek" Landovský a Mistr Kopecký v "Já truchlivý Bůh"!!! :shock: No gott sei dank, vím jen o jedné věci, která je lepší než dnešní večer prožitý ve společnosti TV B.! :D ;) A to hlavní....od zítra (sic pro noční "držáky") ve 23:10 opět 30PMZ :!: Ten "náš" Honza je zkrátka nesmrtelnej! :) Tak carpe diem ať to frčí Ty můj zlatej Holánku barrandovskej... :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

No ja jsem mel ohledne znovuvysilani serialu jiz nejake naznaky, ale souvisi to i s jednim prekvapenim, ktere zatim nechci prozradit, neb cekam na dalsi informace. Cela repriza je fakt prekvapiva, tak snad i pozdejsi cas si najde sve divaky.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše: Cela repriza je fakt prekvapiva, tak snad i pozdejsi cas si najde sve divaky.
Chlapci dejte si repete...Vám to jenom prospěje :mrgreen:


Už chybí jen seriál o K. Gottwaldowi a je to kompletní... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

A navic 2x tydne, utery a ctvrtek, to je sila :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Salaba píše:Musím dnes tady veřejně vychválit TV Barrandov...
Pane Salabo, Tomášku, Vaše příspěvky mě vždycky dostanou ;) . Nezbývá, než pochválit jako starý lišák Arnie: Bravo, bravo :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

Nedavno jsem byl kontaktovan panem Alesem Cibulkou, ktery uvadi na Tv Barrandov svuj porad Sejdeme se na Cibulce. Jelikoz doslo opet k reprize serialu, tak jeden dil teto show bude venovan prave majoru Zemanovi. No a pry se toho mam zucastnit, jeste asi nejaci herci, ale zatim nevim kteri. Nataceni poradu se kona v utery 10.9. od 14:00 v divadle U Hasicu v Praze. Doufam, ze me prijdete kolegove a kolegyne podporit do publika, vstup je pry pro cleny Fanklubu zdarma ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak já přijdu předsedo, ale co se týká herců tak p. Brabec by měl být tou dobou v Chorvatsku..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

Tady je odkaz na Divadlo U Hasičů, kde natáčení proběhne. Mimochodem, je tam uveden čas již 12:00 a téma zní: TV hlasatelé a hlasatelky + Major Zeman po letech... Tak uvidíme, koho ještě Aleš Cibulka pozve ;)
Já bych mohla zřejmě též dorazit.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Ale to je prachsakra :? , od tý doby, co feudál trochu pauzíruje tak se ze kšeftu utrhnu zřídkakdy, o tenisu s kamarády ani nemluvě :cry: :D. Ale máte mojí plnou, jak se říká, morálně volní podporu pane předsedo! :D Budu na Vás myslet a věřím, že ostatní co mohou přijdou ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Dobesch »

No uvidím co se naplánuje doma a hlevne ve skole -- ty zacatky skolniho roku bych zakazal
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

Hanele píše:Tady je odkaz na Divadlo U Hasičů, kde natáčení proběhne. Mimochodem, je tam uveden čas již 12:00 a téma zní: TV hlasatelé a hlasatelky + Major Zeman po letech... Tak uvidíme, koho ještě Aleš Cibulka pozve...
Nevím, jestli jste si ten odkaz už stihli prokliknout... Takže update přímo zde ;) : natáčení od 12 se týká pouze prvního tématu (TV hlasatelé a hlasatelky), "naše" natáčení tedy skutečně až od 14:00. A hosté po boku pana předsedy? Přímo exkluzivní! Blanka, Karel Mutl a ... Jorgen Sorensen! :o :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

Pozvánka na natáčení i na hlavní staně webu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Elden »

Tak to je skvělé, určitě na natáčení přijdu. Pravděpodobně až přímo na Zemana, hlasatele nestihnu.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Já taky dorazím... Už se těším, až Karla Mutla vezmu za krk a zeptám se ho : ,,tak co ty jeden záhumenkáři ???,, :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět