Major Zeman na TV Barrandov

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

Jen pripominam zitrejsi akci v Divadle U Hasicu, prijede i pan pokladnik s zigulikem, tak snad se to podari ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

I já potvrzuji svou účast a těším se! :)
Naposledy upravil(a) Hanele dne stř 11. zář 2013 6:18:56, celkem upraveno 2 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Fredy »

Bohužel,nemůžu.Jsem v práci.Vkládáme pane předsedo do tebe svou důvěru a řekni jim pravdu,"jak to tenkrát bylo" :P
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Fredy píše:...řekni jim pravdu,"jak to tenkrát bylo" :P
Jasně, "mluv za nás" HOMBRE! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak dnes se to myslim v divadle docela povedlo. Zahrali si i kolegove plukovnik s pokladnikem, kdy prijezd a odjezd Alese Cibulky provedli jako spravni policajti (pokladnik ve VB munduru a plukovnik jako spravny estebak v kozene bunde - privadeji a odvadeji moderatora jak pri zasahu na Narodni tride :D ). Snad to uvidi i divaci v televizi, bylo to vtipne. Ja si sice na jevisti moc nepobyl, ale i tak se to myslim libilo a zabava byla. I dily za sebou jsem dal bez chyby. Ocenuji Alese Cibulku za jeho profesionalitu, je to showman a vi co a jak, trio Obermaierova, Oliva i Adamec byli take dobri. Takze 5.10. v sobotu vecer se vam to snad take bude libit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Fredy »

Díky za "repre" fanklubu panu předsedovi,pokladníkovi a plukovníkovi na natáčení s Cibulkou :!: Máte nějaké fotky z natáčení?Pokud ano a je možné je zveřejnit,tak sem s nimi... 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano bylo to povedené, už se těším na honorář, co si za to všechno koupím... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:..bylo to povedené, už se těším na honorář, co si za to všechno koupím...
No moc se netěšte pane kolego, jako nový "kinoheerec" fanklubu musíte na srazu 'pustit žilou' a dát rundu pro členy dokola, takže nezapomeňte, nejbližší je Zbraslav!!! :D Jinak i starej Saydl u nás po ránu v oficíně povídal, že prý to byla vydařená akce tak mám info z první ruky ;) Moderátor Aleš Cibulka si prý "zatýkání" od členů fanklubu opravdu užíval...byl prý štastnej jak vopice, jak vopice ... :mrgreen: :D Takže díky panu předsedovi a 'našim členům Sboru'! :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Salaba píše:
plk.Žitný píše:..bylo to povedené, už se těším na honorář, co si za to všechno koupím...
No moc se netěšte pane kolego, jako nový "kinoheerec" fanklubu musíte na srazu 'pustit žilou' a dát rundu pro členy dokola, takže nezapomeňte, nejbližší je Zbraslav!!! :D Jinak i starej Saydl u nás po ránu v oficíně povídal, že prý to byla vydařená akce tak mám info z první ruky ;) Moderátor Aleš Cibulka si prý "zatýkání" od členů fanklubu opravdu užíval...byl prý štastnej jak vopice, jak vopice ... :mrgreen: :D Takže díky panu předsedovi a 'našim členům Sboru'! :D ;)

Runda bude,pokud mne Quido nevystřihne... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: Runda bude...
No sláva! Já jen abyste se na poslední chvíli nevymluvil na důležité kontrašpionážní vyšetřování loupeže dětských plínek na Ukrajině...však Vás známe! :D Prý i Karel Mutl, tedy jeho přeživší dvojče :mrgreen: se nechtěl moc rozpovídat o 'plánickém případu'... teda co vy "kontráši" jste za lidi :roll: :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

Takhle to skoro vypadá, že nejdůležitějším aktérem pořadu byl plukovník Žitný... nenechte se zmást! ;) Kinoheerec z něj myslím nebude, neboť natáčení závěrečné scény nápadně připomínalo naše natáčení Běhu Karla Mutla - tedy především počtem klapek: na první dobrou to rozhodně nebylo! :mrgreen:A s honorářem taky moc nepočítejte, pane kolego, vždyť jste přece nepodepisoval žádnou smlouvu, v které byste figuroval jako "umělec"! :lol: Ale naopak my s tou rundou na Zbraslavi počítáme - a možná přijde i... nějaký host 8-)
Ještě chci dodat, že naši tři účinkující kolegové na natáčení nebyli sami - já spolu s Eldenem jsme jim vytvářeli morální podporu. Já jsem se zúčastnila už i předchozího natáčení o hlasatelích, které bylo také zajímavé a velmi, velmi vtipné! :D Na pořad přišly samozřejmě různé přeřeky a trapasy a vrcholem byla přítomnost noblesní dámy paní Hedy Čechové... Pokud budete mít někdy čas, na natáčení Sejdeme se na Cibulce určitě zajděte, je to úžasná zkušenost. Mimochodem, režíruje to Jakub Wehrenberg, kterého asi známe spíš jako herce (proto kolega plukovník mluví o Kvídovi - z Báječných let pro psa).
Ostatně přesvědčete se sami na TV Barrandov 5. října večer, jak to celé dopadlo... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Elden »

Byla to povedená akce. Za měsíc na Barrandově se uvidí, určitě je na co se těšit. Jen škoda, že nás tam z klubu nebylo víc.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Paní kolegyně -není malých rolí... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Elden píše:Byla to povedená akce...
Hanele píše:...naši tři účinkující kolegové na natáčení nebyli sami - já spolu s Eldenem jsme jim vytvářeli morální podporu... Ostatně přesvědčete se sami na TV Barrandov 5. října večer, jak to celé dopadlo... ;)
Úplně to vidím... :shock: To natáčení byla zkrátka úúúúplná bitva! :o Pan předseda Hombre neohroženě na podiu, naši věrní "soudruzi" zatýkají dotěrného moderátora Aleše Cibulku...jak by řekl soudruh poručík Troník: "to byl šmelc! Ocelový chlapi!" A ještě kolegyně Hanele, ta šla do toho boje přímo prsama, zcela nebojácně! ;) :D Pro ty co pochybují - "si přečtu vynikající román Jak se kalila ocel a hned vidim, esli mi to pomůže překonávat překážky!" :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

tak už jste někdo viděl upoutávku na Cibulku?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět