Major Zeman na TV Barrandov

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

http://www.barrandov.tv/video/volejte-zeleznemu/
/archiv 3 díl/

Tak to vypadá ,že ještě jednou Zemana Barrandov ,,protočí,,- ekonomické aspekty převažují nad přesvědčením pana ředitele... Což je pro nás dobře.
Jak se mi pochlubil jeden náš člen , tak na napsal panu Železnému do pořadu pod pseudonymem ,, Carmen Merhautová :mrgreen: ,, která se nekompromisně dožadovala Zemana... /od 15 minuty/ a rezolutně řekla ,že pokud Barrandov nebude dávat Zemana,,tak si si ten kanál už nikdy nezapne. /což pana ředitele zlomilo/ :mrgreen: /Paní Carmen děkujeme :mrgreen: /

Ale pusťe si to sami...

Pan ředitel říkal že ,s tím seriálem má hluboký problém a rukou ukazoval na místo kde není srdce ani ještě nezačíná ani žaludek. Já nemám anatomické znalosti, možná by pan předseda nám to osvětlit. /neb je zdravotnicky vzdělán/co je to za orgán ,na který ukazoval..
Příště se bude se ptát pro změnu Ivo Holan,, :mrgreen:
tak se nezapomeňte dívat.. :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

Tak nadvláda železného Vladimíra zřejmě pokračuje: Pokud to správně chápu, nebude pokračovat ani Sejdeme se na Cibulce. Prosincové termíny natáčení byly zrušeny a žádné další v programu nejsou... :cry: :evil:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

paní kolegyně vše špatné je pro něco dobré. Alespoň bude mít pan Cibulka čas navštívit nějaký běžný sraz,,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Nebo spíš bude čas na Cibulkovy kalendáře a plytké knihy :roll:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, myslím, že mu trochu křivdíte - i přes velkou populárnost bych u AC nehovořila o plytkosti, na to máme jiné experty... :|
Navíc byste možná koukal, jak hlubokými znalostmi českého filmu a seriálu disponuje, nemluvě o jeho velkém fandovství 30 PMZ - prostě náš člověk ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Možná mi jen vadí ten jeho zdánlivý monopol na prvorepublikové hvězdy. Ale jako seriózního autora ho opravdu neberu. Většina fotek je z Jirasova Barrandova, texty spíše parafrázované, publikované už jinde. Ale lobbovat asi umí, nedovedu si představit jiného autora, který by se (byť v rámci Edice ČT) těšil tak masivní podpory. Budiž mu přáno, ale už ne na Barrandově...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od malej Míra »

Monopol?! No, spíš bych řekl, že nikdo jiný se těm prvorepublikovým hvězdám nevěnuje s takovým zanícením jako AC, což rozhodně není jeho vina, naopak mu fandím. Jak píše kolegyně, je to náš člověk. Snad brzy mezi nás dorazí a snad konečně mezi nás dorazíš i Ty, Nalime... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Dobře, dobře, dobře. Je to náš člověk. Já ho znám od vidění jen asi ze dvou akcí, takže nedokážu posoudit v kontextu se seriálem. A nakonec i ta knižní produkce je věc individuální, takže jako bych nic neřekl ;)

Dorazím rád, na nějaké akci se domluvíme, snad mě doma pustí ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:Tak nadvláda železného Vladimíra zřejmě pokračuje: Pokud to správně chápu, nebude pokračovat ani Sejdeme se na Cibulce. Prosincové termíny natáčení byly zrušeny a žádné další v programu nejsou... :cry: :evil:
Tak Cibulka bude pokračovat, včera jsem mluvil s Jakubem W. ---
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:
Hanele píše:Tak nadvláda železného Vladimíra zřejmě pokračuje :cry: :evil:
Tak Cibulka bude pokračovat...
No jen aby vydržel sám geněral Vovka - "Vyděržaj, pioněr"! :D Fouknout jako hlavní TV program na vánoční svátky dovolenou i Anděla na horách ('fujjjjjj jak já nenávidím prorežimní agitační filmy a seriály z období té hnusné totality!'... :twisted: 8-) ) to chce fakt odvahu a charakter :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

už mají nakoupíno, přece to nevyhodí.. To by byl pan ředitel špatný hospodář.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Jak je vidět, tak s novým rokem 2014 to ani pod vedením Vovky nebude na TV Barrandov tak zlé...od zítra začíná večer dramatický boj tajemníka s.Pláteníka v "Okresu na severu" a od soboty 4.1. frčí "Žena za pultem" :D ;). No vida Vovka zřejmě zraje jako víno a s léty tříbí názory...jsem v pokušení věštit, že od dubna nás čeká opět "30PMZ" už přeci jen k tomu 40ti letému výročí zahájení natáčení, no ne? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Asi jo, protože tyto seriály drží sledovanost a na TV Barrandov je v trochu jiné situaci než kdysi na Nově, kde ty diváky prostě měl jasný.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

A je to opet zde. Major Zeman od unora dvakrat tydne proti Ordinaci na TV Barrandov. Vice zde :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od nalim159 »

Super ! :)
Sice máme všichni seriál na všech možných nosičích, ale v TV je to prostě takové jiné ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět