Major Zeman na TV Barrandov

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Eman Zahradník »

Willy Kleiber píše:Tak na zítřek jsem FAKT zvědav! TV Barrandov bohužel nechytám, ale ihned z práce směřuju k našim, kde mám od 17:45 rezervován TV přijímač typu "Baltik" :lol:
Na zítřek? :D :shock: Pozdě,zítřku už se ned...e :P ,skončíte pod vodou ve vaně rukou Rudyho.... :D ,.Teď vážně,zrovna před chvilkou jsem to dokoukal.... :lol:
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Honza Zeman »

Asi je to zbytecna prosba, ale pro jistotu, nahraje nekdo dnesni special? At mame nejakou pamatku :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Dobesch »

Nastaveny to je ....to jo, ale vysledek uvidim az vecer
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky se pokusím zaznamenat.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Willy Kleiber »

Teda to je HUMUS pořad!!! :?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Willy Kleiber »

Moderátoři - KATASTROFA (Vlastimil Brabec! :x )
Sklouzlo to přesně tam, kde jsem čekal - do stylu obecných keců a frází...odsuzujících seriál.

Tenhle pořad nestojí ani za odplivnutí...můj názor.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od quellen »

Seriál je poplatný době, tento dokument svým stylem bohužel také. Ale co, čekal snad někdo něco jiného?
Přesto musím říct, že jsem ho celkem se zájmem shlédl a jako seriálový laik se i něco málo dověděl.
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od malej Míra »

No já nevím, na co koukal Willy, ale já jsem se upřímně bavil a navíc ten pořad vyšel pro 30PMZ docela pozitivně. I pan Brabenec z PPOTU-u byl docela nad věcí. Mělo to spád, drive, z našeho kolegy umělce je teď mediální hvězda i bez kytary :roll: , můžeme být spokojení kolik má seriál příznivců mezi serebritami... ;) :lol:
Hodnotím to veskrze pozitivně, žádná medvědí služba, jak jsem se dopředu obával. :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od prof. Braun »

Taky jsem zhlédnul se zájmem, dokonce až do konce! :lol: Mělo to rozhodně lepší úroveň než debaty, které provázely vysílání seriálu na ČT v 90. letech. Zdálo se mi to vyvážené - akorát Daniela Růžičky bylo trochu moc... A s těma detektivkama-nedetektivkama vyloženě přestřelil! A taky mi vrtá hlavou, kdo je autorem hudby (nikoli textu!) k Biči - myslel jsem, že Zdeněk Liška... Ale pan Brabenec tvrdil, že někdo jiný! Tak teď nevím.
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Willy Kleiber »

No,já jsem se teda nic nového nedozvěděl :roll:

Jediný pozitivní moment byly ty dosud nezveřejněné fotografie z natáčení, to jsem hltal. Jinak potvrzuji svá slova uvedená výše...
A ty (rádoby)"celebrity", co zpovídali, to byla teda taky síla :roll:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od huba.buba »

No jsem tak trošku v rozpacích , těch 60 minut sakra rychle uteklo. Musím ale pochválit snahu šéfredaktora , vozy VB , reportáže s názorama pro i proti , výpovědi pana Sequense...... ale jo. Nejpovedenější mi přislo vykreslení našeho fanklubu s romantickými výlety po místech. Už v tuto chvíli zaznamenávám jaksi rekordní zájem o tyto stránky. Celou ,,šedesátku speciál,, bych zhodnotil asi takto. Takovej prd co nezasmrděl a tudíž ani nikomu neuškodil.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Bína »

Willy Kleiber píše:Moderátoři - KATASTROFA
Sklouzlo to přesně tam, kde jsem čekal - do stylu obecných keců a frází...odsuzujících seriál.
Přesně tak byla to bída. Ta ------(cenzurováno, zde nepoužíváme vulgární oslovení) co to uváděla byla hrozná jako celá Tv Barrandov. :cry:
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Dobesch »

TAk zaznamenano je dokonce bez chyb ..snady vymyslim nejakej schudnej zpusob zpristupneni Baranduprostym clenum
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od Salaba »

Chlapi nedá se nic dělat, ale doba kdy jsme při kafi a cigaretách zákládali sbor je pryč ;) a tak já hodnotím, s ohledem na nynější politickou a společenskou situaci, dnešní ''šedesátku'' veskrze pozitivně - v dobrém slova smyslu koláž témat k 30PMZ - herci, vébáček-policista, muzeum zločinu - policejní technika, auta, disident Vráťa 'Jose' Brabenec, politický vězeň, fanklub...a nakonec ten který ví a zná skoro úplně všechno o Mjr.Z. - pan Růžička :D ;) Prostě v rámci možností takový kaleidoskop k repríze seriálu na TV Barrandov. Tvůrci už jsem gratuloval, díky Jardo! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman na TV Barrandov

Příspěvek od plk.Žitný »

I já to hodnotím veskrze pozitivně... I když škoda že mě vystřihli... :D Rodina se těšila,že uvidí tatínka v televizi.. :lol: :lol:
Mimochodem jak se jmenoval ten redaktor, co to natáčel- Zkusím přes své známé vysápnout nepoužitý obrazový materiál/
pokud už se o to nesnaží někdo od nás.... Jinak velice kladně hodnotím též ukázku operativní techniky z muzea SNB/
především ten odposlouchávací kartáč :lol: :lol: , co vypadá jako by to dělal učeň prvního ročníku SOU mechanik elektronik.. Škoda, že se soudruzi nedožili nového modelu ,,Sen plukovníka Kaliny,, s rozlišením 1280x1024 /30 snímků za s/. Hned by ta agenturní činnost vypadala jinak :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět