Figurka "Major Zeman"

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Elden »

Akorát pozor, aby figurka neobživla a kouzelnou buřinkou-služební čepicí se nezvětšila do životní velikosti a se samopalem v ruce nezačala dělat v republice pořádek :D
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Sestra Marie »

No tak pokud se nedíváme na detail obličeje, tak je to pěkný. Má to i propracovaný detaily, třeba ty okovaný botky jsou parádní! Uniforma je dle mého taky povedená (až na ten nepoměrně velkej uzel na kravatě) + ty bonusy - to vypadá lákavě. Ovšem ta cena... HODNĚ přehnaná. Tisícovka by byla moc. Škoda, taky by se mi hodil na stůl. Aspoň by dohlížel na plnění mých povinností (mám vůči majorovi výčitky svědomí, měla bych si vzít příklad z jeho svědomitosti...) ;)
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od opat Adamíra »

Sestra Marie píše: Aspoň by dohlížel na plnění mých povinností
:lol: ... Taky si říkám. Tak třeba bude časem k dispozici za tuzexbóny :D
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak jsem byl ne křestu figurky .. Docela velká akce,škoda že jsme se to dozvěděli tak pozdě.. Mistr tam byl celebrita č.1 . Více v článku... Jednu figurku dostaneme do fan clubu i s vitrínou..
Přílohy
krest.jpg
krest.jpg (118.14 KiB) Zobrazeno 5597 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Honza Zeman »

Rovnez nechapu, proc nas treba nekdo neinformoval driv, mohlo nas prijit vic. Diky za reprezentaci a navazani pripadne spoluprace. Slusi vam to tam spolu, vsem trem ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Rovnez nechapu, proc nas treba nekdo neinformoval driv, mohlo nas prijit vic. Diky za reprezentaci a navazani pripadne spoluprace. Slusi vam to tam spolu, vsem trem ;) .
Prý nám psali... :o A divil by ses předsedo,kolik spících členů na foru je převlečených za novináře.. :mrgreen: Sledujme Barrandov,Novinky cz,Č Rozhlas..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne sob 18. kvě 2013 0:04:49, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Honza Zeman »

Spravny odkaz je TADY. Njn, v mailu tu pozvanku koukam mam, ale proc az dva dny pred akci? Kazdy den tam nekoukam :(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak mne Eva Rajlichová /Dagmar Konečná/ z pomsty přejmenovala na Pepika.. :mrgreen: /Což je průšvih, protože můj strýc,který se přesně tak jmenuje je na Brněnské vysoké škole profesor filosofie,napsal spoustu knížek- tak bude mít radost až ho se Zemanem budou spojovat :mrgreen: :mrgreen:
viz.
http://www.rozhlas.cz/zpravy/vytvarno/_ ... e--1212983

Je dobře že jí za to mistr řekl jasné NE.
Můj záznam je zde...
http://www.youtube.com/watch?v=3Pgtzv0h ... e=youtu.be

Pozorný divák si všimne, že mi ve vstupu zazvonil telefon... :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=bDvtlU3x ... e=youtu.be

http://www.totalmag.cz/spolecnost/64-re ... emana.html
http://www.topvip.cz/televize/major-zem ... ou-figurku
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne pát 17. kvě 2013 8:39:23, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Koštýř »

Nějak si nemůžu pomoct - obličej figurky mi dost připomíná Bonda.. Roger Moore jak vyšitej :)
http://www.metro.cz/major-zeman-z-popul ... -extra_jbs
Pan Brabec ho vlastně daboval, že?
Jinak 3700,- je celkem pálka.. Postavičky 1:6 se dají sehnat už od cca 1500,-
http://www.figurky-brno.cz/figurky-brno ... Regiment-6
Doma mám už letité 1:6 figurky prsatých krásek - jedna USAF "Memphis Belle" a druhá je taková německá rajda sedící na židli.. :P Ceny okolo 400Kč
Ale jo, krom ceny nemám k majorovi větších výhrad - dobrý nápad.
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Tak mne Eva Rajlichová /Dagmar Konečná/ z pomsty přejmenovala na Pepika.. :mrgreen:
Co na tom, jako bych tušil, že to máš díky MV zajištěno jako krycí jméno předem...ale jinak Honzo-"Jouzo"- řekl jsi to za nás moc hezky :mrgreen:
Koštýř píše: Doma mám už letité 1:6 figurky prsatých krásek - jedna USAF "Memphis Belle" a druhá je taková německá rajda sedící na židli.. :P
Pane kolego, chápu Vaše sběratelské nadšení i obdiv k obdařeným kráskám, ale přeci zmiňovat zde Vaši sbírku (německá rajda?!? :roll: ) v diskusi o tak charakterním členu sboru SNB mi nepřijde příliš vkusné :? ...přeci jen "náš" Honza je charakter, křemen, :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Krom toho peníze z výdělku jdou na charitu pro válečné veterány...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Koštýř »

plk.Žitný píše:Krom toho peníze z výdělku jdou na charitu pro válečné veterány...
Na "vojenské rajdy" 1:6 padá už léta prach.. :) To bylo jen tak na okraj.
V případě peněz na charitu beru vše zpět - chvályhodné!
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od opat Adamíra »

Jo, většinou to mají z fronty! 8-)
Jinak "Honza" naživo vypadá opravdu ve formě, moc bych tomu nedal, že by si mohl jedenatřicátý díl v pohodě střihnout ;)
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

CErin píše:Jo, většinou to mají z fronty! 8-)
Jinak "Honza" naživo vypadá opravdu ve formě, moc bych tomu nedal, že by si mohl jedenatřicátý díl v pohodě střihnout ;)
Myslím že mistr by do toho asi už nešel.... Jinak plukovník junior to rozsekl dotazem nad společnou fotkou s mistrem a figurkou dotazem: ,,Tatí a ty máš s tím strejdou to miminko?,, :mrgreen: :mrgreen:


http://www.rozhlas.cz/zpravy/vytvarno/_ ... l--1213502
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět