Figurka "Major Zeman"

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Honza Zeman »

Figurka hrdiny televizního seriálu ale vzbudila rozporuplné emoce. Mnozí totiž považují jeho vstup na pulty obchodů za určitý způsob oslavy minulého režimu.
Tahle veta mne teda nadzvedla. Opravdu se nekdo boji toho, ze prodejem blbe figurky (mysleno obecne, nikoliv hanlive) se propaguje komunismus? Ze se nam vrati soudruzi, kteri si figurku samozrejme koupi a budou se u ni ukajet? To uz neni nikdo jiny, do koho by se chteli ti, kterym ten prodej vadi, strefovat? Figurka majora Zemana zpusobi prevrat v republice, to je komedie teda :D .

Mne se figurka libi a mit zbytecny penize, jdu do ni. Honzu bych si postavil na skrinku mezi Predatora a Aliena, ktere tam mam. On by je rozsoudil Spaginem tak, ze by Predatorovi nestacil plasmovy kanon a Alienovi kyselina :P .

Tahle komplet edice proste vypada vyborne.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Napadlo mě,že by bylo dobré aby figurka měla ještě nějaký náhradní /na převlečení /-civilní oblek ve kterém byl Honza nejvíc vidět-třeba sako.
Byl by to taký český Ken od Matella .. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Fredy »

Tak tohle nám nějak uteklo :cry: V sobotu 8.6.byla prý reportáž v pořadu Exklusiv na Barrandově o křtu figurky mjr.Zemana.Nenahrál jste to někdo :?: TV Barrandov to nemá ve svém archívu :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano, už mi to hlásil někdo že mě tam viděl..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Honza Zeman »

Aktuálně zbývá posledních pár kousků figurky, cena je 1000 Kč, tak kdyby měl někdo zájem, dám kontakt.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Aktuálně zbývá posledních pár kousků figurky, cena je 1000 Kč, tak kdyby měl někdo zájem, dám kontakt.
To snad už není možné,tak nízká cena... To je asi nějaké čínská kopie... /Ikdyž tahle figurka byla taky vyrobená v Číně../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od Honza Zeman »

Takovou zprávu rozesílal minulou středu přímo pan Jirsa.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 334
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Figurka "Major Zeman"

Příspěvek od tajemník Šanda »

Hynek Čech a Jiří Schams. Hergot, chlapi,vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt, voba! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Odpovědět