Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od nalim159 »

Ten Zápotocký bude nějaký vykuk :lol: . Je pravda, že z hlediska kvality žánru (krimi) se dá zpochybnit dost dílů, ve kterých to drobet pokulhává. Ale založit na tom diplomku... Prostě nová doba :lol: .

Plukovníku, Vy tam dobře jdete s kůží na trh 8-)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od geza »

Děkuji za možnost přečíst si článek. Typická reportéřina MF DNES - desetkrát přežvýkané téma opět na talíři, tentokrát okořeněné "vytěžením" několika podivínů z jistého klubu. Škoda, že nám pan reportér tu propagandu nevysvětlí. Taková série třiceti článků by se přímo nabízela. Vždyť MF DNES má s propagandou bohaté zkušenosti - nebo že bych byl pomýlený?
Ten údaj o třech stovkách členů odpovídá realitě? Jako nezávislý pozorovatel bych si tipnul o řád méně.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

No kolega Zapotocky alias filatelista Kloc je tady na foru, at se vyjadri sam. Taky jsem netusil, ze mame mezi sebou diverzanta :lol: . Ohledne poctu clenu, je to zrejme spojeni registrovanych uzivatelu zde na foru a skutecnych aktivnich clenu. Zduraznoval jsem, ze nam nejde o cisla, ale o vysledky ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Když to tady čtu, tak bude potřeba nově příchozí členy lépe kádrovat. :mrgreen: Mě když kádrovali chodili po baráku a ptali se lidí, zda nemám nepřátelské smýšlení a jestli žiju spořádaným životem pracujícího člověka... Co se týká Filatelisty Kloce , doufám že dá svoji práci fan clubu k oponentuře..Škoda jen že už nechodím do školy..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Anglie »

geza píše:Typická reportéřina MF DNES - desetkrát přežvýkané téma opět na talíři, tentokrát okořeněné "vytěžením" několika podivínů z jistého klubu. Škoda, že nám pan reportér tu propagandu nevysvětlí.
Taky mám z toho takový dojem. Z plukovníka je mediální hvězda, jinak viz nalim159 o kousek výš. A Vykypělovi je věnováno dost prostoru. :shock:
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od opat Adamíra »

Teda, takový titulek už musí převzít i západní tisk (i rozhlas!) :mrgreen: Hezky napsané, na to, že každým dnem čekám, kdy MF Dnes začne psát o regenschorim...
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Čarda »

Prozrazení identity Plukovníka bych rozsahem přirovnal k prozrazení identity Kysely z Lokomotexu.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Bába kořenářka »

Doufám, že to nebude mít tytéž následky ;)!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od torst »

Mě zaujaly to zdůrazňování, že nejde z naší strany o recesi, ale o vážně míněnou kampaň. To mě, bez ironie, potěšilo. Občas mám tady z komentářů pocit, že vše je jen nadsázka, vtip a zlehčování.
Nyní ale už rozumím tomu, že i když někdo použije křiklavý citát z dílu(a), neznamená to ještě, že to nemyslí upřímně ! Asi častý nováčkovký omyl. Tak to se omlouvám.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

torst píše:...asi častý nováčkovký omyl. Tak to se omlouvám.
No vidíte pane kolego, tak teď už alespoň víte jak vysoce kolektivní kolektiv jsme :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Dneska mi volal kolega z práce.Prý má v zítřejším AHA vyjít nějaké povídání o 30 PMZ a Ženě za pultem......
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Fredy píše:Prý má v zítřejším AHA vyjít nějaké povídání o 30 PMZ a Ženě za pultem......
No tak to hned po ránu za rozbřesku budu opět nervózně podupávat před zdejší Jednotou než otevřou svůj stánek PNS... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Viděl jsem,koupil jsem,přečetl jsem-nic novýho pod sluncem,prostě AHA....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Včera jsem mluvil s naší Liduškou a jeden její známý redaktor co o ní píše článek a je prý nadšenec MJZ tak můžeme brzo čekat další nálet... Liduška nás totiž doporučila :mrgreen: :mrgreen:
Předsedová přežehli předsedovi uniformu /ať je kluk jako ze škatulky/ protože tohle už půjde na titulní stranu.... :mrgreen: :mrgreen: Bohužel v návalu radosti jsem přeslechl jméno periodika,které to bude tisknout :(
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Nic v tisku nebude, ale pujdu do ziveho poradu do jednoho divadla, vic na chystanem srazu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět