Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano je to v celku dobře udělané, i když jsem některé články ještě nečetl.Akorát by mne zajímalo, kdo z nás je bývalý policista..? ;)
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne úte 09. črc 2013 14:15:34, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Dobesch »

No ja se tim kousu od chvile, kdy sem si to rano koupil. VYpada to moc pekne a i nektere informace jsou velmi zajimave (treba to, ze Mladej jelínek se mamince narodil v 16 letech).

Jako prvni sem si precetl vsechna Vite ze u jednotlivych dilu a pak si dlouho lamal hlavu, proc: "interiery prazskeho hotelu Ambassador" nataceli v Gradhotelu Pupp, kdyz se cely dil odehrava ve Varech. Nez mi doslo, ze proste nekde bota bejt musi (je to Blesk) a prazsky nebo serialovy to je jedno.

No a takova perlicka k pracovisti mladeho Jelinka v Orlickych horach. Jako jedna z variant je zminovan i Novy Hradek nebo Olešnice - no vzhledem k tomu, že v okolí skutečně dva utajované komplexy byly je to možné, ale nebyl by to Blesk -- jeden Komplex kolem objektu N-S - 70a,b a N-S 71 melo MV jako KAHAN 3 - nejake spesl velitelstvi ci ukryt a druhy, skutecne vyzkumny objekt je kolem N-S-45 a to je Seismologicka laborator -- ani jedno neni uz dlouho nijak tajne. Vzhledem k Jelinkove predchozi praci v Moskve je jedine mozne misto ten Techonin - a tamní Ústav imunologie a mikrobiologie (tzv. opici továrna) kde se testovaly účinky biologickych zbraní a hledaly se protilatky proti nim. Dokonce to pry bylo jedno asi ze 2-3 podobnych zařízení na světe (jedine v zemích Varsavske smlouvy) vybavene specilanim zarizenim na testovani ucinku zbrani na zive organismy.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Tak co dnesni brozura o serialu z edice Blesk? Jak se vam to libi? Ja jsem spokojen, az na male nepresnosti u popisku obrazku je to fajn. Poutave a zajimave informace o dilu Studna, vcelku vkusny prehled vsech dilu, idealni format a dobra cena ;)
Souhlasím, pane předsedo! :D Už mám brožurku taky doma a "mazlím" se s ní... Myslím, že se povedla - jen ty popisky: třeba fotka u hrobu pana režiséra označená jako místo natáčení... :? Ale co se dá dělat. Jinak je přesně poznat, které informace mají "od nás" - ty, které znějí opravdu seriózně! :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

A ty ošklivé reklamy na buržoasní zboží přelepím fotkami s umělci a bude z toho hezký památníček... ;)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:A ty ošklivé reklamy na buržoasní zboží přelepím fotkami s umělci a bude z toho hezký památníček... ;)
... který si nechám našimi umělci, mistry, hned podepsat :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Přesně tak

Jinak jsem dnes upozornil J.X.Doležala na to že je nápadně podobný starému Brůnovi. /Zajímalo by mne předsedo kdo přišel na tu podobu- jestli ty nebo nějaký novinář /JX se smál se až se za břicho popadal .. Tak mi doufám vedení nebude mít za zlé, že jsem ho pozval na nějaký sraz.... :mrgreen: Když nic jiného tak budeme mít alespoň fotky s ,, náhradním Brůnou,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Dobrá práce pane předsedo!Alespoň jsme se zase zviditelnili ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Ten spatny popisek u obrazku ze hrbitova jsem uz nestihl opravit, pozde jsem si precetl mail od pana redaktora k upravam a uz to bylo v tiskarne. Jinak to o podobe Jiriho X Dolezala se uz probiralo na starem foru, nekdo tam na nej daval tip. Podoba tam je :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

No tak ho pozveme ne? Jinak všimli jste si jak to p. Jelínkovi vedle p. Martiny sluší? Vypadá tak na 35. Uplný Lothar :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Manitoba »

Brožůrka je pěkná a potěšila. Sice je tam trošku vidět ten bulvární rukopis Blesku a pár chyb nebo zkomolená jména, ale rozhodně bych nedával jako hlavního zákeřňáka v dílu Tatranské Pastorále nebohého Vlada- alkoholika, horolezce a karbaníka který je sekýrován svojí vraždící manželkou.
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Čarda »

No, já si "132 stran strhujícího čtení" představoval taky jinak, ale docela to ujde.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Tak díky bulváru už teď konečně víme, jak jsou na tom naši umělci s důchody... :roll:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak podle dnesni titulni strany deniku Aha zacina v nedeli jakysi jejich velky projekt nazvany Po stopach majora zemana. Uvidíme teda, co z toho bude. Kupte si nedelni Aha :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od nalim159 »

Asi někdo z Aha objevil tyto stránky :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Videl jste nekdo uz dnesni Aha? Stoji za to cist :) ? Na titulce to vypada, ze to bude o mistech nataceni a ze z "domu zbyly jenom ruiny", ale co to ma byt se pouze domyslim, mozna Lazne Kyselka?
Obrázek
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět