Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Ale tam snad půjdeš předsedo v uniformě ne? :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Lída »

Zítra - 17.2.- má vyjít v Blesku článek o Studně - jak to bylo doopravdy, vzpomínky obyvatel...Asi (určitě) to nebude nic nového pod sluncem, ale asi (určitě) si to koupím... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Jo Lído,koupil jsem si to.Je tam celá příloha o Studni.Mě to připadá dobrý.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Lída »

Mě to taky překvapilo :o rozhodně doporučuji ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Taky jsem celkem prekvapive ziral na material, ktery dnes vysel. Jeste jsem to necetl, ale Blesk, se zda, velmi mile prekvapil.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Také myslím, že na Blesk dobře zpracovaný článek. Zároveň jsem s potěším zjistil, že "náš Honza" (pan Brabec familiérnost jistě promine ;) ) oholil svůj "stařecký" plnovous a sekne mu to zas jak za mlada ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Lída píše:Zítra - 17.2.- má vyjít v Blesku článek o Studně -
A zítra - 17.3. - pokračování - Studna
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Mam k Blesku dve vytky: prvni je ta veta na uvod clanku, ze otec byl ponekud neklidny atd. To prece neni veta ze serialu, ale nejaka zkomolenina lidi, kteri to popletli. Spravne je tusim, ze toho vecera byl otec divne tichy, zadumcivy, uzavreny do sebe...
A za druhe, ze opet neuvadi zdroj (nas web), odkud si okopirovali cernobile fotky ze sborniku, viz pohled na skutecnou studnu. Bohuzel je to nase chyba, ze to nemame lip osetreno logem.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:Mam k Blesku dve vytky: prvni je ta veta na uvod clanku, ze otec byl ponekud neklidny...A za druhe, ze opet neuvadi zdroj (nas web)....
Inu pravdu díte pane předsedo, s tím prvním už jsem se ale opakovaně setkal, možná bych to bral jako jakousi "licenci" nebo zjednodušení doslovného obsahu scénáře...zkrátka taková "novinářská latina" (btw. i já se občas setkal s tím, že můj otec byl poněkud neklidný, naposledy třeba když čekal jak dopadne mač Eman versus Trautenberg.... :D ale naštěstí bydlí v činžovním domě, sekeru doma nemá a o žádné studni široko daleko nevím...takže rodina přežila :mrgreen:) Druhá výtka bohužel bez komentáře :? ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Tak článek jsem přečetl jedním dechem...několik nových informací přeci jen k celé nešťastné události - jednak něco nové fotodokumentace - i díky tomu, že 'Blesk' vypátral a oslovil příbuzné onoho případu, někteří z nich již promluvili o případu v době první polistopadové reprízy ČT seriálu v následujícím v cyklu "30 návratů", další jsou zajímavé informace o práci "mladého Brůny" - velmi dobrého odborníka na jadernou fyziku. Zkrátka docela zajímavý článek...
P.S. ten psycho zážitek z celého nešťastného případu bych si dál do života jako pan Ing.St.J. nechtěl nést ani za Boha :? A další postřeh - sousedské vztahy...naštěstí moji sousedé byli zatím docela normání lidé - ale na druhou stranu si dokážu představit i teror od primitivních závistivců od vedle, kteří měli malého chlapce s DMO (dětská mozk.obrna) za kripla. To bych pak býval jako otec po večerech také možná poněkud neklidný...
P.P.S. úplnou pravdu už asi nikdo nezjistí....ale někteří lidé jsou zkrátka pěkní hajzli! :cry:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Lída »

Souhlasím s panem Salabou do posledního puntíku...Také jsem to celé přečetla jedním dechem a teď už budu jen vystřihovat a archivovat ;). Jako četbu před spaním rozhodně nedoporučuji ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Zítra by mělo něco být v příloze Blesku TV Mánie o 30PMZ.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Lída »

Jo, Blesk teď teda vede...V páteční TV příloze jsou zas fotky Vladimíra Brabce, kde je mistr ve svých asi 24 letech a kdybych tuto fotku přinesla na sraz a dala jako hádanku pro ostatní, vsadím se, že ho nikdo nepozná :). Budu si archivovat :)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady je alespon ofocena stranka z magazinu Sedmicka.
Přílohy
Sedmicka.pdf
(841.12 KiB) Staženo 237 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Nádherná fotka .. Legitimní předseda ukazuje legitimaci a redaktor Holan tam sedí jako na míse... :mrgreen: :mrgreen: Ach ten bulvár...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět