Stránka 1 z 15

Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 10:47:44
od Hombre
Pratele, kupte si dnesni MF Dnes. Na posledni strane prvniho sesitu clanek o nas - Vyznavaci majora :P .

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 12:02:28
od plk.Žitný
Já to ani nevěděl že to dnes vyjde.. Už ráno mi přišla z temných míst gratulace.. :mrgreen: Ale nejvíc slavný je předseda. Tak velkou fotku neměla ani Jiřinka Jirásková.. :mrgreen:

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 18:28:32
od Elden
A nechcete sem dát scan oné stránky pro ty, co si noviny nestihli koupit?

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 20:07:36
od jasny.sokol
Jo, článek se povedl :-) Stručné, přehledné atd.... Nejlepší je věta soutežě např. výjmenuj všechny díly seriálu za 25 sekund :-D :-D
A předseda musel asi zhubnout, protože ještě na výroční schůzi říkal, že už se do uniformy nevleze :-D
Jinak dobrý je i služební průkaz.... To jste si vyrobili při zakládání fanklubu?

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 21:00:41
od Salaba
Zdravím z Bílých Linek kde trávím poNovoroční čas - ani se mi nechce zpět zas do těch nerváků a zmatků v domovině ;)
Chtěl bych tímto poděkovat panu předsedovi za důstojnou reprezentaci našeho fanklubu v rozhovoru na stránkách MfDnes - dnes to tady byl právě díky článku "Vyznavači majora" byl hned po 'Bildu' nejžádanější deník na pultech místních kiosků ;)
Myslím, že to nakonec vyznělo pozitivně, pan předseda je charakter - křemen ;) Plukovníka znám, ten by si nechal pro "špionážní" technické novinky koleno vrtat :D , halt co se v mládí u rozvědky naučíš... :mrgreen: ;) Kolegu doktůrka který zmiňuje soudruhování a stranické schůze zas tolik neznám, ale chápu, že jako lékaři by mu vadilo kouření doktor Koterové v krásnopolském kostele :D ;) Zkrátka 'fenomén' major Zeman žije dál... ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 21:26:24
od Hombre
Pokud jde o tu fotku, tak ta vznikla zhruba pred dvema lety pri foceni pro clanek do prilohy Vikend, do toho kabatu se dneska snad jeste vejdu. Jinak clanek v poradku, tak jak jsem mel moznost ho predem cist. Jen tam zustala chyba v nazvu me profese, nejsme osetrovatel, to je nizsi funkce, nez kterou zastavam 8-)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 21:30:49
od Salaba
Hombre píše:...chyba v nazvu me profese, nejsme osetrovatel, to je nizsi funkce, nez kterou zastavam 8-)
'Modří' vědí pane předsedo ;) A já myslím, že tato chyba nebude mít vliv na funkci...tedy myslím funkci předsedy našeho fanklubu :D ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 21:33:06
od huba.buba
Salaba píše:Kolegu doktůrka který zmiňuje soudruhování a stranické schůze zas tolik neznám, ale chápu, že jako lékaři by mu vadilo kouření
Co furt máte proti tomu kouření pane kolego... ale jinak článek , myslím , o.k. V podstatě jsem se dozvěděl , že jsem se nic nedozvěděl... ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 22:01:02
od Salaba
huba.buba píše:Co furt máte proti tomu kouření pane kolego...
Pane kolego, Vy jste úplně hysterickej...jako kdyby jste nevěděl, že dnes lékaři z vizity do kantýny, z kantýny na pacienty a než se vydezinfikují tak je večer! Zkrátka na nějaké nezdravé pokuřování není čas :D ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 22:18:24
od plk.Žitný
Ráno jsem psal dceři v 9.30 SMS : Tatínek je v novinách kup MF dnes.
ve 14 15 mi přišla odpověď: Noviny mám, ale bojím se je otevřít... :mrgreen:
Článek je napsán vcelku vkusně. /Redaktor Ivo Holan by ho lépe nenapsal./Dcera jen zabědovala : ,,tati tvoje identita byla prozrazena, co si teď počneme....,, :D
Stará Žitná utrousila něco v tom smyslu ,že by z toho mohly být nějaké peníze,když už tvoje jméno vláčejí v novinách. /Co se týká žen tak ohledně peněz uvažují velmi racionálně. :lol:
Uklidnil jsem jí tím, že předseda asi taky dostal kulový ,možná ho třeba primář nebo ředitel nemocnice poplácá po rameni a řekne, Ondro jsi fajn chalan,fandíme ti celá nemocnice a od příštího kvartálu dostaneš přidáno nebo tě uděláme vrchní sestrou. /v jeho případě vrchním bratrem/. Doufám že pak chlapec nezpychne a nebude se chovat jako staniční sestra Huňková,když jí povýšili... :lol:
Tím jsem rozpravu doma uzavřel.

Drobné nepřesnosti v článku byly v mém pracovním zařazení /což v jistých kruzích způsobilo smích :mrgreen: /,kočka utekla z 6 patra ne z osmého, a dále není pravdou že jsem fascinován komo režimem. Je pravdou když mi pan redaktor volal, tak jsem byl v jistém časovém presu a při rozhovoru jsem přecházel po kanceláři a balil si věci. Z mého zrychleného astmatického dechu mohl mít pan redaktor dojem, že mě režim fascinuje a vzrušuje. :mrgreen:

Škoda jen že jsem panu redaktorovi nevyprávěl ještě ,,veselou příhodu z natáčení,, jak jsem si v roce 87 dokázal zařídit telefonní linku na Vinohradech za 14 dní když soused jistý generální ředitel na ní čekal 6 let. /Od té doby,co to zjistil mne alespoň slušně zdravil asi jako jediného v baráku :mrgreen: :mrgreen: /

Závěrem si neodpustím poznámku že kdyby předseda nechtěl mít větší fotku než p. Jirásková na titulní straně vešly by se i menší fotky našich děvčat,kde je také na co koukat.. :D :D Pořád mluvíme v klubu o emancipaci,volíme je do revizních komisí....Ale protože předseda zajisté zná můj drsný smysl pro humor tak mi tuto poznámku odpustí a nezcenzuruje.

Jinak těm, kdo MF ještě nečetli, přeji hluboký,hodnotný umělecký zážitek...

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 22:25:28
od Bába kořenářka
Prima článek! Gratuluji, přátelé!!!

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 08. led 2013 22:31:26
od Salaba
plk.Žitný píše:... Doufám že pak chlapec nezpychne a nebude se chovat jako staniční sestra Huňková,když jí povýšili... :lol:...
Taky doufám...aby se pak mezi námi řadovými členy nevznášela jako holubička... :D ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: pon 14. led 2013 23:12:33
od plk.Žitný
Celý článek s fotem by jste měli najít pokud zadáte do google frázi ,,vyznavači majora,, a pak kliknete na první odkaz Dnes Prague Edition /pressdisplay.com/
nepodařilo se mi odkaz zkopírovat... :cry:

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 15. led 2013 5:40:28
od Hanele
A co třeba takhle, pane kolego? ;)

Re: Major Zeman v tisku

Napsal: úte 15. led 2013 8:14:01
od Hombre
Nejlepsi to mate takhle, kdo necetl, at si stahne prilohu.