Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, kupte si dnesni MF Dnes. Na posledni strane prvniho sesitu clanek o nas - Vyznavaci majora :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Já to ani nevěděl že to dnes vyjde.. Už ráno mi přišla z temných míst gratulace.. :mrgreen: Ale nejvíc slavný je předseda. Tak velkou fotku neměla ani Jiřinka Jirásková.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Elden »

A nechcete sem dát scan oné stránky pro ty, co si noviny nestihli koupit?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od jasny.sokol »

Jo, článek se povedl :-) Stručné, přehledné atd.... Nejlepší je věta soutežě např. výjmenuj všechny díly seriálu za 25 sekund :-D :-D
A předseda musel asi zhubnout, protože ještě na výroční schůzi říkal, že už se do uniformy nevleze :-D
Jinak dobrý je i služební průkaz.... To jste si vyrobili při zakládání fanklubu?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Zdravím z Bílých Linek kde trávím poNovoroční čas - ani se mi nechce zpět zas do těch nerváků a zmatků v domovině ;)
Chtěl bych tímto poděkovat panu předsedovi za důstojnou reprezentaci našeho fanklubu v rozhovoru na stránkách MfDnes - dnes to tady byl právě díky článku "Vyznavači majora" byl hned po 'Bildu' nejžádanější deník na pultech místních kiosků ;)
Myslím, že to nakonec vyznělo pozitivně, pan předseda je charakter - křemen ;) Plukovníka znám, ten by si nechal pro "špionážní" technické novinky koleno vrtat :D , halt co se v mládí u rozvědky naučíš... :mrgreen: ;) Kolegu doktůrka který zmiňuje soudruhování a stranické schůze zas tolik neznám, ale chápu, že jako lékaři by mu vadilo kouření doktor Koterové v krásnopolském kostele :D ;) Zkrátka 'fenomén' major Zeman žije dál... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud jde o tu fotku, tak ta vznikla zhruba pred dvema lety pri foceni pro clanek do prilohy Vikend, do toho kabatu se dneska snad jeste vejdu. Jinak clanek v poradku, tak jak jsem mel moznost ho predem cist. Jen tam zustala chyba v nazvu me profese, nejsme osetrovatel, to je nizsi funkce, nez kterou zastavam 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:...chyba v nazvu me profese, nejsme osetrovatel, to je nizsi funkce, nez kterou zastavam 8-)
'Modří' vědí pane předsedo ;) A já myslím, že tato chyba nebude mít vliv na funkci...tedy myslím funkci předsedy našeho fanklubu :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od huba.buba »

Salaba píše:Kolegu doktůrka který zmiňuje soudruhování a stranické schůze zas tolik neznám, ale chápu, že jako lékaři by mu vadilo kouření
Co furt máte proti tomu kouření pane kolego... ale jinak článek , myslím , o.k. V podstatě jsem se dozvěděl , že jsem se nic nedozvěděl... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

huba.buba píše:Co furt máte proti tomu kouření pane kolego...
Pane kolego, Vy jste úplně hysterickej...jako kdyby jste nevěděl, že dnes lékaři z vizity do kantýny, z kantýny na pacienty a než se vydezinfikují tak je večer! Zkrátka na nějaké nezdravé pokuřování není čas :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Ráno jsem psal dceři v 9.30 SMS : Tatínek je v novinách kup MF dnes.
ve 14 15 mi přišla odpověď: Noviny mám, ale bojím se je otevřít... :mrgreen:
Článek je napsán vcelku vkusně. /Redaktor Ivo Holan by ho lépe nenapsal./Dcera jen zabědovala : ,,tati tvoje identita byla prozrazena, co si teď počneme....,, :D
Stará Žitná utrousila něco v tom smyslu ,že by z toho mohly být nějaké peníze,když už tvoje jméno vláčejí v novinách. /Co se týká žen tak ohledně peněz uvažují velmi racionálně. :lol:
Uklidnil jsem jí tím, že předseda asi taky dostal kulový ,možná ho třeba primář nebo ředitel nemocnice poplácá po rameni a řekne, Ondro jsi fajn chalan,fandíme ti celá nemocnice a od příštího kvartálu dostaneš přidáno nebo tě uděláme vrchní sestrou. /v jeho případě vrchním bratrem/. Doufám že pak chlapec nezpychne a nebude se chovat jako staniční sestra Huňková,když jí povýšili... :lol:
Tím jsem rozpravu doma uzavřel.

Drobné nepřesnosti v článku byly v mém pracovním zařazení /což v jistých kruzích způsobilo smích :mrgreen: /,kočka utekla z 6 patra ne z osmého, a dále není pravdou že jsem fascinován komo režimem. Je pravdou když mi pan redaktor volal, tak jsem byl v jistém časovém presu a při rozhovoru jsem přecházel po kanceláři a balil si věci. Z mého zrychleného astmatického dechu mohl mít pan redaktor dojem, že mě režim fascinuje a vzrušuje. :mrgreen:

Škoda jen že jsem panu redaktorovi nevyprávěl ještě ,,veselou příhodu z natáčení,, jak jsem si v roce 87 dokázal zařídit telefonní linku na Vinohradech za 14 dní když soused jistý generální ředitel na ní čekal 6 let. /Od té doby,co to zjistil mne alespoň slušně zdravil asi jako jediného v baráku :mrgreen: :mrgreen: /

Závěrem si neodpustím poznámku že kdyby předseda nechtěl mít větší fotku než p. Jirásková na titulní straně vešly by se i menší fotky našich děvčat,kde je také na co koukat.. :D :D Pořád mluvíme v klubu o emancipaci,volíme je do revizních komisí....Ale protože předseda zajisté zná můj drsný smysl pro humor tak mi tuto poznámku odpustí a nezcenzuruje.

Jinak těm, kdo MF ještě nečetli, přeji hluboký,hodnotný umělecký zážitek...
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne úte 08. led 2013 23:19:11, celkem upraveno 3 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Bába kořenářka »

Prima článek! Gratuluji, přátelé!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:... Doufám že pak chlapec nezpychne a nebude se chovat jako staniční sestra Huňková,když jí povýšili... :lol:...
Taky doufám...aby se pak mezi námi řadovými členy nevznášela jako holubička... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Celý článek s fotem by jste měli najít pokud zadáte do google frázi ,,vyznavači majora,, a pak kliknete na první odkaz Dnes Prague Edition /pressdisplay.com/
nepodařilo se mi odkaz zkopírovat... :cry:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

A co třeba takhle, pane kolego? ;)
Naposledy upravil(a) Hanele dne úte 15. led 2013 10:44:53, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Nejlepsi to mate takhle, kdo necetl, at si stahne prilohu.
Přílohy
majorzeman.pdf
(210.42 KiB) Staženo 783 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět