Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše:navzájem odsouhlasili, než něco pustíme do novin i za cenu toho, že by to kvůli zdržení vyšlo o den později... :roll:
Už jsem to psal jinde - naprosto souhlasím, taky z toho nejsem nějak odvázanej...až moc je tam cítit plukovníkova ruka , která vedla pisatelovo péro.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Já bych to neviděl tak černě, článek je napsán přesně v duchu těchto novin, přece tam nebudou psát něco, co by suše konstatovalo, že proběhla tahle oslava. A jestli si někdo ze čtenářů udělá podle toho obrázek o fanklubu, tak s tím nemám problém, o čtenáře těchto novin přece vůbec nestojíme (a navíc já v tom článku nic zásadně špatného nečtu). Můžeme si odhlasovat, že už v žádném případě nebudeme spolupracovat s bulvárním tiskem ani za jakoukoliv částku a je to.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

huba.buba píše:
malej Míra píše:navzájem odsouhlasili, než něco pustíme do novin i za cenu toho, že by to kvůli zdržení vyšlo o den později... :roll:
Už jsem to psal jinde - naprosto souhlasím, taky z toho nejsem nějak odvázanej...až moc je tam cítit plukovníkova ruka , která vedla pisatelovo péro.
Pokladníku já mám ruce čisté nejsou mi cítit. /planoucí srdce naprosto čisté ruce//.

V 10 00 mi volá p.Hoschlová, že mají poradu a že by chtěli nějaké fotky. Tak jsem jí poslal to,co se objevilo na fb, Na to mi volá,že to potřebuje ve vysokém rozlišení . Povídám, mám jenom co jsem fotil já a toho moc není,požádejte fotografa co to pro nás fotil bude doma ve 4.
Odpověď: to nejde v půl 4 máme uzávěrku...
Žitný:tak to odložte do alaspon do zítřka
Hoschlová:to nejde jsme deník chceme aby to bylo aktuální
Žitný:tak já vám pošlu co mám s popisem, víc vám nepomůžu nedávejte tam jen I.A.ona si to nepřeje
Hoschlová:Samozřejmě my ji stejně nemáme rádi..
Žitný. Doufám,že mi pošlete náhled stránky
Hoschl:to já neumím

Hoschlová dostala cca 10 obrázků z popiskama situace. Je pravda,že masakr v Plánické škole je moje dílo... :mrgreen: Tak konec konců jsou to narozeniny tak trocha nadsázky neuškodí.. Konec konců o téhle replice věděl jak předseda tak m.Míra, kterým jsem volal o fotky... Text je vepsaný do obrázku se mnou.

pod jedním obrázkem zímy je napsanej můj komentář.Chtěl jsem mistra poprosit,aby zazpíval 4 takty Jednou až odtroubí ... /no a co/
To je jediné, v čem se to schoduje ostatní včetně upraveného lístku,který byl na nejmenovaného aktivního fanouška a který přisoudili mjr.Hradcovi. Originál popisu ,co jsem dal Hoschlový se absolutně neschoduje s tím,co tam píšou...včetně kloubů pana Zímy je to jejich výmysl...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od malej Míra »

No a tady se stala chyba. Když jim dáme 10 fotka, tak je na nich, co z toho použijí. Když jim dáme 3-4 fotky, je jasné, že tím omezíme prostor pro jejich lidovou tvořivost a použijí to málo, co dostanou. No a když už tam jsou vyfocení příslušníci, vtipné popisky fotek a ještě navíc ta konzumačka, tak už toho je prostě moc najednou... Ale je to můj názor...
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Na tu knzumačku jsem se specielně ptal,jestli jo nebo ne...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

No a abychom se pro příště vyhnuli takovýmto vysvětlovačkám, tak se nic nikam nikomu posílat nebude, pokud jde o bulvární tisk. My je přece nepotřebujeme, to oni nás ano ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Fredy »

Jsem z toho článku,mírně řečeno,rozladěn :( Z pana Jelínka tam udělali pijana,aniž by zkoumali ,čí je to lístek a vložili něco do úst panu Zímovi,co neřekl...To jsem zvědav,jestli nám protagonisté a hosté ještě někdy odkývají účast na podobné akci..... :oops:
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:A jestli si někdo ze čtenářů udělá podle toho obrázek o fanklubu, tak s tím nemám problém, o čtenáře těchto novin přece vůbec nestojíme (a navíc já v tom článku nic zásadně špatného nečtu). Můžeme si odhlasovat, že už v žádném případě nebudeme spolupracovat s bulvárním tiskem ani za jakoukoliv částku a je to.
Já myslím, že bychom o mediální obraz fanklubu pečovat měli, obzvlášť když to můžeme sami ovlivnit... Tzn. mít nějaká pravidla (kolektivně prodiskutovaná a sepsaná), jak s médii komunikovat. Takhle vždycky reagujeme ad hoc.
A pokud jde o finance, myslím, že i ty nás nakonec zajímají - tak proč se jich dobrovolně zříkat, že... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych souhlasil s Hanelí,taky bych se peněz nezříkal, ale jak chceš pečovat o mediální obraz ,když si tam ve finále napíšou co chtějí.. Jedině důsledně trvat na autorizaci,což nevím, zda je v případě AHA možné. problém byl, že to bylo dost tlačené časem../měl jsem pocit,že paní Hoschlová neměla nic/. kdybych věděl, že to takhle dopadne, poslal bych jí jen ty fotky a ušetřil bych čas za komentáře...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od jasny.sokol »

Fredy píše: To jsem zvědav,jestli nám protagonisté a hosté ještě někdy odkývají účast na podobné akci..... :oops:
Taky si myslím, že jsme nějakým umělcům podepsali navstěvu. Možná jsme pana Olivu viděli poprvé a naposled, paní Maciuchová uz možná taky nedorazí a myslím že abi pana Kanyzu po tomto článku nezlomíme. Jediná jistota, kdo by zase přišel je Ivanka Andrlová, i když ji manipulace se zbrani malem taky odradila...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Já myslím, že význam tohoto článku zbytečně přeceňujete, umělci jsou v těchto bulvárních žumpách propíráni za mnohem horší věci, které ani nemusí být pravdou, než že zavítali na akci našeho klubu, takže o jejich další účast bych se vůbec nebál. A péče o mediální obraz? Když jsem tenkrát dělal 2x rozhovor pro MF DNES a pro odborný časopis o zdravotnictví (a nakonec i pro ten speciál pro BLESK), dostal jsem článek k autorizaci. Z toho je vidět, že když má někdo seriózní zájem, tak se snaží. U AHA jsme se už 2x spálili, tak nevidím důvod proč pro ně ještě někdy něco připravovat, byť z toho kouká nějaká ta koruna.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Já si taky myslím,že umělcům je nějaké AHA úplně fuk. Ale říkám si,než aby nám zase nějaké fotky šlohli tak je lepší jim je prodat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:Já si taky myslím,že umělcům je nějaké AHA úplně fuk. Ale říkám si,než aby nám zase nějaké fotky šlohli tak je lepší jim je prodat...
S tím souhlasím, nicméně opatrnost je vždy na místě. Obecně s těmihle články problém nemám, jde jen o to, abychom si vztah s umělci kvůli pár tisícovkám "nepo...špatnili"... ;) :D
Chudák pan Jelínek z toho tentokrát vyšel jako zpiťar... :evil:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

tak můžeme žádat po AHA omluvu... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:tak můžeme žádat po AHA omluvu... :D
...otištěnou na hlavní stránce v konkrétní velikosti písma... :mrgreen:
Já už bych tohle téma nechal, chybama se člověk učí (ikdyž někteří z nás jsou nepoučitelní... :mrgreen:).
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět