Major Zeman v tisku

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

Právě před chvílí jsem dostal informaci, že v dnešním AHA je reportáž z "utajované" oslavy 80. narozenin V.Brabce spolu s fotkama :o :shock:. Zřejmě únik informací? infiltrace špiónem? nebo máme mezi sebou informátora co 'za mrzský peníz' zazpíval?? :shock: 8-) :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Já tady moralizuju (viz níže) a my tu zatím mezi sebou máme nějakého Jidáše, co se nechá koupit... :roll:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Mam to tu pred sebou, je to prostredni dvoustrana slozena z nasich fotek (zrejme stazenych z rajcete, protoze jste to zverejnovali bez hesla :x ) a jedne fotky ze serialu. Clanek obsahuje radu detailnich informaci, zrejme si bulvari obtelefonovali hosty a ti jim to povedeli (co se tam pilo, co kdo prinesl panu Brabcovi atd.) Plusem pro nas je zminka o nasem Fanklubu, ze jsme akci usporadali a dokonce jsme uvedeni jako autori fotografii, byt standardne malym pismem bokem clanku. Bud tedy redaktori clanek "uvarili" podle fotek a informaci od hercu, nebo to nekdo "propich" a detailne o vsem informoval, treba i za nejakou odmenu (tu muze poskytnout na zaplaceni dluhu za pohosteni :evil: ). Jestli se to dozvi pan Brabec, tak snad to vezme s humorem, ze je to v bulvaru. Jestli ne, tak doufejme, ze jsme se s nim nevideli naposled...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Vse asi spis svedci pro to, ze to redaktori obslehli z informaci zde na foru a informaci od hercu ( v clanku jsou citovani pan Zima, p. Srstka, p. Skopecek a pi. Obermaierova), protoze je tam nekolik chyb - treba ze akce byla v nedeli místo v sobotu a Zitny je na fotce oznacen za majitele zvirete. Holt, pouceni pro priste. Pokud akce bez bulvaru, tak zadna zminka na foru a fotky verejne uz vubec ne...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od jasny.sokol »

Tak tohle jste soudruzi a soudružky prokaučovali... Bál jsem se toho že když už se objevilo vlákno na fóru že bez účastí novinářů, že tam někdo příjde inkognito... Díval jsem se a nikdo cizí tam nebyl... Ten článek vznikl ze zpráv na fóru a z fotek z rajčete od Dr Salaby a plk. Žitného... Tentokrát jste to s těma heslama neodhadli... Když byl výlet na Líšno tak jste apelovali na hesla aby se to nedostalo ven a při takové velké akci si troufnete to tu sázet bez hesla... Třeba článeček že Hradce oslava čeká příští rok vychází z příspěvků od mě z čtv 26. čer 2014 21:06:21 a také od Hanele z ned 29. čer 2014 19:58:26
A další zprávy vycházejí z fóra.... Takže teorii že to někdo propích je vyloučena... To by už mohl propíchnout dřívější akce které byly do pozdních nočních hodin a nic se neobjevilo.... Doporučuji se ozvat našim hostům a omluvit se jim za tuto chybičku a přesvědčit je že to nebyl záměr... Aby se nestalo, že pan Jelínek odmítne už ted oslavu svých narozenin, nebo pan Brabec aby už nechtěl mezi nás přijít.... Aby si neřekli že jsme zklamali jejich důvěru, když to bylo inkognito...
A pro nás poučení pro příště nic nezveřejnovat bez hesla a dávat si pozor co tu kdo napíše....
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Vse asi spis svedci pro to, ze to redaktori obslehli z informaci zde na foru... Holt, pouceni pro priste. Pokud akce bez bulvaru, tak zadna zminka na foru a fotky verejne uz vubec ne...
Naprostý souhlas, pane předsedo. Od začátku to mělo být neveřejně - přes SZ. Něco v tom duchu jsem ostatně psala i plukovníkovi, když to tu zveřejnil. Vzpomínám třeba, jakému utajení podléhal sraz v Sue Ryder, kam jsem sama poprvé přivedla pana Pohana. Vše šlo přes SZ, takže se zúčastnili jen "prověření"a bylo to OK. Tato akce byla mnohonásobně větší a neodhlídali jsme to... :| A totéž se týká fotek. Musíme být důslední. Bohužel bulvár nikdy nespí a má nás velmi dobře pod kontrolou. Takže propříště, zdravý rozum a přiměřená autocenzura!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

Teď koukám na fotky ,dopoledne jsem byl mimo Prahu... Jedná se o fotky jasně stažené z rajčete,tedy povětšinou moje a Dr.Salaby...Heslo jsem tentokráte nedával,protože jsem si říkal a´t se koukne kdo má zájem../Líšno byl jiný případ tam jsem to musel slíbit, že se obrázky z interiéru nedostanou ven../ Nenapadlo
mě ale , že na tom bude chtít někdo vydělávat.... Štve mě to z toho důvodu, že nás to stálo úsilí tohle všechno zorganizovat, peníze za pohoštění benzín a tak a někdo si na tom bude vydělávat... /Když tak se mohli slušně zeptat,třeba by se dalo něco pustit.. /A ještě tam ani nebyl, jinak by nepsal ty nesmysly... Jak jsem již několikráte zdůrazňoval je potřeba požádat správce portálu,aby udělal speciální uzamčené fórum, kde se tyhle věci budou napříště řešit...


Proto mi bylo divné, když mi lidé volali a chtěli se kouknout na lva :mrgreen:
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne úte 01. črc 2014 19:41:05, celkem upraveno 2 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Elden »

Tak to je tedy nemilé rozčarování. :x Fotky jsem původně zahesloval, ale po vzoru ostatních jsem je zase odhesloval. Vidím, že to byla chyba. Myslím, že ale stejně heslo používané dříve je už provařené.
Nejjednodušší by asi bylo založit ve fóru téma, kam by měli přístup jen ověření uživatelé, které je pro ostatní uživatele neviditelné, a tam dávat odkazy na zaheslované fotky i s heslem apod.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od plk.Žitný »

S panem Brabcem jsem mluvil bere to naštěstí s humorem...Je v pohodě,všechny nás pozdravuje..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:S panem Brabcem jsem mluvil bere to naštěstí s humorem...Je v pohodě,všechny nás pozdravuje..
A co ostatní aktéři? Pan Jelínek, Srstka jak ti to příjmuli?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady je ten clanek, kazdy si udelejte vlastni nazor. Ja si myslim, ze citovani herci se bulvaru sami vyjadrili, takze nevidim zadny problem. Fanklubu to udelalo nechtenou reklamu, coz se na jednu stranu taky hodi. Nejvic me stve ta sprosta kradez fotek bez dovoleni a informovani nas, jestli to muzou zverejnit.
Přílohy
IMG_4935.jpg
IMG_4935.jpg (1.62 MiB) Zobrazeno 4679 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:...Heslo jsem tentokráte nedával,protože jsem si říkal a´t se koukne kdo má zájem...
Jj, stejně i já - když i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále proč by zájemce a fanoušek mjr.Z nemohl svému oku dopřát pohled na námi úspěšně uspořádanou oslavu... ;) No zkrátka to ale byla chyba :?
Jinak jsem rád, že oslavenec přijal info o článku v AHA bez výčitek, naštěstí onen článek vyzněl v celkovém kontextu docela decentně.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:S panem Brabcem jsem mluvil bere to naštěstí s humorem...Je v pohodě,všechny nás pozdravuje..
Tak ho taky zdravíme :-D No naštěstí to vypadá že se nenaštval a že zase někdy příjde :-)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od huba.buba »

No fuj ,teď na to koukám... takže fotky raději jen přes úschovny - ani hesla nejsou tak nerozluštitelná...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Major Zeman v tisku

Příspěvek od Hanele »

Já jsem si to bohužel i koupila. Čestně přiznávám, že poprvé v životě, protože jinak se mi za bulvár utrácet nechce, takže ho čtu jen občas na netu.
Asi si ten výtisk nechám od všech umělců na památku podepsat :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět