Kouření postav v seriálu

Všeobecná diskuze o seriálu
Sestra Marie
strážmistr

Re: Kouření postav v seriálu

Příspěvek od Sestra Marie » pon 25. úno 2013 16:31:55

Vlákno věnující se alkoholu tady není? To by nebylo marné :)
... Bůh tomu chtěl...

Hanele
pokladník fanklubu

Příspěvek od Hanele » pon 25. úno 2013 16:35:37

Samostatné vlákno ne, ale už se to tu jednou probíralo v chytácích...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski » čtv 31. bře 2016 18:34:00

Cigára maj estetickou kvalitu, to je jasný. Kouř v potemnělým promítacím sále v KŽ vypadá na filmu skvěle, kouření asi pomáhá při přemejšlení. Když jsem ale šel za mámou do práce a v kanclu hulilo šest lidí, už to tak estetický nebylo.

Myslim, že i chrup většiny herců i lidí v tý době nes zjevný stopy po působení tabáku. U vraha jako Šmíd mi to nevadí, u Drahuše Maxový dost. Ale patří to k době, maj to i francouzský herci, byly prostě trochu jiný kritéria na vzhled.

Úplně nejlepší mi připadá, když si před první hodinou v Marečku, podejte mi pero Kroupa st. přisedá k Plhovi a v pozadí přejde chlápek s cigárem v puse. Ve škole!
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

KarlikovaP
čekatel SNB

Příspěvek od KarlikovaP » stř 27. dub 2016 9:23:08

To se mi zdá i na tu dobu přehnané. Tedy alespoň za nás v sedmdesátých letech se už ve škole kouřit nesmělo ;-)
Naposledy upravil(a) KarlikovaP dne pon 26. zář 2016 18:03:43, celkem upraveno 1 x.
30 případů majora Zemana je hra stejně skvělá, jako seriál.

Vondra
strážmistr

Příspěvek od Vondra » ned 28. srp 2016 23:55:16

Lipinski píše:Cigára maj estetickou kvalitu, to je jasný. Kouř v potemnělým promítacím sále v KŽ vypadá na filmu skvěle, kouření asi pomáhá při přemejšlení. Když jsem ale šel za mámou do práce a v kanclu hulilo šest lidí, už to tak estetický nebylo.

Myslim, že i chrup většiny herců i lidí v tý době nes zjevný stopy po působení tabáku. U vraha jako Šmíd mi to nevadí, u Drahuše Maxový dost. Ale patří to k době, maj to i francouzský herci, byly prostě trochu jiný kritéria na vzhled.

Úplně nejlepší mi připadá, když si před první hodinou v Marečku, podejte mi pero Kroupa st. přisedá k Plhovi a v pozadí přejde chlápek s cigárem v puse. Ve škole!
Eva Hudečková měla už v 26 letech zjevný stopy působení tabáku na chrup??

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski » pon 29. srp 2016 21:04:14

[/quote]Eva Hudečková měla už v 26 letech zjevný stopy působení tabáku na chrup??[/quote]

Zdá se mi, že dost, v tý scéně, jak ji Lída navštíví, je to vidět. Může to bejt i kafem, nečistily se tolik zuby jako dneska, všechno se všim.
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

heinrich
poručík

Příspěvek od heinrich » pon 29. srp 2016 22:33:52

KarlikovaP píše:To se mi zdá i na tu dobu přehnané. Tedy alespoň za nás v sedmdesátých letech se už ve škole kouřit nesmělo ;-)
Ještě na začátku 80.let směli "večerní" studenti kouřit v kuřárnách v budově školy. Ale ve třídách samozřejmě ne.
Ttttatata tabák dáš?

Odpovědět