Fotografie z natáčení

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Fotografie z natáčení

Příspěvek od White Lines »

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je možné se někde podívat na fotky z natáčení seriálu? Pár fotek jsem viděl v knížkách nebo v pořadu 60minu s majorem Zemanem. Předem díky za odpověď. ;)
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od jasny.sokol »

myslím že po předchozí domluvě s předsedou nebo PLK.Žitným je možné si fotky prohlídnout na nějakém srazu.....
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od opat Adamíra »

Také bych se o takové skvosty zajímal, ale mám Prahu zruky a jsem na neschopence. Nešly by nějaké ukázky poslat šifrou elektronicky? Nikam dál bych to nešířil. Viděl jsem jen ty, co jsou na CSFD

http://www.csfd.cz/film/71550-30-pripad ... ie/?type=1

Jsou sice z natáčení, ale určitě existují i jiné momentky? Telex rád poskytnu :)
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od malej Míra »

White Lines píše:...chtěl bych se zeptat zda je možné se někde podívat na fotky z natáčení seriálu?...
opat Adamíra píše:Také bych se o takové skvosty zajímal, ale mám Prahu zruky a jsem na neschopence...
Nomohu mluvit za ostatní, protože fotografie z natáčení existují v různé formě a mají různé majitele, ale obecně tyhle věci jen tak na požádání neposíláme, pokud se neznáme osobně. Zkuste někdy, až budete zdravotně v pořádku, na nějakou akci dorazit... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

A z natáčení je myšleno jako záběry na štáb filmařů nebo ty klasické, kde jsou postavy z dílu? Každý díl měl své fotoalbum, kde bylo 50 fotek, z toho na konci 3-5 (ev. i víc) záběrů na štáb a různé momentky za kamerou. Něco z těch alb mám třeba já, takže k vidění by to mohlo být někde na srazu. Jinak ta komplet alba má určitě Česká televize (ale stačí se podívat do její fotobanky a ceny za fotku neodradí snad jen milionáře), dál by je mělo mít Muzeum Policie, měl je i pan Sequens.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

A když koukám na ty fotky na ČSFD, tak by měl zajímalo, co je tohle za scénu? Asi to mělo být z jihoamerických dílů, ale tenhle záběr mi nic neříká, že by vystřižená scéna? :o
43035562.jpg
43035562.jpg (102.59 KiB) Zobrazeno 7791 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Asi to mělo být z jihoamerických dílů, ale tenhle záběr mi nic neříká, že by vystřižená scéna? :o
Přesně tak, je to vystřižená nepoužitá scéna z Kubánských dílu... Toto měla být kancelář UTC v Bolívii.... I v knížce Rukojmi v Bella vista tak takový fotka je....
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od White Lines »

Hombre píše:A z natáčení je myšleno jako záběry na štáb filmařů nebo ty klasické, kde jsou postavy z dílu?....
Děkuji, myslel jsem fotky záběrů na štáb atd. Budu muset někdy dorazit na sraz. Jinak ceny fotek z fotobanky České televize jsou opravdu zajímávé :-o
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od opat Adamíra »

jasny.sokol píše: Přesně tak, je to vystřižená nepoužitá scéna z Kubánských dílu... Toto měla být kancelář UTC v Bolívii.... I v knížce Rukojmi v Bella vista tak takový fotka je....
Taky jsem prohlížel snímky na csfd a tenhle mi nějak neseděl, díky za novou informaci :)
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od plk.Žitný »

https://www.youtube.com/watch?v=xo6TFBOSWwg

Tady je odkaz na první část amatérského videa ,pořízeného členem štábu panem.Černým. /ne toho z masny/.I s jeho komentářem, Omluvte sníženou kvalitu,je to snímáno z 8 mm filmu kamerou a do toho pan Černý povídá... Nahrávku jsem nijak neupravoval,protože by se kvalita ještě zhoršila..Zajímavé je to od cca 5 minuty kde je vidět část štábu vč Šikmookého a Holohlavého, nepřehlédnutelný je tam i vedoucí produkce pan Císař ve ...Snad nám tohle video částečně pomůže s dohledávání lokací,až tam někdy pojedeme..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od Elden »

Nádhera, plukovníku.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od jasny.sokol »

mě se líbí ta hláška jak je u toho šikmookého a holohlavého.... Tohle je nejméně oblíbený herec :-D
a pak tohle je zase výborný kubánský herec :-D
Toho Šikmookého asi neměli v lásce :-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

Takže na webu je nová sekce Fotografie ze seriálu, kam budu postupně přidávat fotky z každého dílu a součástí bude často i několik fotek z natáčení. Věřím, že to zatraktivní stránky a Vás to i potěší :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od tajemník Šanda »

Líbí se ti? No, tak hlavně, že se líbí vám.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Fotografie z natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

Co tím chtěl básník říci? :-o
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět