Chytáky

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chytáky

Příspěvek od nalim159 »

Tak rozsekávám - verše od Františka Halase pocházejí se sbírky Torzo naděje, báseň se jmenuje Praze. V televizním seriálu báseň neuslyšíme, vyskytuje se ale v knižní předloze, konkrétně v povídce Hrdelní pře.

Tak Míro, sem s dalším kouskem, tuším cosi setsakra zapeklitého :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Chytáky

Příspěvek od malej Míra »

Tohle bude spíš asi na rychlost. Možná, že existuje i více přípustných řešení, nicméně mě napadlo spontánně jedno konkrétní, vlastně už dva. Takže: Kteří herci byli v seriálu dvakrát zastřeleni (v různých rolích, pochopitlovatelně)? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Chytáky

Příspěvek od Blanka »

Jan Pohan jako Babický v díle 10 a jako James Spellman v díle 28 :D
a pak ještě František Vicena v roli předsedy Včeláka v 10. díle a jako Zbyšek Broniewski v 18. díle .... :mrgreen: jsem první?
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Chytáky

Příspěvek od malej Míra »

Nejen že jsi první, ale i nejlepší!!! Přesně tak, tyto dva pány jsem měl na mysli. A teď se přiznej, bylo to bez nápovědy doma? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chytáky

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše: A teď se přiznej, bylo to bez nápovědy doma?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Chytáky

Příspěvek od Blanka »

Nó nó.. :lol: Tak samozřejmě se čestně přiznám že v mém případě bylo zapotřebí mohutné nápovědy pana předsedy :D Kdo mě znáte, tak víte, že nestačím ani na chytáky pro slabší (asi bych potřebovala vlastní sekci ) :mrgreen:. Jen jsem si chtěla vyzkoušet jaké to je odpovědět na chyták pro opravdové borce a hřát se chvíli na výsluní ;) :D :D
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Chytáky

Příspěvek od jasny.sokol »

malej Míra píše:Tohle bude spíš asi na rychlost. Možná, že existuje i více přípustných řešení, nicméně mě napadlo spontánně jedno konkrétní, vlastně už dva. Takže: Kteří herci byli v seriálu dvakrát zastřeleni (v různých rolích, pochopitlovatelně)? ;) :D
Blanka píše:Jan Pohan jako Babický v díle 10 a jako James Spellman v díle 28 :D
a pak ještě František Vicena v roli předsedy Včeláka v 10. díle a jako Zbyšek Broniewski v 18. díle .... :mrgreen: jsem první?
Ještě jste zapoměli na Viléma Besera v roli Seppa (2 díl) a v roli Emana Zahradníka (10 díl). Také byl zastřelen 2x pokaždé v jiné roli. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chytáky

Příspěvek od Eman Zahradník »

ale v díle VO jak míří na Honzu v autobuse při převozu tam "prokazatelně"myslím zastřelen není,nebo ano? :? ;) Ale možná se mýlím.. :?
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Chytáky

Příspěvek od Honza Zeman »

Pravdu mas, jasny sokole, Vilem Besser je dalsim do party 2x zastrelenych v ruznych rolich.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Chytáky

Příspěvek od malej Míra »

Ano, Finist má pravdu. Sepp se zjevně v jednom záběru po zásahu zhroutí na volant. Díky za upozornění. Pokud někdo najde dalšího kandidáta do této svérázné "Partičky", sem s ním... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chytáky

Příspěvek od nalim159 »

R. Brzobohatý jako agnet Bláha a textilák Kulhánek :mrgreen: :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Chytáky

Příspěvek od malej Míra »

Obávám se, že jde o jednu a tu samou postavu. Navíc zastřelen byl jen jeden z nich... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Rudi Lorenz
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02. kvě 2012 16:28:50
Bydliště: Písek(v těsné blízkosti bydliště Olgy Halámkové-Mimikry) a také Ottakring - 16.Bezirk Austria

Re: Chytáky

Příspěvek od Rudi Lorenz »

Zdravím vás všechny.Jsem tady uplný začátečník.Jasně byl to Sepp'l (takhle se to píše bavorsky),Jinak zabití stejného herce ve 2 různých dílech,to me nenapadá a toto prochazim skoro pořád.
Také bych chtěl přispět trochou do "NAŠEHO MLÝNA".
Otázka pro všechny: V jakém dalším díle jsem se já jako Rudi Lorenc (Pepa Abrhám) řidič kamiónu a zároveň převozce- prevadeč emigrantů ve svém náklaďáku(Pán ze Salzburku 21.) ještě objevil?
Možná to bude pro vás jednoduché,ale uvidíme.
Zdravím Rudi :geek: :P :lol:
"No tak abych otevřel salón,budou asi podělaný až za ušima. Aussteigen Herrschaften Flughafen Schwechat - Terminus"
Uživatelský avatar
Rudi Lorenz
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02. kvě 2012 16:28:50
Bydliště: Písek(v těsné blízkosti bydliště Olgy Halámkové-Mimikry) a také Ottakring - 16.Bezirk Austria

Re: Chytáky

Příspěvek od Rudi Lorenz »

Rudi Lorenc píše:Zdravím vás všechny.Jsem tady uplný začátečník.Jasně byl to Sepp'l (takhle se to píše bavorsky),Jinak zabití stejného herce ve 2 různých dílech,to me nenapadá a toto prochazim skoro pořád.
Také bych chtěl přispět trochou do "NAŠEHO MLÝNA".
Otázka pro všechny: V jakém dalším díle jsem se já jako Rudi Lorenc (Pepa Abrhám) řidič kamiónu a zároveň převozce- prevadeč emigrantů ve svém náklaďáku(Pán ze Salzburku 21.) ještě objevil?
Možná to bude pro vás jednoduché,ale uvidíme.
Zdravím Rudi :geek: :P :lol:
" No tak abych otevřel salón,budou asi podělaný až za ušima. Aussteigen Herrschaften Flughafen Schwechat-Terminus "
"No tak abych otevřel salón,budou asi podělaný až za ušima. Aussteigen Herrschaften Flughafen Schwechat - Terminus"
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chytáky

Příspěvek od nalim159 »

Zdravím Rudi,

kamión starýho Vejvody se vyskytuje na dálničním odpočívadle v Růžích pro Zemana ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět