Nejhezčí auto

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek »

No já sem zrovna nechtěl upozornit na nejhezčí auto, ale na všechna, proto jsem to dal tam. Ale to je jedno, už to neřešme, stránka je na světě, všichni o ní vědí a to je hlavní. ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Sestra Marie »

děda Dejmek píše:
děda Dejmek v pát 06. srp 2010 19:59:51 píše:abych taky necim prispel - snad vsechny vozitka co jsou k videni : http://www.imcdb.org/movie.php?id=174369
kdyby jste neignorovali příspěvky nováčků, mohli jste bádat už dva roky... :(
No pěkný seznam vozítek :) Pro mě je srdcovou záležitostí Wartburg, měli jsme ho kdys doma a vzpomínám na to jeho "drn drn drn drn" s láskou. I když my měli už 353 W, ráda si ho prohlídnu i ve starší verzi.
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Lipinski »

Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger, ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne čtv 09. úno 2017 19:17:53, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Bláha
major
Příspěvky: 654
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Bláha »

děda Dejmek píše:Jezdil. Ale já myslel jiný mlíkaře, ty s majáčkem. Je s podivem, že v policejním seriálu není ani jedno označený služební auto. Z hlavy mi svitla naděje, že by nějaký mohlo bejt v KC, když je tam tolik uniforem, ale ani tam žádný není. Samý civilní. Tohle je pro mě takový velký osobní nedostatek :( .
Vážně tam žádný není :?:
Tak třeba v začátku Rukojmí při objevení mrtvého Štefka přijede volha 21 veřejná bezpečnost.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Bláha
major
Příspěvky: 654
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Bláha »

Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger , ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Podle uložení kanonu na věži to vypadá na Panthera.Byla to kopie ruského T 34.Možná filmaři použili T 34 a trochu ho přizpůsobili.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger, ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Bláha píše:
Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger , ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Podle uložení kanonu na věži to vypadá na Panthera.Byla to kopie ruského T 34.Možná filmaři použili T 34 a trochu ho přizpůsobili.
Tady jsem na to již odpovídal : viewtopic.php?f=11&t=257&p=24718#p24718 :)

Tvrzení, že Panther je kopie T-34 je velmi laické a nesmyslné... Jistá inspirace tam bezpochyby byla, ale hovořit o kopii je naprosto zcestné...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 667
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Adamovic »

malej Míra píše: úte 10. čer 2008 16:42:57
Manitoba píše:...Nezapoměň na krále bahna Mestreye v terénu :lol: ...
No vidíš, na tuhle Camel Trophy bych málem zapomněl. To byly snad nějaké Toyoty. Že by předchůdce Landcruiseru. :D
Ano - to som mal Land Cruiser druhu generaciu
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 667
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Adamovic »

Mojim favoritom je Mercedes Benz SLC, diel Klauni a vystupovala z neho redaktorka Konecna (ako spolujazdkyna) a je to tusim na Parizskej - premietal to Zitny a prave isla na ''dejchanek'' ku Steinovi. Paradoxne Mercedes zastavil na zvislej znacke ''zasobovanie'' a aby to bolo take kontrastne, tak hned vedla Trabanta.
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Mě se nejvíc líbí ten oranžový krasavec ten taxík v přístavu "Antofagasta" v příběhu rukojmího v Bella Vista,jak do něj nastupuje Pepa Barkl. :victory: Ta barva,ten tvar,to nemá chybu (y) Vypadá to jak Chrysler 180 ale nevím nevím možná je to i nějaká americká Fordka.Najde se nějaký odborník na americký starý fára aby nám to osvětlil? ;-)
Víte co je to halbmensch?
Drábek
kapitán
Příspěvky: 468
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Drábek »

hrabě Kaunitz píše: čtv 01. říj 2020 20:52:01 Mě se nejvíc líbí ten oranžový krasavec ten taxík v přístavu "Antofagasta" v příběhu rukojmího v Bella Vista,jak do něj nastupuje Pepa Barkl. :victory: Ta barva,ten tvar,to nemá chybu (y) Vypadá to jak Chrysler 180 ale nevím nevím možná je to i nějaká americká Fordka.Najde se nějaký odborník na americký starý fára aby nám to osvětlil? ;-)
Já si myslím,že to bude Ford,nebo Opel.
Drábek
kapitán
Příspěvky: 468
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Drábek »

Mě se nejvíc líbilo VOLVO Rudiho Lorenze a "cháčko"Karla Štefka.
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Aaron Goldstein »

hrabě Kaunitz píše: čtv 01. říj 2020 20:52:01 Mě se nejvíc líbí ten oranžový krasavec ten taxík v přístavu "Antofagasta" v příběhu rukojmího v Bella Vista,jak do něj nastupuje Pepa Barkl. :victory: Ta barva,ten tvar,to nemá chybu (y) Vypadá to jak Chrysler 180 ale nevím nevím možná je to i nějaká americká Fordka.Najde se nějaký odborník na americký starý fára aby nám to osvětlil? ;-)
IMHO je to Hillman Avenger... (ale nejsem odborník...) Nebo Chrysler Avenger, či Talbot Avenger, což je pořád to samé auto jen z jiné fabriky...

02.jpg
02.jpg (46.99 KiB) Zobrazeno 740 x
01.jpg
01.jpg (19.19 KiB) Zobrazeno 740 x
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Chvíli jsem bádal po sítích a stále mi vychází,ale ne na 100% že je to Plymouth Cricket.Hodně věcí sedí ty výduchy na zadních sloupcích,ty prolisy zadních boků blatníků,boční zrcátka na okýnkách.Jen ty zadní světla ty tvary mi nesedí a absence předních blinkrů na blatnících.Jinak to asi bude "cvrček" vzhledem k blízkosti Cuby a USA když se na Cubu americké vozy vozily ve velkém (i když ale jen do embarga).
Víte co je to halbmensch?
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Aaron Goldstein »

hrabě Kaunitz píše: ned 25. říj 2020 18:59:10 Plymouth Cricket
To je pořád to samé auto... Plymouth Cricket je verze Hillman Avenger pro USA... :)
Malý rodinný sedan Hillman Avenger s pohonem zadních kol vyráběla divize Rootes koncernu Chrysler Europe. Prodával se také pod názvy Chrysler Avenger, Talbot Avenger a v USA jako Plymouth Cricket.
https://veteran.auto.cz/clanek/1032/hil ... noha-jmeny
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Jo už je mi to jasné je to tak. :)
Víte co je to halbmensch?
Odpovědět