Nejhezčí auto

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Dr.Wolf
čekatel SNB
Příspěvky: 4
Registrován: ned 17. srp 2008 11:58:45

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Dr.Wolf »

L.B. píše:Nejhezčí je Kleiberovo funebrácký auto - to se bojí zastavit i policajti ;)
Neví někdo náhodou o jaký typ auta šlo?Předek mi připomíná GAZ 69, ale v téhle modifikaci :shock:
Ano, Niebelungové byli vyznavači ohně, vznešeného a očistného, planoucího pro dobro Evropy, odpradávna!
Uživatelský avatar
Vondra
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. srp 2008 14:42:00

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Vondra »

Zemanova Škoda 100 L ve Štvanici :D
Když jsem byl malej, přesně totéž auto jsme měli. tak jsem měl radost že Zemanovi jezdí stejným autem.
Dnes mi to přijde jako nostalgická vzpomínka na dětství a výlety ve "stovce"
Viksík
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. zář 2008 21:38:27

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Viksík »

Volvo F89 TIRák je TIRák . . .
Truhlař je zpět
strážmistr
Příspěvky: 11
Registrován: úte 20. led 2009 20:53:10
Bydliště: už dávno pod zemí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Truhlař je zpět »

Nerajohn píše:Modrou Octavii měl taky Mirek Šíp.
V roku 1958 to mohol byť akurát Spatrak
To není její ruka! Vždyť nemá prstýnek!
Truhlař je zpět
strážmistr
Příspěvky: 11
Registrován: úte 20. led 2009 20:53:10
Bydliště: už dávno pod zemí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Truhlař je zpět »

Viksík píše:Volvo F89 TIRák je TIRák . . .
neviem, či to je ten v Konci velké šance nebo Mužovi ze Salcburku - no tu
http://www.volvo.com/trucks/global/en-g ... istory.htm vidno, že v oboch prípadoch predstihli dobu
To není její ruka! Vždyť nemá prstýnek!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Dr.Wolf píše:
L.B. píše:Nejhezčí je Kleiberovo funebrácký auto - to se bojí zastavit i policajti ;)
Neví někdo náhodou o jaký typ auta šlo?Předek mi připomíná GAZ 69, ale v téhle modifikaci :shock:
Jo, taky mi to dost připomíná gazík, popř. rumunské ARO ( gazíky 69 vyráběli v licenci) Asi to tak bude :!:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Mimochodem-pro znalce aut, Hackl v Konci velké šance měl jakou značku vozu? Já to nevím, tak se ptám. Nebo třeba Sorensen měl tirák tuším Berliet, zato ing.Čadek si přijel pro exportní kulovnice se mi zdá nějakým Bedfordem, či Ford Canada :?:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Salaba »

Koštýř píše:Mimochodem-pro znalce aut, Hackl v Konci velké šance měl jakou značku vozu?
Jj, Arny si umí vybrat nejen v salonu Elegant ale i v autosalonu ;) - opravdu kára, pravděpodobně "amerika" - kolega Manitoba o pár příspěvků zpět spekuluje o Packardovi :?: (jinak jak zde na fóru zmíněno onen bourák je k zahlédnutí i na letišti v konci "Honu na lišku" - viz sekce Nedostatky-5.díl Hon na na lišku).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Koštýř píše:Mimochodem-pro znalce aut, Hackl v Konci velké šance měl jakou značku vozu? Já to nevím, tak se ptám. Nebo třeba Sorensen měl tirák tuším Berliet, zato ing.Čadek si přijel pro exportní kulovnice se mi zdá nějakým Bedfordem, či Ford Canada :?:
Takže jsem zjistil nějaké ty podrobnosti :) Hackl má (policejní...jak uvádím v sekci Nedostatky-Hon na lišku) káru značky JAGUAR SS, 4-dveřový saloon, šestiválec. Ne tedy Packard apod.
VTS_01_4.VOB_025010391.jpg
VTS_01_4.VOB_025010391.jpg (20.84 KiB) Zobrazeno 10168 x
Jaguar SS.jpg
Jaguar SS.jpg (57.29 KiB) Zobrazeno 10172 x
Porovnejte obě fota 8-)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Salaba píše:
Koštýř píše:Mimochodem-pro znalce aut, Hackl v Konci velké šance měl jakou značku vozu?
Jj, Arny si umí vybrat nejen v salonu Elegant ale i v autosalonu ;) - opravdu kára, pravděpodobně "amerika" - kolega Manitoba o pár příspěvků zpět spekuluje o Packardovi :?: (jinak jak zde na fóru zmíněno onen bourák je k zahlédnutí i na letišti v konci "Honu na lišku" - viz sekce Nedostatky-5.díl Hon na na lišku).
Ano, zmíněné nedostatky jsem umístil do Honu na lišku, také měnící se značky u Čadkova mercedesu ;)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Koštýř píše:
Dr.Wolf píše:
L.B. píše:Nejhezčí je Kleiberovo funebrácký auto - to se bojí zastavit i policajti ;)
Neví někdo náhodou o jaký typ auta šlo?Předek mi připomíná GAZ 69, ale v téhle modifikaci :shock:
Jo, taky mi to dost připomíná gazík, popř. rumunské ARO ( gazíky 69 vyráběli v licenci) Asi to tak bude :!:
Menší oprava-jde o nesériově upravený DODGE, nikoliv jak jsem si myslel Gaz 69 :oops: Další podrobnosti snad zjistím.
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Salaba »

Koštýř píše: Hackl má (policejní...jak uvádím v sekci Nedostatky-Hon na lišku) káru značky JAGUAR SS, 4-dveřový saloon, šestiválec.
Pravdu díte pane kolego, našel jsem ještě jeden obrázek (ze závodu Zbraslav-Jíloviště), majitel je Čech, možná je to dokonce ten Arnyho krasavec - je to fakt bourák jak hrom! ;) Obrázek
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Primář Hons
strážmistr
Příspěvky: 12
Registrován: pát 01. kvě 2009 8:22:10
Bydliště: Vila Mimóza

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Primář Hons »

V posledním díle Růže pro Zemena se jako služební auto kriminálky objevuje Ford Cortina III. (slangově se jí říkalo Labuť, podle elegantního zvlnění zadních dveří). Zeman v ní čeká před Orfeem http://www.myclassiccarrestoration.com/ ... s/78-2.jpg
Podle dvojice předních světel se jedná o model s motorem 1,3 nebo 1,6 litru, existoval i dvoulitr, ale ten měl čtyři světla. Prakticky stejně vypadal i sourozenecký Ford Taunus, ale ten měl hranatá přední světla.
„Proměna mloka v člověka se nevydařila...“
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od malej Míra »

Asi to není nejhezčí auto seriálu, ale předkládám sem můj včerejší fotografický úlovek na důkaz, že tyto skvosty ještě jezdí. Fotka pořízena včera v Kyjevě poblíž Chresčatiku... ;) :D
Přílohy
DSC00045.jpg
DSC00045.jpg (20.86 KiB) Zobrazeno 9961 x
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Dobesch »

Jo Volha 21 - Carevna --tu sme nedavno stehovali s kamaradem k nim do jedny haly --- je jeho strejdy a mozna tam este stoji (pokud ji strejc neprodal) -- prakticky v puvodnim stavu ..jen to slunicko s ni nadelalo veci - vybledla..z volantu se stipou trisky (laminat je to fakt humus to ridit)..
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Odpovědět