Nejhezčí auto

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Koštýř »

Možná ne nejhezčí auto - záleží na "úhlu pohledu". Někomu připomíná rozteklý pudink :D , jinému se líbí. Každopádně se ve Škodě 1200 (nejen) Honza něco najezdil. Namátkou třeba úvodní scéna v díle Vrah se skrývá v poli, nebo červený sedan výjezdovky v Kvadratuře ženy..aj.
Nějaké modýlky mi zbyly z mládí-tak jsem uklohnil videjko - malá pocta Š 1200: http://youtu.be/SOeVHgMuI_8
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek »

Je těžké vybírat z tolika krasavců, ale jelikož jsem bavorákovej, tak za sebe vyzdvihnu Faltova modrýho 1952 BMW EMW 327/2 Cabriolet. Mimochodem, stejný vůz si zahrál i v Pumpařích od zlaté podkovy a také v Posledním plese na Rožnovské plovárně. A pletu se nebo ne, že v celém seriálu není vidět ani jedno mlíkařský auto? Chtěl jsem si nějaký postavit a tohle mě teda zarazilo. Doufám, že sem jen slepej a nějaký sem přehlíd :(
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od malej Míra »

děda Dejmek píše:...A pletu se nebo ne, že v celém seriálu není vidět ani jedno mlíkařský auto?...
Obávám se, že se nepletete, dědo. Když jste napsal, mlíkařský auto, nevím proč mi naskočilo "Jak vytrhnout velrybě stoličku". Pamatuji si dobře, že tam s mlíkařským trambusem drandil "nový tatínek" Vaškova kamaráda Petr Kostka? Omlouvám se předem za off-topic... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne úte 21. úno 2012 16:01:23, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek »

Jezdil. Ale já myslel jiný mlíkaře, ty s majáčkem. Je s podivem, že v policejním seriálu není ani jedno označený služební auto. Z hlavy mi svitla naděje, že by nějaký mohlo bejt v KC, když je tam tolik uniforem, ale ani tam žádný není. Samý civilní. Tohle je pro mě takový velký osobní nedostatek :( .
Vážně tam žádný není :?:
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Salaba »

Jen tak pro doplnění našeho bádání jsem zabrousil i na tyto stránky....možná něco není zcela přesné ale i tak, další důkaz, že 30PMZ frčí stále i ve světě ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Eman Zahradník »

Salaba píše:Jen tak pro doplnění našeho bádání jsem zabrousil i na tyto stránky....možná něco není zcela přesné ale i tak, další důkaz, že 30PMZ frčí stále i ve světě ;)
tak to je tedy opravdu pecka! 8-) Super sourn všech vozů,motorek,traktorů a jiných dopr.prostředků :) ze seriálu.Vřelé díky!
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od torst »

Perfektní web, dík za něj. Tak tohle je Superb !! http://www.imcdb.org/vehicle_273584-Sko ... -1938.html
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Dobesch »

Teda docela sem se pobavil u tech tanku --s tou kapotazi urcit co a jak....

Ale teda musim smeknout pred objevenim Skody 1000 MBX -- uz ta nahoda, ze se dostala do zaberu je uzasna, a to ze ji tam nekdo objevil svedci o tom jak dukladne byl serial studovan.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od torst »

Smekám, to je fakt "postřeh" ! A skoro bych měl chuť vyhlásit novou soutěž - kdo objeví auto, které na tomto webu není.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Dobesch »

torst píše:Smekám, to je fakt "postřeh" ! A skoro bych měl chuť vyhlásit novou soutěž - kdo objeví auto, které na tomto webu není.
Tak myslim ze v Panovi ze Salzburku je v zaberu pred Severkou k videni Wartburg 353 (nebo 35,3) zatimco na webu jsou "jen" 311 a pak tam chybi Skoda 105/120 co se mihne na Cervenaku cestou od koleji na "vystavu" v Mimikrach. A kdo se bude koukat tak tamtez zahledne i VELOREX (pred kolejema, nez Zeman vidi Ivana podrazejici Lidku)
Dalsim problemem je spravne oznaceni nekterych vozidel - treba u Skody Felicia u fotografie z EP.19 -tak na te fotce je Evidentne Octavia a Volha 21 -- proste to neni Skoda se stahovaci strechou. Navic je az podezrele, kolikrat je v seznamu OCTAVIA, ale ani jednou tam neni SPARTAK -- pritom rozlisit je od sebe lze celkem snadno podle predni masky (teda pokud to neni nejakej bastl) a pak podle kridelek na zadnich blatnicich (jenez ty si lidi na Spartaky dodelavali). KAzdopadne Skoda Octavia z Ep.15 (tam co je Honza s Ladou) je podle predni masky SPARTAK
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek »

děda Dejmek v pát 06. srp 2010 19:59:51 píše:abych taky necim prispel - snad vsechny vozitka co jsou k videni : http://www.imcdb.org/movie.php?id=174369
kdyby jste neignorovali příspěvky nováčků, mohli jste bádat už dva roky... :(
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Gargela
strážmistr
Příspěvky: 20
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:18:44
Bydliště: na Kladně

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Gargela »

Jedno z nejvzácnějších (i když poměrně nenápadných) je stříbrná Tatra 805 filmařský autobus v díle Tatranské pastorále. Bylo jich vyrobeno jen několik kusů a dodnes jsou zachovány pokud vím jen dva. Používalo Filmové studio Barrandov a Armádní film.
Vodseděl jsem si svý, teď jsem čistej jako jinej...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Salaba »

děda Dejmek píše:kdyby jste neignorovali příspěvky nováčků, mohli jste bádat už dva roky... :(
Dědo tak to se opravdu omlouvám, že jsem si nedal pozor a upozornil na stránky Tebou již dávno objevené :? ;) Díky množství příspěvků jsem ten Tvůj příspěvek s "prvenstvím objevu" oněch zajímavých stránek přehlédl, halt jak je vidět, nejsi jen expertem na řece ale i na souši... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek »

Salaba píše:Dědo tak to se opravdu omlouvám...
Tak jo, rozumim a přijímám, ale budu si to pamatovat ;)
Až mi sem zas připlave nějaká ženská v balíku a přijede sem Zeman s tou svojí partou, já mu tě připomenu, ať si na tebe v Orfeovi posvítí, jestli tam zas nekuješ ty svý pikle. Von už ti připraví nějaký tóčo, jako tehdy v třiasedmdesátym, víš, že je to filuta. Zase skončíš v sociálním zařízení a budeš vzpomínat i na toho Radebergra :D
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od Honza Zeman »

Ono stacilo tenkrat pri vkladani odkazu zvolit toto tema pro odkaz na databazi a ne tema "zajimave stranky na inetu". Pokud je "ta vec" na kterou chci upozornit spolecna se serialem a ma jiz zde sve tema, tak je vhodne umistit do neho i odkaz. Proto je lepsi si pred vlozenim prispevku dobre prohlednout jednotlive sekce.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět