Nejhezčí auto

Všeobecná diskuze o seriálu
děda Dejmek
kapitán

Re: Nejhezčí auto

Příspěvek od děda Dejmek » stř 12. pro 2012 14:58:52

No já sem zrovna nechtěl upozornit na nejhezčí auto, ale na všechna, proto jsem to dal tam. Ale to je jedno, už to neřešme, stránka je na světě, všichni o ní vědí a to je hlavní. ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...

Sestra Marie
strážmistr

Příspěvek od Sestra Marie » čtv 28. úno 2013 21:38:43

děda Dejmek píše:
děda Dejmek v pát 06. srp 2010 19:59:51 píše:abych taky necim prispel - snad vsechny vozitka co jsou k videni : http://www.imcdb.org/movie.php?id=174369
kdyby jste neignorovali příspěvky nováčků, mohli jste bádat už dva roky... :(
No pěkný seznam vozítek :) Pro mě je srdcovou záležitostí Wartburg, měli jsme ho kdys doma a vzpomínám na to jeho "drn drn drn drn" s láskou. I když my měli už 353 W, ráda si ho prohlídnu i ve starší verzi.
... Bůh tomu chtěl...

Lipinski
major

Příspěvek od Lipinski » sob 12. bře 2016 21:35:36

Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger, ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne čtv 09. úno 2017 19:17:53, celkem upraveno 1 x.
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

Bláha
strážmistr

Příspěvek od Bláha » čtv 09. úno 2017 19:00:58

děda Dejmek píše:Jezdil. Ale já myslel jiný mlíkaře, ty s majáčkem. Je s podivem, že v policejním seriálu není ani jedno označený služební auto. Z hlavy mi svitla naděje, že by nějaký mohlo bejt v KC, když je tam tolik uniforem, ale ani tam žádný není. Samý civilní. Tohle je pro mě takový velký osobní nedostatek :( .
Vážně tam žádný není :?:
Tak třeba v začátku Rukojmí při objevení mrtvého Štefka přijede volha 21 veřejná bezpečnost.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?

Bláha
strážmistr

Příspěvek od Bláha » čtv 09. úno 2017 19:06:05

Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger , ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Podle uložení kanonu na věži to vypadá na Panthera.Byla to kopie ruského T 34.Možná filmaři použili T 34 a trochu ho přizpůsobili.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?

aarongoldstein
poručík

Příspěvek od aarongoldstein » pát 10. úno 2017 21:31:06

Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger, ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Bláha píše:
Lipinski píše:Já mam jen dotaz - netýka se auta, ale rozstřílenýho tanku v prvním dílů, když z něj seskakujou kluci a běžej k vlaku. Mně to připadá jako nějakej upravenej Tiger , ale fakt je to jen dojem, nic podobnýho sem neviděl.
Podle uložení kanonu na věži to vypadá na Panthera.Byla to kopie ruského T 34.Možná filmaři použili T 34 a trochu ho přizpůsobili.
Tady jsem na to již odpovídal : viewtopic.php?f=11&t=257&p=24718#p24718 :)

Tvrzení, že Panther je kopie T-34 je velmi laické a nesmyslné... Jistá inspirace tam bezpochyby byla, ale hovořit o kopii je naprosto zcestné...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

Odpovědět