Nejhorší smrt

Všeobecná diskuze o seriálu
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Baresi »

malej Míra píše:My tomu rozumíme. Jirka měl prostě těsně před smrtí v zádech kulky Jamese Spellmana. :mrgreen:
Má takový pocit že i po smrti ;)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od děda Dejmek »

Mně přijde nejhorší a zároveň i nejzbabělejší, chladnokrevný podříznutí spoutanýho příslušníka snb. Ten musel hrozně trpět, ikdyž jen pár minut, než omdlel, ale stejně... :cry:
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Mestrey
poručík
Příspěvky: 114
Registrován: pát 06. čer 2008 20:16:19
Bydliště: La Paz, Obispo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Mestrey »

Každopádně sám svázanej spolu s tím úchylem ....nic moc.
Wo ist der Kerl ??!!
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Hans píše:Rusňák a Berta
Hlasuji pro Rusňáka.
Vždycky když sleduji scénu kdy se Rusňák topí je mi zle :oops: .
Obdivuji pana Navrátila, jak se s tou scénou popasoval.
Při pohledu na tu špinavou a hnusnou vodu a jak se v ní ráchá, má jí plnou pusu... no hnus. Holt těžká je herecká profese...

No a paní Zázvorková v tom bahně, to asi taky nebyla žádná lambáda :lol:
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
Modrá světla
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14. srp 2014 12:23:30

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Modrá světla »

Podle mě měla nejhorší smrt kočička,kterou hodil pan Lackovič do řeky!!!!! :(
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Lipinski »

Asi Antonio, kapitán přece mluvil o žralokách. To teda muselo bejt. Mam to asi kvůli hrůzostrašnejm historkám z dětství, když mě starší kluci z baráku strašili před dovolenou v Jugoslávii, a taky v představách skrz filmy Surfařka a Pláž, fakt to nejsou hezký věci.

Olga Halámková měla asi paradoxně krásnou smrt, na tohle jsou opiáty dobrý.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne sob 17. črc 2021 20:11:28, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Elden »

Náhodou jsem objevil na YouTube video, kde si někdo dal tu práci a sestříhal všechny mrtvé v seriálu (možná už to udělal někdo před ním?). Celkem jich napočítal 49.
Nevěděl jsem, kam přesně to dát a toto téma mi přišlo nejvhodnější. Nové se mi kvůli tomu zakládat nechtělo.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od malej Míra »

Neuvěřitelný... :) Zjevně nějaký kolega fanoušek seriálu s poněkud morbidními sklony. Přiznejte se, kdo v tom máte prsty? :/\
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od heinrich »

Já napočítal 50 mrtvých celkem! :halo:
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
FANYNKA AGENTA BLÁHY
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: úte 29. lis 2016 1:20:00
Bydliště: Jihlava

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od FANYNKA AGENTA BLÁHY »

No nemůžu přeci napsat nic jiného než že nejhorší smrt měl agent Bláha!!!! 3:)
A pak mi byli líto jak ta "gestapácká"dozorkyne zastřelí agentku "Starrdust"
Já jsem z Jihlavy, jestli to víte.... A byly jsme krajani se Standou...
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od spravodajca »

Hrúúúúúúza, :-o morbidní téma k pobavení .... :DD

Zvažoval som, a presvedčili ma tieto argumenty
Mestrey píše:No myslím že nejhorší smrt měl Kalina, bez STB, opuštěnej , republika v rozkladu
L.B. píše:Já bych řekl, že nejhorší smrt měl starej Brůna... nejen, že se těsně před ní stal vdovcem :D , ale dost se před ní taky nadřel (ty stromy), shořela mu chalupa a ještě ho krvácejícího utopil vlastní syn. Ani po smrti neměl klid, kdejakej esenbák s pomocníkem ho chodili vočumovat do hrobky .
Takže hlasujem za Brunu a Kalinu... v tesnom závese je Rusňák a Stela utopená v bažinách.. a hneď za nimi António. Už mal Hradce na lopate. a přece jen skončil v mori. :)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Podle mého názoru je jedna z vůbec nejhorší smrti ve finále části "modrá světla" ,zbytečná a nepříjemná smrt utopením v chladných vodách severního moře poblíž ostrova Hellborn,naší oblíbené a krásné Hanky Bízové alias STARDUST.Kterou na člunu po zásahu loveckou flintou-kulovnicí,kterou vystřelila nacistka Rosemarie Hintensenová ze Vsetína žena bývalého vlajkaře Leopolda Fanty,stáhl zasažený Arnold Hackl v smrtelných křečích jako tonoucí co se stébla chytá Hanku do hlubin moře.A bohužel Jirka Hradec se na tu hrůzu musel jen dívat aniž by mohl nějak pomoci. :(
Víte co je to halbmensch?
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 256
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Antonín Drábek »

Rudla Syriste taky skoncil bidne. Ten pocit, kdyz mas plnou kabelu lupu, pevne uvazany lano a z okna jen par metru vysky... co to pro podivina Rudlu je. Vsak byl taky poradne prekvapenej, kdyz se do toho okna naposledy podival a tam mu vrah smiknul lano. A mrtvej na zemi byl pak jeste okradenej :(
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Spikings »

Na druhou stranu, při následném vyšetřování zazní "přerušená mícha, okamžitá smrt", takže Rudla Syřiště vlastně netrpěl. Než si stačil uvědomit těch cca 1,5 sekundy volného pádu, bylo po něm.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 256
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejhorší smrt

Příspěvek od Antonín Drábek »

To je pravda, netrpel. Jen ten ulek tesne pred padem, to je moje oblibena scenka. Je mi to az hloupy, ale vzdycky me ten Rudluv vyraz pobavi, dobre to Skopecek zahral.
Nebyt tehle vrazdy, rekl bych, ze mi DsE nijak neprirostla k srdci. Se vzdycky pristihuju, ze me vlastne moc nebavi. Vlastne jeste jedna scenka jo - to kdyz Stejskal Honzovi kontroluje a hodnoti paradni krepsilonovy ponozky, to se za nej vzdycky podrbu. To byl totiz prima material. Jak stoupnout si bosej do kopriv...
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Odpovědět