Který zločin nebyl v seriálu potrestán

Všeobecná diskuze o seriálu
malej Míra
předseda

Re: Který zločin nebyl v seriálu potrestán

Příspěvek od malej Míra » úte 05. kvě 2009 20:10:39

Přemek77 píše:Já mám asi problém se Sequensovým vedením herců všeobecně; například Jaroslav Marvan v celovečerních Hříšných lidech (a párkrát i v seriálu) je tristní (ano, může za to i věk, ale být J. S., nespokojím se s tím)...
Sám za sebe bych tím asi tento OT ukončil.
Hrubě a zásadně nesouhlasím. :evil: :roll: Naopak, p. Sequens postavil Marvanovi policejním radou Vacátkem pomník, který si tak jako tak zasloužil. Pane kolego, zkuste řadit své příspěvky do patřičných témat, tady skutečně nemá cenu o tom pokračovat. Nicméně mě vážně zajímá, v jakém směru je Marvan "tristní"...? :lol: Takže zkuste pokračovat třeba zde.
Mám ti ukázat jak plave?

Žitný
poručík

Příspěvek od Žitný » stř 06. kvě 2009 12:51:29

pan černý - podpis!!!!!!!!!!!§§ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"

Salaba
major

Příspěvek od Salaba » stř 06. kvě 2009 21:32:19

Přemek77 píše:
Hombre píše:To ma byt vtip? Neco se ti na rezii nelibi?
Ano. Prakticky téměř všecko. Vedení herců chabé, akční scény směšné. Jediné, co má na celém seriálu cenu, je hudba.
Přemku, Přemku je mi z Tebe smutno Ty kluku jeden ušatej, jak můžeš tady na fóru mluvit o ochablosti a směšnosti? Nebo žeby snad osobní problém? Atonia seu erectio minima deridiculitia? Ale to se dá - i když obtížně, léčit ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!

Blanka
kapitán

Příspěvek od Blanka » stř 06. kvě 2009 22:04:51

joooo dobrá trefa pane místopředsedo.... :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....

Přemek77
strážmistr

Příspěvek od Přemek77 » čtv 07. kvě 2009 9:10:47

Salaba píše: Přemku je mi z Tebe smutno Ty kluku jeden ušatej, jak můžeš tady na fóru mluvit o ochablosti a směšnosti? Nebo žeby snad osobní problém? Atonia seu erectio minima deridiculitia? Ale to se dá - i když obtížně, léčit ;)
Áá, proslulý humor pana Salaby! No, však oni vám to v RPZ spočítají i beze mne.. :lol:
"Ve vlastních názorech se shodnu s každým." (Ivan Kraus)

prof. Braun
kapitán

Příspěvek od prof. Braun » čtv 02. črc 2009 12:16:37

Já bych se, s dovolením, vrátil k tématu... Sérií nepotrestaných zločinů jsou jednoznačně Modrá světla. Nezapomeňte, že na začátku těch, co jste už jmenovali, stojí - vlastně leží - Holanova milenka Irena. Dokonce ani Zeman nezjistil, jestli to byla vražda, nebo sebevražda! Každopádně Holan o její smrti věděl, protože jinak by neodletěl s originály dokumentů, ale jenom s fotokopiema. A ještě si je nechal poslat poste restante na heslo "Irene", což považuji za vrchol cynismu!
Jenomže my nejsme jen tak někdo!

prof. Braun
kapitán

Příspěvek od prof. Braun » stř 24. úno 2010 16:08:51

V seriálu nedopaden zůstal i Eman (Menšík) v Pánovi ze Salcburku. I když Stejskal se dušuje, že ho dopadne... Ale známe ho! :lol:
Jenomže my nejsme jen tak někdo!

JiVi
strážmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JiVi » čtv 25. úno 2010 8:56:12

prof. Braun píše:Já bych se, s dovolením, vrátil k tématu... Sérií nepotrestaných zločinů jsou jednoznačně Modrá světla. Nezapomeňte, že na začátku těch, co jste už jmenovali, stojí - vlastně leží - Holanova milenka Irena. Dokonce ani Zeman nezjistil, jestli to byla vražda, nebo sebevražda! Každopádně Holan o její smrti věděl, protože jinak by neodletěl s originály dokumentů, ale jenom s fotokopiema. A ještě si je nechal poslat poste restante na heslo "Irene", což považuji za vrchol cynismu!
Holana potrestala povestna mlynska kola, prece.

Odpovědět