Atraktivní ženy

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od L.B. »

Františka Peterku mám také moc rád a přeju mu do dalších let hodně zdraví, přesto mi jako atraktivní žena moc nepřipadá :D . Ale co říkáte té blondýnce v Bella Vista? Jestli se nemýlím, měla to být členka štábu, snad kostymérka?
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od knihomol »

Bába kořenářka: Myslíš že je reálné zkontaktovat pana Peterku a zeptat se ho, jestli nemá nějaké fotografie z natáčení a případně je naskenovat?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Bába kořenářka »

No až ho zase někdy potkám, tak se ho ráda zeptám... Je to na něco oficiálního nebo jen tak pro fandy? Nevím, jak se na to bude tvářit, četla jsem, že když byl v nemocnici, tak babkám z vedlejšího pokoje z legrace tvrdil, že Peterka už umřel, a on je mu jen hrozně podobnej... :mrgreen:
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Willy Kleiber »

Je to sice mimo téma, ale p. Peterka je stále skutečně "týpek" k pohledání! Předpokládám, že by to bylo jen pro fandy a fajnšmekry... :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od L.B. »

Arny Hackl píše:Mimochodem , my jsme skoro stejně staří "zajíci", jako ona byla "zaječice", když natáčela Zemana. :mrgreen:
No dovolte pane kolego :o . Zřejmě Vás zmátly mé šediny ;) . LŠ je ročník 1935, ŠaV se natáčel v roce 1978, takže jí tehdy bylo 43.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od malej Míra »

Libuše Švormová byla fakt kůstka. Co se týče Fr. Peterky, navrhuji mu zřídit samostatné téma ve vhodné sekci... ;) :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od L.B. »

Neměli bychom zapomenout na Janičku Karbusovou (Andrea Čunderlíková). Také jedna z ozdob seriálu (než se vožrala jak slíva ), i když její role nebyla nic extra velkého.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Arnold Hackl »

L.B. píše:No dovolte pane kolego :o . Zřejmě Vás zmátly mé šediny ;) . LŠ je ročník 1935, ŠaV se natáčel v roce 1978, takže jí tehdy bylo 43.
Proto jsem pane kolego psal "skoro".
Jinak i když nemám šediny a mám osmiměsíčního synka, tak mě k ní chybí pouhá jedna pětiletka - je mi vosumatřicet. :mrgreen:

Včera jsem si všiml jedné zajímavé kosti, která seděla ve Štvanici u soudu vedle doktora Brauna.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od L.B. »

Arny Hackl píše:Včera jsem si všiml jedné zajímavé kosti, která seděla ve Štvanici u soudu vedle doktora Brauna.
Večer provedu kontrolu pane kolego :D
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od kraken »

L.B. píše:
Arny Hackl píše:Včera jsem si všiml jedné zajímavé kosti, která seděla ve Štvanici u soudu vedle doktora Brauna.
Večer provedu kontrolu pane kolego :D
Také není špatná blondýnka,která si připaluje od Hradce v hospodě když čeká na Bláhu v Lodi do Hamburku,myslím že je to bývalá sólistka orchestru a baletu televize NDR Josefine Bakerová.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od malej Míra »

kraken píše:...Také není špatná blondýnka,která si připaluje od Hradce v hospodě když čeká na Bláhu v Lodi do Hamburku,myslím že je to bývalá sólistka orchestru a baletu televize NDR Josefine Bakerová.
:lol: :lol: :lol: No tak to už jsme zašli opravdu hodně daleko, když tady uvádíme i tuhle hééérečku. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od kraken »

malej Míra píše:
kraken píše:...Také není špatná blondýnka,která si připaluje od Hradce v hospodě když čeká na Bláhu v Lodi do Hamburku,myslím že je to bývalá sólistka orchestru a baletu televize NDR Josefine Bakerová.
:lol: :lol: :lol: No tak to už jsme zašli opravdu hodně daleko, když tady uvádíme i tuhle hééérečku. :mrgreen:
Já bych ještě teda pochválil všechny holky z White Lines na čele s Konsuelou Morávkovou, :lol: coby princeznou Zazi,ta je hezčí možná než Angelika, a víte,že kromě ní žádnou jinou Consuelu nebo Konsuelu neznám,to snad jedině Emanuelu nebo Josefínu Münzenbacher.
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od kapitán Hejduk »

kraken píše:Josefine Bakerová.
To mi vysvětli, já myslel že Josefine Bakerová je ta černoška, která zavedla charleston, a ne nějaká hopsanda z NDR ???????? :shock:
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od malej Míra »

kapitán Hejduk píše:...já myslel že Josefine Bakerová je ta černoška, která zavedla charleston, a ne nějaká hopsanda z NDR ???????? :shock:
Mám-li být upřímný, tak jsem si myslel totéž. Zvláště poté, co v "Postřižinách" manželka správce pivovaru si chtěla nechat udělat účes podle ní... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Dobesch »

Ona i Zlata Adamovska v te dobe stala za hrisne uvahy :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Odpovědět