Atraktivní ženy

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mária Horňáková
strážmistr
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 08. zář 2011 13:36:03
Bydliště: Vysoké Tatry, chata Šuhaj

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Mária Horňáková »

Ženy jsou vůbec v seriálu ukázány jako značně změkčilé.
Dovoluji si nesouhlasit :twisted:
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Bína »

haryk píše:Ženy jsou vůbec v seriálu ukázány jako značně změkčilé.
A nejvíce změkčilé jsou asi matka a dcera Hanouskovi. :roll: Co :?: Také Berta je docela změkčilá. ;)
Naposledy upravil(a) Bína dne čtv 14. čer 2012 17:39:25, celkem upraveno 1 x.
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od kraken »

Ty tvoje rozbory o lůzrech každej je někdy lůzr a pak třeba king kdyby si něco věděl o životě a hlavně o Zemanovi tak bys tohle nemohl napsat.Zeman v podání Vladimíra Brabce je přitažlivý pro ženy prostě chápající sympaťák nemusí ukazovat svaly to byl zase Bláha víš a tak dále...
Uživatelský avatar
haryk
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: pát 01. srp 2008 9:24:04

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od haryk »

Že se někdy lůzr změní v kinga je samozřejmě pravda. Ve svém textu netvrdím opak. Já netvrdím, že někdo je jednou provždy lůzr. Tohle jsem nenapsal. Samozřejmě, že člověk v průběhu času celkem plynule přechází z jednoho do druhého a naopak. Proto: Čtěte pozorně pane krakene.
S tou změkčilostí jsem to možná trochu přehnal. Ale třeba ty Hanouskovic: Sotva na ně Zeman trochu zařve, už se položí. Nejdřív dělají ramena (vraždí) a potom se přiznají (celkem hystericky) - to je přeci příklad změkčilosti, ne?
Co se týče asexuality: Šílí snad Zeman někde láskou, nebo si něco domlouvá se slabším pohlavím? A když to zkusí (Lída) je odmítnut a musí to zaonačit jako služební záležitost. A i asexuál může být obletován ženami, ale on je (nebojím se napsat) ignoruje. A hlavně: Asexuál není urážka. Já jsem Honzíka rozhodně nijak nenapadl.
Protože ty a já...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Salaba »

haryk píše:...já jsem Honzíka rozhodně nijak nenapadl.
" A nakonec se vysílíš, přestaneš zápasit za tu svou pravdu a najednou na Tebe padne hrozná tíha, únava, deprese... a zastřelíš se...jako asexuál ..." :D To není napadnutí kolego Haryku?? Ještě že Tě moc dobře známe, už od té doby co jsi Honzíka špehoval po cestě do parku až od ministerstva :mrgreen: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
haryk
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: pát 01. srp 2008 9:24:04

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od haryk »

Pravda, ten díl jsem si představoval trochu jinak.
Takhle hloupě se prozradit... Asi bych potřeboval pár lekcí konspirace od Jirky Hradce, třeba by mě naučil prodávat jabka na letenskym trhu.
Protože ty a já...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od nalim159 »

haryk píše: Ženy jsou vůbec v seriálu ukázány jako značně změkčilé.
Rosemarie Fantová byla přímo prototyp změkčilé ženy :mrgreen: :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
haryk
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: pát 01. srp 2008 9:24:04

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od haryk »

Ale Rosemarie byla přece chlap! Takže se nepočítá.
Protože ty a já...
Uživatelský avatar
Vondra
strážmistr
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. srp 2008 14:42:00

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Vondra »

Evelyna Steimarová jakožto paní Takáčová měla dostat v Mědirytině větší prostor. v 70tých letech byla krásná žena. Člověk si ji tu pomalu ani nevšiml.
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od torst »

100% souhlas. A jak jsem včera zjistil, v titulcích byla ještě pod dívčím nebo prvním příjmením.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Honza Zeman »

Pani Steimarovou bych si klidne dokazal predstavit jako pani Inku ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Hanele »

torst píše: A jak jsem včera zjistil, v titulcích byla ještě pod dívčím nebo prvním příjmením.
...dívčím... ;)
Respektive, ono je to trochu složitější - Juhanová je příjmení po otci (automobilový závodník Jaroslav Juhan), Steimarová po matce (Jiřina Steimarová). To druhé si nakonec zvolila jako umělecké - v herecké branži slavnější (její dědeček byl Jiří Steimar) 8-)
A s názorem na ni - i jakožto případnou paní Inku - naprosto souhlasím.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Sestra Marie »

Pro mě vede zatím Květa Fialová alias Kateřina von Laubringen alias Anička Horáková z Dámy s erbem. Sice ten díl mě celkově moc nebaví, ale ta závěrečná scéna... jak Honza Zeman kouká do těch jejích očí na obraze... ;)
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od Lipinski »

Pro informaci - několikrát zmiňovaná blondýnka Zuzka, pomocnice Stejskala v PzS je MIlada Vnuková, hrála hlavní roli ve snímku Údolí krásných žab.

A docelá hezká byla i dispečerka Zuzanka z dílu Strach - Kateřina Frýbová.

Z těch, co nejsou uvedený v titulcích, je celkem šik černovlasá sboristka - rukavičkářka, co má na zkoušce bílej župan, a pak holky z White lines. V dílu BL je taky na letišti blondýnka, když Wilde čeká na Hradce - inspirovala dokonce jednu kolegyni na fóru k přezdívce.

A pak někdo poplet holky z dílu Mimikry:
Soňu hraje Marie Logojdová, taková trochu zvláštní zrzka, pokud si někdo vybavíte ve svý době celkem známej slovenskej film Pásla kone na betóne, tak tam měla výraznou roli. Hana Pastejříková hrála Táňu Svídnickou.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne úte 05. dub 2022 13:56:01, celkem upraveno 2 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Atraktivní ženy

Příspěvek od malej Míra »

Lipinski píše:...Soňu hraje Marie Logojdová, taková trochu zvláštní zrzka, pokud si někdo vybavíte ve svý době celkem známej slovenskej film Pásla kone na betóne...
Asi každý si vybaví její roli v seriálu Velké Sedlo, kde hrála snachu jedovatého dědka Šperla, který o ní neustále vykládal, kdykoliv chtěla doma cokoliv změnit, že přišla s holým zadkem, tak ať se neroztahuje... ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět