Který díl zrovna sjíždíte?

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Holka z letiště »

No právě. V takové neklidné dny je lepší se uklidit někam stranou, někam hodně daleko, do tepla. Volím taktický ústup na Kubu, kde však zůstávám věrna myšlence. :lol:
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od opat Adamíra »

Já si teď pouštěl přestřelku v Orfeovi :lol:. Nakonec se mi ten poslední díl začíná strašně líbit. Krásná je ta proměna okolí v místě dnešních benzinek na D1. Často tama jezdím, tak si vždycky vzpomenu, jak Žitný prosvištěl sjížďákem z dálnice protisměrem a už pálil na Rozvadov
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Lída »

To u nás doma dnes běžela romantika z Karlových Varů...Mám na mysli Kleště, jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Celej svět je holt jeden velkej tyjátr... 8-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Karel Kulhánek
strážmistr
Příspěvky: 13
Registrován: stř 09. úno 2011 21:05:21

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Karel Kulhánek »

Dnes mame na Joj Plus STUDNU!!!!
Uživatelský avatar
Mestrey
poručík
Příspěvky: 114
Registrován: pát 06. čer 2008 20:16:19
Bydliště: La Paz, Obispo
Kontaktovat uživatele:

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Mestrey »

tak tak ale u nás je Vyznavači ohně tedy u nás doma
Wo ist der Kerl ??!!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od děda Dejmek »

Tak ve středu 29.6.2011 jsem dokončil svůj malý pokus. Od 27.7.2010 jsem sjel celý seriál přesně 30x a to jsem si dal termín do roka a do dne. A zde je pár postřehů z promítání : Jednak jsem čekal, že se mi seriál po několika řadách zprotivý, ale stal se naprostý opak. Čím víc a častěji ho sledoval, tím víc jsem chtěl koukat stále dokola a znova. Předsevzetí, že si další kolečko pustím třeba až po týdnu, vzala brzy za své, musel jsem sledovat znovu a znovu a vůbec mi to nedělalo potíže. Jedinou negativní věc, kterou jsem během pokusu sledoval, bylo sledování zahraničních filmů, s dabingem herců ze seriálu a následný zmatek ve hlasech a postavách. Ještě jsem chtěl přidat maraton, sjet celý seriál v kuse, ale zatím jsem neměl čas, ale dříve nebo později k tomu určitě dojde. Dal jsem si závazek, že si další řadu pustím až za dva týdny, ale teď už jistě vím, že ho určitě nesplním... ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od nalim159 »

Ty jo, Dědo, jaksi nemám slov :mrgreen: ...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Bába kořenářka »

Gratuluji!!!

Mimochodem, i já mám zkušenost, že čím víc seriál točím dokola, tím jsem na něm závislejší a musím zkracovat "promítací" intervaly :)! Ale jen houšť a větší kapky :D!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Koštýř »

děda Dejmek píše:Ještě jsem chtěl přidat maraton, sjet celý seriál v kuse..
A Dědo - víte o tom, že se nově zvýšil dojezdový čas záchranky na 20 minut? :) . Nepřepínat síly! Jinak úctyhodný výkon-podobně jako při hledání Mozarta, za to dík. Já takový maraton? - obávám se, že bych příliš "načichl" některými výroky.. Třeba při dopravní kontrole bych začal řvát: Já jsem jedenáctka! Rozumíš?? Jedenáctka!!! :lol:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od White Lines »

Koštýř píše:obávám se, že bych příliš "načichl" některými výroky.. Třeba při dopravní kontrole bych začal řvát: Já jsem jedenáctka! Rozumíš?? Jedenáctka!!! :lol:
Já mám zatím rekord, celý seriál asi za tři dny.Ale nonstop?To by asi opravdu dopadlo: Já jsem jedenáctka! Rozumíš?? Jedenáctka!!!Mezi námi je rozdíl!!! :D
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od malej Míra »

White Lines píše:...celý seriál asi za tři dny.Ale nonstop?To by asi opravdu dopadlo: Já jsem jedenáctka! Rozumíš??...
Já bych asi dopadl jako Michálek: "...přijde království nebeské..." :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od Honza Zeman »

Nonstop promitani uz probehlo a nekteri z nas ho absolvovali, i kdyz to bylo v zacatku klubu a malokdo to pamatuje. Akorat se kvuli casu vynechaly dva jihoamericke dily, ale jinak bezelo vsechno, opravdu to bylo maso :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od White Lines »

Hombre píše:Nonstop promitani uz probehlo a nekteri z nas ho absolvovali, i kdyz to bylo v zacatku klubu a malokdo to pamatuje. Akorat se kvuli casu vynechaly dva jihoamericke dily, ale jinak bezelo vsechno, opravdu to bylo maso :D
Tak já to jdu zkusit taky. :D Mám čas, tak proč ne. ;) 15:00 a pouštím Smrt u jezera.Ráno se ozvu jak to dopadlo(jestli budu psychicky v pořádku :D )
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od malej Míra »

Pane kolego držím palce, odhaduji, že jste teď někde lodí u Hamburku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Který díl zrovna sjíždíte?

Příspěvek od White Lines »

malej Míra píše:Pane kolego držím palce, odhaduji, že jste teď někde lodí u Hamburku... ;) :D
Tak už mám zkouknuto a jsem (snad) duševně i psychicky v pořádku. :D včeličky si zabzučellliii bzzzzzz ..... přijde království nebeské... :D
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Odpovědět