Kdy jste viděli seriál poprvé?

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
FANYNKA AGENTA BLÁHY
strážmistr

Re: Kdy jste viděli seriál poprvé?

Příspěvek od FANYNKA AGENTA BLÁHY » ned 04. pro 2016 14:16:01

To já si ho za časů "komanče"nepamatuju! Dívala jsem se tehdá na My vsichni školou povinní a na Čáryfuka a na Nemocnici a Chlapce a
Chlapi, pak se otec často koukal na Azimut, Maják a Federální kriminální ústředna pátrá radí informuje :DD
Tak že první co jsem viděla v roce 2000 bylo Rukojmí z Bella Vista a Poselství! Celé jsem to viděla až na Dvd
Já jsem z Jihlavy, jestli to víte.... A byly jsme krajani se Standou...

spravodajca
poručík

Příspěvek od spravodajca » úte 13. pro 2016 16:55:07

Je to už hodne dávno... Niekedy koncom 70. alebo začiatkom 80.rokov minulého storočia... Sakra, to už je dávno.. :njn:
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..

hrabě Kaunitz
strážmistr

Příspěvek od hrabě Kaunitz » stř 14. pro 2016 21:18:08

Je zajímavé že již jako malé dítě školou povinné jsem si vybavoval a dodnes vybavuji některé scény z našeho seriálu,který mi už od těch dob připadal takový nějaký tajemný,dobrodružný atd..a ještě k tomu mi už tehdy utkvěla v hlavě zajímavá trochu zvláštní hudba-a to jsem o nějakém mistru Liškovi nevěděl zhola nic.A bylo to asi někdy v první polovině osmdesátek.
Víte co je to halbmensch?

long.michael
čekatel SNB

Příspěvek od long.michael » ned 06. srp 2017 11:19:26

ASI V 1třídě v roce 1986 dávaly to v neděli na čt 1 kolem 11h a koukám na něj rád do dnes mám i všechny díly na DVD knížku od Vladimíra Brabce.Studnu co bylo vydané jako příloha Blesku.A s p.Brabcem se několikrát setkal na Státní opeře když chodil dabovat.Je to velmi příjemný pán.A je velmi smutné jak se k němu za zachovaly naše vlády po natočení Zemana.

Odpovědět