Pamětní odznaky

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
strážmistr
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:25:25
Bydliště: Centrální sklad obuvi, Gottwaldov
Kontaktovat uživatele:

Pamětní odznaky

Příspěvek od Jirka »

Nevíte, jak je to s pamětními odznaky, vydanými k příležitosti natočení seriálu? Jeden mám totiž doma, rád bych věděl, jestli to není jen bezcenný plíšek :x nebo jestli ho mám hrdě nosit na hrudi. Je červený, šestihraný, s obrázkem kamery a kolem dokola je napsáno Třicet případů majora Zemana. Někde jsem ho viděl prodávat i v bílé barvě. (doufám, že je to ve skutečnosti sběratelský unikát v ceně stacisíců :lol: )
„Šaráda pokračuje“
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Pamětní odznaky

Příspěvek od Honza Zeman »

Sberatelsky unikat to urcite je, byly vydany k natoceni serialu v ruznych barvach, mam doma cerveny, oranžovy, bily, modry, jeste snad byl zeleny. Urcite je hodime na web do pripravovane sekce Zajimavosti. Kazdopadne bud rad, ze mas aspon ten jeden, je to sberatelsky unikat, si myslim.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamětní odznaky

Příspěvek od L.B. »

Ještě před týdnem byly tyhle tři odznaky k mání na Aukru. Zaváhal jsem ... :cry:
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Pamětní odznaky

Příspěvek od Honza Zeman »

L.B. píše:Ještě před týdnem byly tyhle tři odznaky k mání na Aukru. Zaváhal jsem ... :cry:
Jestli myslis ty tri jak byly k mani dohromady v jedne aukci, tak jsem je koupil ja, na Aukru jako major_Zeman :lol: :lol: 8-) . Ale kdyztak je mohu nabidnout i vam, mam navic ten bilozluty, oranzovy a cerveny, takze se nejak dohodneme, jestli chcete.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamětní odznaky

Příspěvek od L.B. »

Tak předseda mi je vyfoukl ;) . Hombre, jestli bych si tedy mohl vybrat, tak bych koupil ten červený.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Pamětní odznaky

Příspěvek od White Lines »

Tak jestli máte někdo zájem tak na aukru je teď červený. odkaz: PRODÁNO
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Odpovědět