31. díl Majora Zemana

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak abych zamezil spekulacím o 31. díle. Dnes jsem mluvil s panem Brabcem a a skutečně bude točit v březnu detektivku,co píše pan Klíma..Která ovšem se Zemanem nebude mít pranic společného a slovo Zeman tam nepadne. Nikdo se prý o souhlas ani nepokoušel. Ale znáte lidi stejně si to spojí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:...s panem Brabcem a a skutečně bude točit v březnu detektivku,...
Tak si to představte! 40 let po první klapce Zemana v březnu 1974 začne p. Brabec točit opět v březnu, ale 2014 :o klobouk dolů!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Hanele »

Zajímavý postřeh, pane kolego! ;) Kterému herci se to poštěstí - točit ještě po 40 letech... Ale uvidíme, jak to s tím filmem nakonec dopadne. To není jako za plánovaného hospodářství - volná ruka trhu (a nejen ta) může veškeré plány ještě zhatit...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...- volná ruka trhu (a nejen ta) může veškeré plány ještě zhatit...
Plány imperialistů zhatí naši vepři boubelatí. Kdo to kdy viděl aby prasata měla svoji bojovou zástavu?
Ale, něhajtě tak. Také pekné prasce, škoda ích zožrať. (Omlouvám se za odbočku). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
KarlikovaP
čekatel SNB
Příspěvky: 2
Registrován: úte 19. dub 2016 9:17:29

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od KarlikovaP »

Tak zatím nic, byla to kachna nebo je natáčení jenom odloženo?
30 případů majora Zemana je hra stejně skvělá, jako seriál.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

KarlikovaP píše:Tak zatím nic, byla to kachna nebo je natáčení jenom odloženo?
Řekl bych ani-ani. Záměr zřejmě byl, ale nebyly (naštěstí) peníze. A tak už by to mělo navždy zůstat. V mých očích v tomto smyslu "štafetu" od našeho seriálu převzaly Případy 1. oddělení... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

V souvislosti s úmrtím pana Brabce zmíním jednu věc, která se odehrála minulý týden. V pátek byl na idnes rozhovor Mirky Spáčilové s Jiřím Strachen, kde se on zmínil o plánu natočit 31. díl, scénář, o kterém se zmiňoval p. Brabec má tedy Jiři, podotýkám, že by se mělo jednat o skutečně velmi volné pokračování, takže se zdráhám používat nadále pojem 31. díl. Nicméně mi to nedalo, v pátek jsem Stracha kontaktoval, scénář z ruky sice nedá, aby se nepropálila zápletka, chce to přepracovat a použít, ale slíbil mi, že se můžeme sejít někde v kavárně, dá mi to přečíst. Tuto dohodu jsme si pak v sobotu u ND znovu potvrdili. Stejně tak to, že mi dá původní scénář k dispozici, jakmile se záměr podaří zrealizovat. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

Patří to do tohoto tématu, tak to sem napíšu. Včera se mi podařilo získat originál strojopis románu Jiřího Procházky "NÁVRAT K LIŠČÍMU DOUPĚTI - Poslední případ majora Zemana" psaný v srpnu 1988 a dokončený patrně 01.02.1989. Nejedná se o žádnou záhadu, ale zřejmě o původní verzi povídky Zločin na zámku. Zajímavá relikvie, na příští akci přinesu k nahlédnutí... ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Lipinski »

Zmiňoval někdo 31. případ v tv pořadu Šaráda z r. 1990? V. Brabec s dvojicí Šíp - Uhlíř křísí případ Mimikry, je to samozřejmě estrádní a trochu poplatný době, ale je na tom dobrý, že to Vladimír Brabec vzal s nadhledem a humorem.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od tajemník Šanda »

Scénka z dílny Karla Šípa nebyla špatná. Nicméně nejvíce se mi líbilo Honzovo oslovení "kamaráde". To, které tak často používal v našem seriálu.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Odpovědět