31. díl Majora Zemana

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

A s podezřelou???

Zapomínate, že Honza je charakter - křemen!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ne, pánové, obávám se, že Zemanův levoboček by byl totálně mimo žánr... Levobočci by se dali očekávat tak jedině u Hradce nebo Stejskala (viz Třetí housle apod...)... Honza není žádný donchuán ani lovec žen...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:...Dáma s erbem by levobočka vychovala ve věznici, tudíž by měl kluk k řemeslu blízko, sice z druhé strany barikády, ale co už...
...A Honza by si levobočka na konci 80-tých let vyzvedl v pasťáku a rozhodl by se ho převychovat. Koupili by si spolu auto Škoda 136 Rapid a s ním by objížděli různé případy a vzniklo by tak duo český Hardcastle a McCormic (možná se to píše trochu jinak... :? ). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pamětníci si jistě vzpomenou na tento skvost americké televizní tvorby, který vysílala TV Nova v půlce 90-tých let. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne čtv 14. srp 2008 21:59:52, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já fakt nevím, prostě mi to k Honzovi nesedí... I když uznám argument, že tělo si žádá svý, tak si teda myslím, že by Honza s podezřelou nikdy, a že se k ní měl jen proto, aby se vlichotil do její přízně...

To už bych spíš byla ochotná připustit takovou nějakou "stíhací" příslušnici typu Stašové z Mědirytiny...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od nalim159 »

Ano, uznávám, že to má svoji logiku,i to, že Honza po paní Horákové celkem šel. Na konci dílu je vidět, že je trochu naštvaný, snad sám na sebe, že se spletl v úsudku, lituje toho, co udělal... Nemyslím, že by mi smysl utekl, ale to není teď důležité.

Jak už jsem psal výše, trochu mi uniká cíl plánovaného 31. dílu, s čímž souvisí i celá realizace. Jestliže vše zvažujete zcela vážně, a chcete (chceme) 31. díl realizovat profesionálně, tak je třeba najít seriózní námět, který by seděl, navazoval, nebyla v něm hluchá místa... Jestli má 31. díl vzniknout jen za účelem pobavení (teď nemyslím, že by to měla být nějaká komedie, neřkuli parodie) nás přítomných, tak je to úplně něco jiného a dost to mění situaci. Bez toho, abych znal váš (náš) záměr, to opravdu nejde a dopadne to tak, že si např. pan Černý myslí, že shazuju jeho návrhy apod.

Jak mám tedy 31. díl brát?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:...trochu mi uniká cíl plánovaného 31. dílu, s čímž souvisí i celá realizace. Jestliže vše zvažujete zcela vážně, a chcete (chceme) 31. díl realizovat profesionálně, tak je třeba najít seriózní námět, který by seděl, navazoval, nebyla v něm hluchá místa...
Ano s tím souhlasím. Přesně sem jsem směřoval svou výzvu k potenciálním literárním talentům v našich řadách. Točit film, Fazekaši, to není jako vzít do ruky kameru a jít... :lol: To chce nápad, námět, povídku, scénář a pak teprve... ;) Myšleno vážně...
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Zcela vazne receno, nic se tocit nebude, na to dam krk, takze proto i tohle tema jde tak nejak mimo me. Leda tak do naseho archivu jako delame scenky z mist nataceni. Pro me je to uzavrena kapitola.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od nalim159 »

Hombre píše:Zcela vazne receno, nic se tocit nebude, na to dam krk, takze proto i tohle tema jde tak nejak mimo me. Leda tak do naseho archivu jako delame scenky z mist nataceni. Pro me je to uzavrena kapitola.
Tak teď mi to už je jasnější ;) . Díky.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

Osobně si taky myslím, že se nic točit nebude. Měl jsem na mysli pouze a alespoň, kdyby se někomu chtělo něco sepsat (povídku). Willy, ten by hned bral do ruky kameru... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Willy Kleiber »

malej Míra píše:
nalim159 píše:... To chce nápad, námět, povídku, scénář a pak teprve... ;) Myšleno vážně...
Tak námět je, povídka taky, na scénáři jsem pozvolna začal pracovat... :twisted: Myšleno vážně!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Willy Kleiber »

Osobně jsem schopen si natočit něco sám pro sebe svépomocí, už jsem měl tu čest, jak jsem zde psal... :)
Bohužel mám v tomto ohledu velkou smůlu na lidi ve svém okolí, kteří příliš nemají pochopení pro filmování a herecké pokusy, tak budu muset zas vytáhnout štafle apod. :mrgreen:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od kraken »

S tím oživováním máte asi pravdu, vytvořím nového hrdinu,třeba kapitána Krakena :lol:
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Willy Kleiber »

Začal jsem skutečně pracovat na scénáři "Lišek", kniha je ale dost abstraktně a psychologiky pojata (různé skoky do minulosti, flashbacky atd.) - bude se muset ledacos vypustit.
Ale myslím, že nikdo nečeká doslovný přepis.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

Flashbacků tam nechte co nejvíc, to se pak doplní ze seriálu, jako je to ve Štvanici...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 31. díl Majora Zemana

Příspěvek od Willy Kleiber »

Bába kořenářka píše:Flashbacků tam nechte co nejvíc, to se pak doplní ze seriálu, jako je to ve Štvanici...
No jo, jenže tady jsou to flashbacky většinou nikdy v seriálu nenatočené... :evil:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět