Četnické humoresky

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od nalim159 »

A ví se, jestli dají do příbalů všechny tři řady ČH? Už se těším na Zahálku ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Bína »

Dovolím si upozornit že dnes by mělo pro zájemce vyjít 1 DVD Č.H.a pak vždy každou sobotu.
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od nalim159 »

Ano ano, první tři díly už jsou venku (Slepice vs. Slepička, Volavka a Medovina). Můžu jen doporučit (a to nejen proto, že mám tento seriál hodně rád - však podívejte se a můžeme podebatovat)... Taky by mě zajímalo, jestli měl někdo problémy s nákupem jako já (měl jsem štěstí až na čtvrtý pokus), nebo to je jen diskriminace nás Brňáků :mrgreen: .
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Dobesch »

Otazka zni zda bude cely serial v pribalo nebo zatim jen serie 1+2 protoze ty uz na DVD vysly asi pred 3 roky. ZE by CT (pri jeji cenove politice) dala Serii 3 rovnou do pribalu se mi nezda
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:Otazka zni zda bude cely serial v pribalo nebo zatim jen serie 1+2 protoze ty uz na DVD vysly asi pred 3 roky. ZE by CT (pri jeji cenove politice) dala Serii 3 rovnou do pribalu se mi nezda
Já si naopak myslím, že ano. Osobně jsem poslední sérii už nesledoval, ale podle očitých svědků už to nebyl žádný zázrak a asi by hrozilo, že by vyráběli na sklad. V dnešní ukrutné konkurenci příbalů asi jiná možnost není... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od nalim159 »

No, na webu jsou avizovány díly do dílu 26, což odpovídá 1. + 2. sérii. Taky jsem zvědavý... Nicméně vydat třetí sérii, dát ji do normálního prodeje za cca 700 Kč (neprodá se téměř nic), počkat rok a pak to hodit do příbalu - to je podle mě jasná strategie ČT :roll: Ať žije soudruh Janeček!
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Inge Schellerová »

Opravdu, až teď má smysl Humoresky ve velkém nakupovat. První disk je obsahem totožný a dál to snad bude stejné. Navíc si pak člověk může DVD dát k sobě podle sérií, ne tak, jak to posledně vyšlo :(
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Dobesch »

Asi nikdo nebude do pribalu delat DVD odlisna od oficialniho vydani .......snad vyjma oficialne nedabovanejch filmu, ktery pak v pripade pribalu vyjdou s dabingem. Proste se vezmou hotove a jiz jednou pouzite pripravy, udelaj se mastery a uz se jede a tim padem se da cena drzet dole ---- snad jsem jeste nenarzil na to aby DVD bylo odlisne pribal/oficialni
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...snad jsem jeste nenarzil na to aby DVD bylo odlisne pribal/oficialni
Tady bych si dovolil nesouhlasit. Myslím že už na starém fóru se probírala "kauza" Král Šumavy, který v příbalu vyšel bez bonusů... ;) :D :shock: To jen tak naokraj a omlouvám se tématovým arbitrům (tedy i sám sobě :lol: ) za drobné uhnutí... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od nalim159 »

No a jak se vám Humoresky líbí, co? ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Bína »

Dobesch píše:ZE by CT (pri jeji cenove politice) dala Serii 3 rovnou do pribalu se mi nezda
Tak nám včera vyšlo 9 DVD a také zatím poslední.Nové díly zatím do prodeje nejdou.Ale však se dočkáme. :) .Kdo něco nesehnal tak doporučuji Hyper Tesko Hradec.K.,kde jsem některé díly viděl a kde neustále mají také všechny díly Honzy Zemana.Mimo Studny,kterou již vykoupily :).Tyto DVD mají také jiné papírové obaly než ty původní z AHA a jsou tuším do zelena.
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Inge Schellerová »

Tak nám paní Müllerová došly ty dvě řady a jenom bych měla drobnost - někdo tu přičítal k chybám, že je to seriál o současných lidech převlečených do 30. let - ale jak zaznělo v dokumentech: právě to byl záměr :)
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Dobesch »

No pokud to byl zamer tak pak nechapu kdo takovyho kočkopsa vymyslel ......... navadilo by mi, kdyby nemluvili tehdy pouzivanym jazykem (zas takovej drsnak nejsem- taky bych nevyzadoval HANTEC, kdyz jsme v Brne ani alespon jednoho nemce v tom z poloviny nemeckem (sudetskem) meste), ale proste natahnout je do kostymu z 30. tych let, zasadit dej do 30.let a nechat je mluvit a hlavne chovat jako v roce 2000 to mi prijde takovy hodne divoky. Sice chapu ze pro cloveka z roku 2000 je to takovy lidsky pristupnejsi, ale ............... JAko takovej trosku odstrasujici priklad jak to taky mohlo dopadnou bych uvedl filmy ATENTAT a OPERATION DAYBREAK --- to same tema, ten samy zaklad ale vysledek ....... "pokud neni v predloze americkeho filmu "postelova" scena tak ji tam dostanem :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od Arnold Hackl »

Přesně tak Dobeschi, proto taky ten seriál nesnáším.
Kdyby alespoň přiznali chybu, že se to nepovedlo, tak by se to snad dalo omluvit, ale udělat takovouhle blbost schválně, tak to nedovedu pochopit.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Četnické humoresky

Příspěvek od nalim159 »

Už se těším na nějaký jiný, skoro čtyřicetidílný dobový seriál, kde jeden díl trvá kolem sedmdesáti minut, kterému se to povede.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět