Současná televizní tvorba

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od paní Truhlářová »

Také jsem seriál viděla celý, ale potřebovala jsem k tomu notnou dávku trpělivosti, jelikož se neustále zasekávala a padala internetová stránka, na níž jsem seriál sledovala. :D
Celkově seriál hodnotím kladně, "americký konec" mě rozesmál, ale asi to zkrátka bylo nutné zakončení.
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

Pro příznivce (i odpůrce ;)) nové díly Kriminálky Anděl - již dnes večer od 20:00 na Nově. Viz recenze...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Žitný »

Ach jo.Tak jsem si včera večer říkal.Vezmi odvahu a zkus se opět po dlouhé době podívat na jeden díl seriálu - Kriminálka anděl.Říkám si,začíná nová série,tak snad to bude lepší, reálnější,logičtější a méně americké.Byl jsem statečný a protrpěl to až do konce.Co mě samozřejmě nejvíce dostalo byla okolnost,za jaké tvůrci potřebovali docílit výměnu náčelníka za náčelnici.Blbější způsob smrti mě už snad jen napadá takový,že by mu při premiéře hry v Národním divadle -Naši furianti, spadl na hlavu trakař.
Scéna se střelbou a "osvobozením" zatčeného byla naprosto tristní. :( Za prvé.Zatčený a podezřelý z nájemné vraždy neměl pro převoz řádné zajištění.A to jak v doprovodu,tak jeho samotného.Za druhé, i přesto pokud zamhouřím oči a pominu tyto nedostatky ,nemohu přijmout výsledek akce jako reálný.Podezřelý ,samože neozbrojený v doprovodu dvou mužů uteče za pomoci jiného muže přímo před budovou kriminální policie.Okolo je snad celá vyšetřovací skupina a nikdo není schopen útočníka zastavit.Navíc si nechají odprásknout šéfa.Změť naprosto chaotických střihů,které mají vytvořit u diváka pocit beznadějné situace či obrovské mistrovsví útočníka.Naprostý nesmysl.Pokud někdo držel v ruce zbraň,musí vědět,že tak jak probíhala scéna ve filmu a dopadla,nemůže v reálu dopadnout.Střelba byla oboustranně vedena na relativně krátkou vzdálenost.Na jedné straně 1člověk(nevím jak cvičený) na druhé 6-7 policajtů.Při takové přestřelce a relativně dosti času na zamíření-vždyť zadržený než doběhl k autu - nemůže mít útočník šanci.
Mě stačí jedna taková scéna a mám po chuti.Sice ,jak jsem uvedl,díl jsem dokoukal,ale na další už zvědavý nejsem.Zlatý pitaval např.
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Salaba »

Žitný píše:Blbější způsob smrti mě už snad jen napadá takový,že by mu při premiéře hry v Národním divadle -Naši furianti, spadl na hlavu trakař...
Pokud si to dobře pamatuju, tak před lety v jednom "skvělém" seriálu, když se nejmenovaná herečka rozhodla skončit se svojí nekonečnou rolí úžasné chytré mladé lékařky tak jí (tuším) scénáristky poslaly na kongres do Berlína, kde po vystoupení z vlaku skonala úderem basebalové pálky, neboť se zrovna na nádraží připletla do nějaké demonstrace :o Taky smrt "jak stehno" :? :|
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

A pak že ty seriály z lékařského prostředí nestíháte sledovat, pane kolego! :lol:
Mimochodem, pravdu díte, tehdy jsem to (tj. Ordinaci) taky ještě sledovala... :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Žitný »

Salaba píše:
Žitný píše:Blbější způsob smrti mě už snad jen napadá takový,že by mu při premiéře hry v Národním divadle -Naši furianti, spadl na hlavu trakař...
Pokud ................. :o Taky smrt "jak stehno" :? :|

kolego Salabo :lol: Panečku to je fantazie tvůrců.....
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...nejmenovaná herečka rozhodla skončit se svojí nekonečnou rolí...
V mém případě to byl tehdy také pomyslný "poslední hřebíček do rakve" mého sledování dotyčného seriálu... :mrgreen:
Vodit za nos ještě snesu, ale mlátit o zem to už je příliš. :evil:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od nalim159 »

Víte jak to bolí, baseballovou holí... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

nalim159 píše:Víte jak to bolí, baseballovou holí... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... aneb: Jak skoncovat s rolí...?! :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od geza »

Dnes skončila repríza seriálu "Konec velkých prázdnin". Opět jsem si potvrdil, jak výborný je to seriál. Jeden z velmi mála těch dobrých porevolučních.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

geza píše:..."Konec velkých prázdnin". Opět jsem si potvrdil, jak výborný je to seriál...
Pane kolego, jsem rád že se občas na něčem shodneme, jako v tomto případě... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od nalim159 »

Jojo, taky se mi tento seriál líbí, Pavlu Kohoutovi se předloha povedla na výbornou, perfektně zachycené charaktery postav, vše dotažené do konce...

Ty si chcela ujsť...! :mrgreen: :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

A navíc excelentní hudba Michala Pavlíčka! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Holka z letiště »

V tomto seriálu u mě velice stoupl v ceně Martin Dejdar. Do té doby pro mě byl jenom takovej jakože kašpárek, ano byla tu ta role v Americe a v Šakalích létech, ale stejně sem ho moc nebrala. Až když sem ho viděla v tý scéně, jak se dozví o smrti svého syna, tak to u mě vyhrál. Je to opravdu skvělý seriál, dokonce koprodukční, to se většinou málokdy povede. Ale tady se to povedlo. Jóó, taky Pavlíček... 8-)

pozn. Na ČSFD je poněkud nedoceněn :?
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Fredy »

Dokonce k seriálu vyšel i soundtrack s hudbou M.Pavlíčka.Jenže jak jsem se stěhoval,tak někde bude,ale nevím kde.Takže holky, kdyby byl nějaký enormní zájem o tuto hudbu,jsem ochoten se vybičovat k velkému úsilí a soundtrack někde doma najít..... :D
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Odpovědět