Současná televizní tvorba

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
spravodajca
poručík

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od spravodajca » ned 12. lis 2017 20:29:25

Nuž ak je to tak, a tá konštrukcia, čo je v ukážke, charakterizuje závery toho Tesaře, potom ide o podsúvanie prekrútenej histórie alá Suvorov (a jeho tvrdenia, že Hitler pri útoku na ZSSR vlastne predbehol Stalina o 2 týždne.).

Už len také uletené myšlienky, že v 30.rokoch mali štáty popodpisované zmluvy a bolo úplne bežnou praxou ich porušovať... :) no

Podľa mňa by Beneš takú miestami absurdnú konštrukciu nestvoril.. Ani na to nemal.. čo je to na dlhšiu debatu. Inak, ja som už niekedy v roku 2011písal na jeden český web taký svoj článok o tom, že či sa CSR v roku 1938 mohlo brániť a aké malo šance. Čerpal som hlavne zo svojich myšlienok a k osobe Beneša som písal, že išlo o človeka, ktorý bol mimo iného náchylný podliehať nátlaku. Stačilo na neho zatlačiť a povolil, alebo uhol. Potvrdili mi to napr. tvorcovia ćeského století, časť Všechna moc lidu Stalinovi. :)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..

Spikings
poručík

Příspěvek od Spikings » pon 20. lis 2017 10:24:41

Nevím, zda jsem ve správném vlákně, ale docela by mě zajímaly vaše názory na současnou kontroverzní "one-man-show" "Já, Kajínek". Já se sice tak trochu zvráceně bavím nad některými výroky "hlavního hrdiny", ale otázka je, zda už to není daleko za hranicí etiky a zda je správné uvádět to před 22.hodinou. Údajně to má rekordní sledovanost asi 1,3 milionu diváků.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?

Lipinski
major

Re: Současná televizní tvorba - Vzteklina

Příspěvek od Lipinski » stř 21. úno 2018 3:17:07

Viděli jste někdo seriál ČT Vzteklina?

Nebylo to úplně špatný, jen jsem nepochopil, proč se kriminalisti v kanceláři chovaj jako parta autistů (Leoš Noha mě vůbec zklamal v porovnání s detektivem v Pustině), hlavní postava je nemastná neslaná, vlastně nejlepší na tom je ta Šumava.

A Vondřichovu bundu na sobě taky nikdo nemá, zrovna tady by se to hodilo...
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

Hanele
pokladník fanklubu

Příspěvek od Hanele » stř 21. úno 2018 11:14:38

Viděla jsem a musím souhlasit: čekala jsem od toho víc... Zápletka se mi zdála překombinovaná, některé výkony takřka ochotnické (např. sestry Burešovy) a motivace jednajících postav leckdy nevěrohodná či nelogická... Tak nějak nevím :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."

heinrich
poručík

Příspěvek od heinrich » čtv 22. úno 2018 22:39:46

Ano, hlavně ta překombinovanost to dost srazila, ale to už je fenomén doby, aby asi na něco nezapomněli v ději.
Ttttatata tabák dáš?

aarongoldstein
poručík

Příspěvek od aarongoldstein » stř 28. úno 2018 19:55:11

Za chvíli začne další díl seriálu "Inspektor Max"... Z prvního dílu jsem velmi rozpačitý, tak uvidíme... Zatím můj pohled na tento seriál asi nejlépe vystihuje vtip, který jsem zachytil na sociálních sítích... "Inspektor Max je taková česko - slovenská mutace komisaře Rexe... Akorát v hlavní roli je místo německého ovčáka slovenský knírač..."
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

spravodajca
poručík

Příspěvek od spravodajca » čtv 01. bře 2018 19:57:16

Maxa pozerám, a celkom sa bavím. Pre mňa pozerateľné. B-)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..

Elden
kapitán

Příspěvek od Elden » stř 02. kvě 2018 22:02:23

Seriál Vesničan se v sedmém díle, nazvaném příznačně Studna, zabývá stejnojmenným dílem MZ. Děti si hrají na Brůnu.

Odpovědět