Televizní tvorba z archivu

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Honza Zeman »

Vyslo to nedavno a za klasickou bontonovskou cenu 299Kc. Nejlevneji se da sehnat asi tady:

http://www.arara.cz/product/168546

Jo a kdyby to jeste nekoho zajimalo, tak vysla, opet pred casem, Smrt stoparek. Zakoupil jsem spolecne s DVD Na kolejich ceka vrah. S Blankou jsme si jiz krimi vecery udelali :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše: DVD Na kolejich ceka vrah.
Ty vole ? Co já jsem to za region , že tyhle filmy mě naprosto míjej ?? Pořiď na sobotu jeden vzorek !! ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...je sice běžně ke stažení v celkem slušné kvalitě...
:cry: :roll:
huba.buba píše:...DVD Na kolejich ceka vrah....tyhle filmy mě naprosto míjej ?? Pořiď na sobotu jeden vzorek !! ;)
...pane kolego, opatrně s takovými neslušnými návrhy. Všichni víme co bývá napsáno na začátku každého filmu. Velký Bratr se dívá... :roll: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše: Všichni víme co bývá napsáno na začátku každého filmu. Velký Bratr se dívá... :roll: :mrgreen:
:twisted: Taky jsem místo výrazu ,,kopie,, použil ,,vzorek,, !!!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Blanka »

Kolegové... do čeho to zase předsedu navádíte???!!! :o Žádný ,,vzorkování " nebude... :D :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Honza Zeman »

Mozna to u vas nemaji proto, ze to je zatim vydani od Bontonu, to jest ne novinova edice. Stejne tak Smrt stoparek. Ale casem se to u novin asi objevi. Vzorek nebude pane kolego, 130Kc za disk snad jeste date, ne? 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od quellen »

Jen pro info. Dnes ráno jsem na ČT1 náhodou zaregistroval seriál My z konce světa. Bylo to v tom nedělním studiu pro děti a ani nevím, kolikátý díl to mohl být. Tenhle seriál jsem měl vždycky docela rád...
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky jsem včera kousek viděl, byl to už pátý díl.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:Ocelové město...Není to špatný film, ale před těmi třiceti lety na mě působil jinak než dnes.
Tak jsem to "ze záznamu" v pátek skouknul a opravdu na mě dýchla atmosféra mého dětství, kdy jsem ten film viděl poprvé. Uznávám, že už jsem neprožíval dramatičnost situace jako tenkrát, nedostatek ale nahradila obvyklá nostalgie... ;) :D Shrnuto podtrženo - výborný televizní film.
quellen píše:Jen pro info. Dnes ráno jsem na ČT1 náhodou zaregistroval seriál My z konce světa. ...Tenhle seriál jsem měl vždycky docela rád...
Přiznám se, že tenhle seriál jsem snad nikdy neviděl v kuse. Vždy sem tam díl (i tuto neděli :lol: ), takže z toho mám v hlavě chaos. Ale seriál je to pěkný. Naposledy jsem si ho připomněl v srpnu, kdy jsem cestou z Liščí hory do Pece p.Sněžkou procházel kolem této chaty. ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Inge Schellerová »

Kam se tohle všechno hrabe na Hry lásky šálivé... :oops: :oops: :oops: :D
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

Inge Schellerová píše:Kam se tohle všechno hrabe na Hry lásky šálivé... :oops: :oops: :oops: :D
Přiznám se, že mi poněkud uniká souvislost s předchozími tituly, ale když už jsme u tohoto, pokud si vzpomínám, jde o několik lechtivých příběhů (snad 3), natočených podle Boccacciova "Dekameronu".
Protože jsem to už někdy krátce po revoluci viděl v TV (vyndáno z trezoru, kde to bylo deponováno patrně kvůli Pavlu Landovskému :D ), tak mi to nedalo a pohledal jsem na internetu. Režie Jiří Krejčík, natočeno 1971. Mimochodem Landovského si pamatuju jako sluhu, který si dělal zálusk na služebnou (Magda Vášáryová) stejně jako jejich kníže nebo hrabě (Jiří Sovák), který marně čekal na dědice s chotí (Slávka Budínová). Načež po povedené záměně kněžny za služku došlo k tomu, že se Sovákovi o dědice ve tmě postaral právě Landovský... :lol: Fakt dost dobrý... :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Inge Schellerová »

Tak :D A ta první (ze dvou) byla o tom, jak Kopecký pronajal svou ženu Božidaru v renesanci tomu, kdo měl skvělýho koně - aby si s manželkou pokecal. Byla to silná konverzačka s pointou na téma - během smluvených patnácti minut opravdu k žádné nepleše nedošlo, ale stačilo to k tomu, aby Kopecký získal koně a Božidara si začala uživat hned ten den večer svého nového šamstra...
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

Inge Schellerová píše:...A ta první (ze dvou) byla o tom...
...děkuji za opravu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Inge Schellerová »

A co že to mělo společného s předchozími filmy? Čistou nostalgii, jen s tím rozdílem, že Lásky sleduju napjatě pořád, jako když mi bylo pod deset :D
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Honza Zeman »

Sledoval nekdo v patek, nebo pri reprize v nedeli, ceskou krimi Hra bez pravidel na TV Barrandov? Podle hodnoceni jde o jednu z mala kvalitnich ceskych detektivek. Nebyl cas se podivat, tak se ptam, jestli to stalo za to?

Jinak tento patek "jdou" Pumpari od Zlate podkovy a pristi patek pak znamejsi Prilis velka sance. Diky za to!
A vubec se mi libi patecni vecery na teto televizi, mimo detektivek pak ceska klasika Rozmarne leto, Lasky jedne plavovlasky, Slameny kloubouk, bude Zabil jsem einsteina panove a dalsi, to se mi libi :)
Treba se dockame po My vsichni skolou povinni i naseho Honzika :shock: :twisted:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět