Televizní tvorba z archivu

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano, toho s těmi Zkouškami z dospělosti jsem si taky všiml a ten první díl jsem proto ani nesledoval.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Elden »

Oni to avizovali, že bude jeden díl na ukázku a dokument o tom seriálu z cyklu Pokračování příště. Uvidíme, za se dostane i na Gottwalda, Dlouhou bílou stopu a další opomíjené seriály. BTW byl natočen i díl o Rodácích, tak jsem zvědav, jak se popasují s Barrandovem :D

Nevím, jestli to už náhodou neproběhlo, ale ČT bude vysílat od režiséra Tučka seriál Legenda o živých mrtvých (1971). Úvodní část čtyřdílné série je v pondělí 9. 5. 2011 po půlnoci v 03:05.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše: ... pocházím ze stejného kraje a rád si připomenu jak vypadala Chrudim před 22 lety...
Á, tak pan kolega taky klame tělem a vydává se za Pražáka a přitom je to původem Východočech jako já... ;)
malej Míra píše: ...po zážitcích z některých našich srazů bych to konkrétním kolegům doporučil a snad i nařídil jako povinnou "četbu" :mrgreen: )
A, pane kolego, při prosazování etikety v rámci fanklubu se k Vám s radostí připojím... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše: ...po zážitcích z některých našich srazů bych to konkrétním kolegům doporučil a snad i nařídil jako povinnou "četbu" :mrgreen: )
Hanele píše: A, pane kolego, při prosazování etikety v rámci fanklubu se k Vám s radostí připojím... 8-)
No no no !
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše: No no no !
Ááá, že by potrefená husa?! ;) :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...No no no !
Pane kolego, máte důvod se domnívat, že jsem měl na mysli zrovna Vás? ;) :mrgreen:
Hanele píše:...vydává se za Pražáka a přitom je to původem Východočech jako já... ;)
Ano, přesně tak. Jsem typickým představitelem sociální skupiny zvané prozaicky "náplav". ;) :D
Omlovám se, že jsme takto uhnuli od stanoveného tématu.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Omlouvám se, že jsme takto uhnuli od stanoveného tématu.
To já se omlouvám za tuto digresi - ale nedalo mi to ;)
Mimochodem, já jsem původně z Náchoda, nyní náplavou v Třeboni... :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Arnold Hackl »

Hanele píše:Mimochodem, já jsem původně z Náchoda ... :)
Jako Hanka Bízová že, neznáte ji? :mrgreen:

Ale abych se vrátil k tomu archivu, nenahráli jste někdo náhodou včera večer
Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor?
Já jsem si myslel, že už to mám, tak jsem to nenahrával, ale zjistil jsem, že mám jiný návštěvní den.
A tohle už bohužel neopakují.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od Hanele »

Arnold Hackl píše:Jako Hanka Bízová že, neznáte ji? :mrgreen:
Ne, se svojí jmenovkyní jsem bohužel neměla tu čest... :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od baxz »

rád bych upozornil na vysílání seriálu Legenda o živých a mrtvých (1971) 1.díl jde na ČT2 v příjemnou ranní hodinu v 03.05 v UT,takže v noci z PO na UT....ale aspoň jde
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

malej Míra píše:Již několik týdnů běží na ČT1 repríza "Tajemství proutěného košíku"...
Nedá mi to a musím se znovu zmínit o tomto povedeném dětském seriálu, ve včera reprízovaném díle "Tajný výlet" se "TPK" znovu protnulo s 30PMZ a to hned dvakrát. Nejprve "Bootsmann Janda" dorazil s Vláďou do Prahy vlakem na Smíchovské nádraží na nám dobře známá místa z RoNP, přesněji řečeno vycházeli hlavním vchodem a brali si taxíka. Dále pak skupinka pionýrů šla do ZOO po tehdy ještě stojící lávce v Tróji. Připomínám, že z tého lávky již ve značně poničeném stavu po předchozích povodních se snažila Lenka Sachlová hodit do vody kazetu se záznamem ze Štefkova Chryslera v díle RzBV... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od plk.Žitný »

Jsou to asi oblíbené filmařské exteriéry... Možná že když si porovnáme pár lidí ze štábu , že najdeme pár shodných jmen
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Byli jednou dva písaři

Příspěvek od Eman Zahradník »

Dnes jsem při brouzdání po netu našel zajímavé video týkající se trojanova mlýna známého místa tohoto seriálu.Jelikož jsem o tomto bezva seriálu nenašel přísl.téma a myslím si že si to pořed zaslouží,tak zakládám.Pro znalce film.míst asi nemusím připomínat,že Trojanův mlýn si i "zahrál"i ve filmu-Panna a netvor ;) -http://www.ct24.cz/vysilani/2008/05/24/ ... e/2/,video začíná cirka v čase 18:00.
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Televizní tvorba z archivu

Příspěvek od malej Míra »

Objevila se jedna smutná zpráva, která sem rozhodně patří. Zemřel autor znělky Večerníčku pan Ladislav Simon... :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Byli jednou dva písaři

Příspěvek od Holka z letiště »

Trojanův mlýn teď opět měnil majitele, byl dokonce vystaven jako inzerát na prodej nemovitosti na "srealitach", vzpomínám tuším za 25.000.000,-. možná to koupil nějaký filmový fanoušek tohoto seriálu :lol: Ohledně natáčení Dvou písařů mě vždycky fascinovalo, že přestože mlýn leží v Suchdole v letovém přistávacím koridoru na VPD 24/06 a dnes tam prakticky není minuta ticha, v seriálu žádná letadla slyšet nejsou. Anebo možná jsou? Možná by to stálo za pátrání... ;)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Odpovědět