Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Hanele »

Vím, že se mi před časem zmiňoval pan Pohan, že v tomhle "opusu" měl hrát, ale pak z toho ze zdravotních důvodů sešlo... Zaplaťpánbůh, chce se mi říct. ;)
Ale ono je těžké ty herce soudit. Práce je málo, důchody nic moc, takže jsou vděčni za jakoukoliv nabídku... :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Honza Zeman »

Prave ze hercum nic nevytykam, tady je treba odsoudit ty tvurce - scenaristy, rezisera apod., ze jsou schopni napsat takovou kravinu. No, pockejme si na finalni produkt, ale stejne....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od knihomol »

Včera jsem viděl posledních pár minut filmu Druhý tah pěšcem a koukám, že roli příslušníka kontrarozvědky si střihnul pan Töpfer, hmmm:-)
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Vlao »

Zdravím po delší době jsem si dovolil zavítat na zdejší fórum, povinnosti a množství rozpracovaných projektů mně zabraňují účastnit se aktuálních setkání nicméně si dovolím uvést pomocí odkazu zde můj výtvor zveřejněný na dvou serverech, který se vztahuje k jinému českému filmu, je to remix z filmu Kamarád do deště 2. V současné době chci udělat (abych zkompletoval sérii) i remix k prvnímu dílu a násleldovně se chystám udělat video remix k známému dvojdílu 30 PMZ, k němuž již existuje audio s titulním pracovním názvem poselství z neznamé země. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=NG7kbWyp ... Edy4DfuTE9

http://www.stream.cz/uservideo/655763-k ... pan-kadlec
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak nam Ceska televize konecne vydala dva skvosty od pana Hubace s Vladimirem Mensikem v hlavni roli klaviristy Kary.
ObrázekObrázek
Cena DVD je 199Kc/ks.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od malej Míra »

Bravo, tleskám za tento počin. 8-) Když už jsou líní to dát do vysílání... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Fredy »

Včera šel na ČT1 film Prodavač humoru.Julius Satinský se šel podívat na vystoupení zpěvačky,tuším jí hrála jedna dáma z dua Kamélie a doprovázela jí kapela,která měla na velkém bubnu stejné logo Mimikry,jako z našeho seriálu.Prostě šáhli do nějakého skladu rekvizit a provětrali buben z našeho seriálu a ani se nenamáhali logo změnit.... 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Fredy »

Teď z jiného soudku.Jedna pentalogie se jmenuje Šéfové s P.Nárožným v hlavní roli (jeden díl se třeba jmenuje Šéfe,vrať se!),jestli si pamatujete.Nárožný jakožto podvodník sbalí J.Kretschmerovou a ona má tři bratry,kteří jí ochraňují.Pomozte mi,kdo hrál ty bratry?Jeden snad byl Srstka,ale nemůžu si vzpomenout na ty další.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Anglie »

Fredy píše:Teď z jiného soudku.Jedna pentalogie se jmenuje Šéfové s P.Nárožným v hlavní roli (jeden díl se třeba jmenuje Šéfe,vrať se!),jestli si pamatujete.Nárožný jakožto podvodník sbalí J.Kretschmerovou a ona má tři bratry,kteří jí ochraňují.Pomozte mi,kdo hrál ty bratry?Jeden snad byl Srstka,ale nemůžu si vzpomenout na ty další.....
Ano, jednoho hrál Srstka. Druhého Vladimír Hrubý a třetího Miloš Vávra. Tedy to aspoň o Šéfe, vrať se! tvrdí fdb.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Čarda »

Fredy píše:kdo hrál ty bratry?
Bratry hráli Zdeněk Srstka, Miloš Vávra a Pavel Spálený ml., Vladimír Hrubý hrál jejich fotra
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Fredy »

Díky kluci za informace!Ahoj Fredy.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
baxz
strážmistr
Příspěvky: 67
Registrován: úte 24. čer 2008 20:32:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od baxz »

od 20.5. na nově poběží seriál Stříbrná pila (1978) http://www.csfd.cz/film/265433-stribrna-pila/
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Eman Zahradník »

baxz píše:od 20.5. na nově poběží seriál Stříbrná pila (1978) http://www.csfd.cz/film/265433-stribrna-pila/
tak to je skvělá zpráva! :) :o Takových pomalu 30 let jsem ten seriál neviděl a již si moc nepamatuji... :roll: ,vím že tam hrál p.Munzar,V.Brodský tuším starého Dubiňáka a že to bylo z prostředí lesních "pilařů".. ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Honza Zeman »

Chci se zeptat pripadnych znalcu na ceskoslovensky serial Rozsudek. Zaujala me jeho udajna spionazni zapletka, dobre hodnoceni a celkova "nepovedomost" o nem. Psal jsem i do CT, jestli nechystaji reprizu nebo vydani DVD, ale nic z toho nebude, takze jsem zabrousil na jiste stranky. Ma tedy tento serial opravdu neco do sebe?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Hanele »

Nejsem znalec a neodpovídám na položenou otázku, ale tyhle stránky by se třeba taky mohly hodit... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět