Muž na radnici a další komo seriály

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Koštýř »

Hamr vychází v Edici ČT - komplet za 888,-Kč. Otázka, v jaké kvalitě..
Hamr.jpg
Hamr.jpg (24.42 KiB) Zobrazeno 6715 x
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Bína »

Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Koštýř »

Tak to je výborná zpráva! :)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od xvladv »

Zdravím,i když tento seriál mam,je to výborné,že bude v televizi.Barandov ví jak si zajistit sledovanost.Co nasadí proti tomu asi Nova?Že by nějakej akční americkej film? :)
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od geza »

Barrandov TV teď nasadili seriál "Přejděte na druhou stranu (1988)". První díl velmi, velmi slabý, uvidíme dále. Rozhodně se však nejedná o televizní premiéru, jak bylo někde avizováno, toto jsem už kdysi v dávnověku viděl (zvláště Lauferova rodinka kempující ve výloze, to se rozsvítilo hned).
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od huba.buba »

geza píše:nejedná o televizní premiéru
Já bych řekl , že jedná. Každá televize bere jako premiéru svoje vlastní první nasazení do programu bez ohledu kolikrát to již běželo v minulosti jinde.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Honza Zeman »

A navíc by měla TV Barrandov tuším od října nasadit do vysílání přímo seriál Muž na radnici :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od plk.Žitný »

Je zajímavé jak všechny tyto seriály ,,táhnou,,, Snad se konečně dočkáme re-edice Okresu na severu . :D

Je taky zajímavé, že se Nejmladší Hamr prodává za větší cenu než např. Avatar.... :lol: :lol: :lol:


Proto když se mne někdo ptá, proč se tyhle věci stále vysílají odpovídám:

Národ si to žádá
Národ to chce
Národ to potřebuje
:lol: :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Honza Zeman »

No Tv Barrandov do toho opravdu pere, nyni nam bezi Inzenyrska odysea, Nejmladsi z rodu Hamru, Zena za pultem..., chysta se ten Muz na radnici :D . Uz dlouho ale nesel Honza ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od nalim159 »

Další blb, nebezpečné seriály a skryté nebezpečí:

Velký zájem diváků přesvědčil k nasazení starých seriálů i ČT, z jejíhož archivu série pocházejí. V létě oprášila seriál Velké sedlo, nyní divákům v hlavním vysílacím čase nabízí kriminální Malý pitaval z velkého města. Právě tuto sérii uvedl Kopal jako příklad díla možná ještě nebezpečnějšího než oslavné opusy na komunistické vůdce, jako byl Klement Gottwald, či zkreslený normalizační pohled na druhou světovou válku a poválečné roky v Rodácích režiséra Jiřího Adamce. "Díla, která na první pohled třeba nevyznívají tak tvrdě propagandisticky, naopak v sobě mohou mít ukrytý velice nebezpečný osten," míní. "Tady se nabízí falešné srovnání, jak se tehdejší Veřejná bezpečnost snažila - a co zažívají lidé s dnešní policií," konstatoval Kopal.
Nebezpečí vidí i v dalších seriálech. "Takový vedoucí okresní tajemník Pláteník v Okresu na severu je veskrze úžasná postava, když to porovnáte se současnou politikou," uvedl. "Tenkrát to lidé mohli porovnávat s každodenní realitou, ale teď mladí diváci, kteří tehdejší praxi nezažili, mohou tyto seriály brát doslova, že tenkrát to takhle vypadalo, a myslím, že tady je opravdu skryto jisté nebezpečí," vysvětlil.

http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/tel ... 12883.html
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, díky za tip :)
V článku mě zaujal zejména údaj o počtu natočených a dosud nereprízovaných seriálů. Je jich docela hodně - v obou kategoriích... ;)

"Někdejší Československá televize natočila v letech 1953 až 1989 celkem 85 seriálů, dosud jich z nich nebylo reprízováno 22, řekl na semináři vedoucí televizního archivu Vít Charous. Zčásti šlo o nejvíce propagandistická díla, příkladem je právě seriál Gottwald."

Která jsou ta další "nejvíce propagandistická díla", která nám ještě nereprízovali? :shock:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak pokud někdo vidí v Pitavalovi velké nebezpečí, tak bych mu doporučil zakázat ještě film Jak vytrhnout velrybě stoličku, protože diváci, kteří "tehdejší praxi nezažili" by snad mohli mít dojem, že za komunismu bylo na horách hezky a film Jak dostat tatínka do polepšovny, protože by opět někdo nabýt mylného dojmu, že snad tehdy bylo hezky na prázdninách u dědy.
A pak rychle studený hadr na hlavu a vyhledat lékařskou péči.
Taky by se na to dalo jít oklikou a pokusit se přesvědčit dnešní tvůrce a producenty aby se místo těch uměleckých skvostů pokusili natočit něco, co by lidi zaujalo a televize by pak nemusely reprízovat ty závadné seriály z minulé doby.
Mimochodem jsem se až před pár dny dozvěděl, že panu Frejovi emigrovala maminka a sestra v polovině sedmdesátých let do "kapitalistické ciziny", snad dokonce přímo do USA. Přesto hrál v Pitavalovi náčelníka a jediné, co musel kvůli soudruhům poradcům udělat, bylo oholit plnovous.
Jinak článek jsem ještě nečetl, z úryvku tuším, že bude asi vhodné si před jeho přečtením dát pár panáků na kuráž.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Fredy »

Tak už má Česká televize ve svém e-shopu v nabídce na DVD seriál Muž na radnici za 939 Kč a seriál Plechová kavalérie za 695 Kč.To aby člověk krad nebo co?....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od Bína »

Hombre píše:A navíc by měla TV Barrandov tuším od října nasadit do vysílání přímo seriál Muž na radnici :)
Tak,že od soboty 15.10.11. ve 20 h. ;)
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Muž na radnici a další komo seriály

Příspěvek od xvladv »

Bude na co koukat.I když to mam na DVd.
Přeneste palbu na mě.
Odpovědět