Sanitka

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

Holka z letiště píše: Hlavně protivnou plačko-nerozhodnožku Adamovskou a ještě protivnější stesko-vlezloňku Hudečkovou...
Velmi výstižně napsáno paní kolegyně, jen jsem zpočátku u charakteristiky role p.Adamovské postřehl ve Vašem novotvaru ......-ď-.... což mi připadalo jako odvážné tvrzení :D /po druhém čtení již jsem četl správně ;) /. Jinak při jedné zemanologické debatě cestou na Moravu (kde nás vítal Arnie Hackl), nezůstala na jinak skvěle natočené Sanitce "nit suchá". Kromě již zmíněných dam nás nejvíc s... /štval T.Juřička :twisted: Ale i tak myslím, že není nad klasiku a i pokud se nová Sanitka povede už to nebude ono ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Sanitka

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:
Holka z letiště píše:...plačko-nerozhodnožku Adamovskou...
...u charakteristiky role p.Adamovské postřehl ve Vašem novotvaru ......-ď-.... což mi připadalo jako odvážné tvrzení...
Můj první dojem byl naprosto stejný, také jsem si to radši pro jistotu přečetl ještě jednou a pomalu... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Sanitka

Příspěvek od xvladv »

Seriál Sanitka dnes v 17.45 na ČT1 - 1.díl. 23.3.2011. :)
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanitka

Příspěvek od Holka z letiště »

Minulý pátek byl ve všechnopárty - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 161600002/ ředitel pražské záchranné služby a hovořil o službě a problémech a mě to přišlo, že se za těch 40 let nic moc nezměnilo. Že mají stále stejné potíže s pražskými politiky o domy, ve kterých by mohly být a mít svá stanoviště anebo s diagnostikou u pacientů a poplašnými zprávami blbečků. Navíc ten ředitel byl doktor a chirurg, což Hanzlík byl původně taky. Prostě stará dobrá Sanitka k nám mluví i dnes ústy v podstatě současnými :-)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

Holka z letiště píše:Minulý pátek byl ve všechnopárty ředitel pražské záchranné služby a hovořil o službě a problémech...Navíc ten ředitel byl doktor a chirurg, což Hanzlík byl původně taky. Prostě stará dobrá Sanitka k nám mluví i dnes ústy v podstatě současnými :-)
Známé video - http://www.youtube.com/watch?v=eIOhrgjM2VI ...bohužel nelze srovnávat, ale alespoň víme kdo tam šéfuje, doktor záchranář s rukama v kapsách :evil: To se ani nedivím, že je úspěšný v Senátu :evil:
Vojta Jandera by se asi zachoval trochu jinak... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Sanitka

Příspěvek od Honza Zeman »

Ted trochu z jineho soudku, u nas v nemocnici ted zakotvil stab noveho pokracovani, celych 14 dni tu budou neco tocit. Jsem zvedavej na vysledek, nastesti to nebude na nasem oddeleni :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Sanitka

Příspěvek od nalim159 »

Salaba píše: Známé video ... To se ani nedivím, že je úspěšný v Senátu
Tak to je nářez :evil:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanitka

Příspěvek od Holka z letiště »

Tak to je tedy drsné video :? On je pan koktor asi víc politik než lékař.
To Jandera by slétl dolů jako káně a sám by zraněného pomáhal vytahovat nahoru a ještě na nosítkách by ho odoperoval na slepák a šedý zákal ;)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Sanitka

Příspěvek od Honza Zeman »

To doufam ze ne, protoze Sanitka se toci u "me" na Homolce a Nemocnice vznikla v UVN u pani predsedove, takze pozor na zamenu ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Sanitka

Příspěvek od Čarda »

Když tak sleduju ten povyk kolem blížící se premiéry "nové řady" tohoto seriálu, napadá mě při pohledu na MUDr.Mádra v podání Petra Kostky, kolik bude téhle postavě let?
Coby bývalý válečný pilot vypadá ve svých minimálně 90ti :?: velmi dobře a navíc asi stále (nebo spíše zase) pracuje jako záchranář.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Sanitka

Příspěvek od Honza Zeman »

No asi je predcasne probirat dej, kdyz to jeste nezacalo, ale tohle bude teda opravdu ulet :P . Ja jsem zatim z tech naznaku v ukazkach zklamany ze zapletky, ze syn Jandera bude taky u zachranky proti vuli rodicu a bla bla bla..., narazky Vasuta atd., no je to predcasne, ale bojim se bojim o ten dej.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:No asi je predcasne...ale bojim se bojim o ten dej.
Máte pravdu pane předsedo, také mám zatím ze Sanitky II. trochu obavy... :? Dokonce jsem před časem zachytil informaci - tedy věřím spíš dezinformaci - o reinkarnaci postavy dr.Skalky :o Jirka Bartoška prý nezemřel ale jen se někde skrýval...v emigraci?!? :shock: To by pak byl opravdu mazec :roll: :D Jinak dr.Mádr z pilota RAF kopilotem/záchranářem RZP současnosti je taky mazec 8-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Sanitka

Příspěvek od pplk Žitný »

Svého času (v době psaní pokračování seriálu) proběhla informace, že by se tam postava Dr. Skalky měla objevit (herec Bartoška), ale jako jeho bratr - jednovaječné dvojče, který se měl po převratu vrátit z emigrace, kde "působil" v době ve které se odehrávala Sanitka I.. Jestli tomu ve finální verzi, ale opravdu tak bude těžko říct, v ukázkách a (mohutném) promu k druhé řadě seriálu se o této postavě nemluví a ani tam obrazově nefiguruje. Aspoň zatím. :? Možná to má být překvapení, ale možná si to autor uvědomil, že další úlet (první je ten s Dr. Mádrem) by už asi působil dost směšně ne-li přímo trapně.
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Sanitka

Příspěvek od nalim159 »

Tak hlavní úlet je to, že Sanitka končí v roce 1975. Pokud se Sanitka II odehrává v současnoti, což asi ano, tak by bylo např. Janderovi cca 75 let. No a Mádrovi...? I kdyby odcházel do Anglie jako osmnáctiletý, tak v roce 1945 by mu bylo 25, v roce ukončení seriálu 55 let, nyní 93 let. Ideální příklad Kalouskovy penzijní reformy :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Sanitka

Příspěvek od Dobesch »

Bez ohledu na to, co se bude dit ve "druhe" serii sem se vcera docela pobavil uz pri sledovani prvni serie. Skvele zvladnuta akce za 39 minut --- ale kdyz clovek sledoval kudy ty sanitky jedou tak tam snad za tu dobu ani nemohly dojet. Dispecink sice spravne instruoval policii ktere ulice uzavrit na trase Strosmajerak - Suchdol, ale ridicum to asi nerekli a ti jeli v kolene uplne jinudy (minimalne z Prasneho mostu na Kulatak). Jako perlicka je pak vyskyt autobusu C 734/5 v dobe, kdy existoval jen jako funkcni prototyp (asi se zrovna ten prototyp primotal :D ). Mimochodem dispecink skvele zajistoval prujezd sanitek na misto, ale shodou okolnosti prakticky v dobe, kdy uz sanitky byly daleko za timto usekem, nektere uz na miste nehody. V tu chvili by se spis sluselo zajistovat prujezd k nemocnicim.

No a zaverecna efektni jizda Strosmajerak - Bila Hora, kterou reziser utnul radsi uz nekde u Kotvy byla jen tresnickou na dortu.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Odpovědět