Sanitka

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Sanitka

Příspěvek od geza »

Salaba píše: Tak tedy pane kolego pro větší přehlednost :
Je to sice made in Blesk, ale vyděsilo mě to řádně. Já to nicméně do konce dokoukám. Bude to sice jistá forma masochismu, ale nepřátele je třeba důkladně poznávat :mrgreen: .
Nevím třeba, až zas bude starej Mádr oslovovat syna Gordone, zda už nebudu potřebovat plínku :lol: .
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

geza píše:... Já to nicméně do konce dokoukám... :mrgreen: . Nevím třeba, až zas bude starej Mádr oslovovat syna Gordone, zda už nebudu potřebovat plínku :lol: .
Jasně pane kolego, vydržať!!! :mrgreen: No a třeba bude mladej Mádr v oslovení od tatíčka slýchat "Gordíku" - a to se dá ne? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Sanitka

Příspěvek od nalim159 »

Jandera mladší alias mistr Jiráček podal přímo neuvěřitelný výkon. Nechápu nic. :mrgreen:

Hlavně, aby bylo vidět, jak to bylo drahý, tak tam narveme "pořádné akce" - kolik stojí ten jeřáb na jeden natáčecí den? Sto tisíc? Jenom?!
(Ale i těm jakože akčním scénám kouká sláma z bota a jsou spíš směšné.) Nu což, koncesionář zaplatil, tak o co jde... A nebylo to vzhledem k délce natáčení jistě málo. :?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Sanitka

Příspěvek od Dobesch »

geza píše: scénář je psán telenoveláckým perem - v první řadě budeme řešit vztahy - takže kdo, kde a s kým
Teda, pane kolego, musim priznat, ze ste me celkem vydesil tim, ze bude i rada druha, treti...... a po 20 letech budou stale stejne cili :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

nalim159 píše:..hlavně, aby bylo vidět, jak to bylo drahý, tak tam narveme "pořádné akce" - kolik stojí ten jeřáb na jeden natáčecí den? Sto tisíc? Jenom?!
....Nu což, koncesionář zaplatil, tak o co jde... A nebylo to vzhledem k délce natáčení jistě málo. :?
Tak Filípku jak to tenkrát bylo, řekni kolik to stálo???
"Dneska můžeme používat díky novým technologiím více kamer. Existují kvalitní miniaturní kamery, které jsme umístili třeba do auta, na střechu, na výfuk... a dokonce jsme měli kameru, kterou jsme připevnili na model autíčka..." Úžasný!!! Zvlášť gratuluju v tomto "česko-slovenském" seriálu k nápadu dát kameru na výfuk auta a pak točit, jak působivé a revoluční! :o :cry: (to J.Šajmovič když celou "kameru" v Sanitce 'klasik' odnosil v ruce byl úplnej břídil... :x ). Scénář strhující: Igor Bareš - řidič vysávající naftu ze služebního auta (naposledy snad alá J.Somr v 'Dynastii Nováků' zbytky z cisterny?) - přiznám se, že jsem před časem slyšel, že u moderních vozů tento 'fígl' už není proveditelný, boxující Jandera ml., umírající Ilja Racek nenávidějící i v posledním tažení Janderu st.(proč ho ten 'Jula Fučík' tak nenáviděl??), slovenský rom poctivý a čestný jen zkroušený jistě po návratu z Anglie nepochopením v (ne)dostatku sociálních dávek podřezávající svojí družku, kterou potom tak dojemně zachraňuje zatímco jej řidič Vašut (jistě v hloubi duše rasista) po příjezdu na místo činu tak hnusně, ošklivě a naprosto bezprávně spoutává... :? Jandera mladší souložíce na nové sedačce v obýváku přistižen matkou (Boha!), Michal Dlouhý a jeho 'píchací 10ti minutovka' s následným peněžitým trestem...a "vola aké problémy ve vztahu Simony Máderovej a jej manžela Gordona..." wauuuuuu to bol opravdový fičáááák, už se těším na další díl SII. - Vyvolení :cry: 8-) :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Sanitka

Příspěvek od geza »

Druhý díl a už šoustání!!! A skoro dvojitý. Kozy venku!! :shock: Emerický pěsničky. Romové namísto cigánů. Paparazzi. Potoky krve!! Všeobecný luxus. Gordon Mádr. :oops: Je tam všechno, :mrgreen: dneska už můžem všechno!!! Ale to je málo, já chci víc! Chci vidět, jak se na kavčích horách koupou v penězích a dělaj do pozlacenejch hajzlíků. A přitom mumlají o vyšších sférách umění. Vždyť jsou celým národem milováni! :twisted:
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Sanitka

Příspěvek od Čarda »

JJ - šou..ání a potoky krve v primetime na ČT - svý pětiletý dceři, který jsem na to dovolil včera koukat, protože má ráda sanitky a hasiče, jsem musel často zakrývat oči.

Jinak podle jedné fotografie v závěrečných titulcích, kdy Tatra 815 boří sanitku zleva - že by tím, kvůli kterému nezůstane jedno oko suché, byl v této "nové řadě" Fanda Beznoska?
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Sanitka

Příspěvek od huba.buba »

HNUS A ZASE HNUS. Radši se vrátím k pravidelným pátečním pochůzkám na pivko. Rozhodně mi bude líp, než u tohoto ,,díla" (možná veledíla...)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Sanitka

Příspěvek od Elden »

Mně to zatím tak vycházelo a doufám v to i nadále, že pátky bude hospoda (nikoliv novácká :) a už vůbec ne Sanitka 2). Neviděl jsem z toho ani upoutávku a podle vašich příspěvků se ani nejspíš koukat nebudu...
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Sanitka

Příspěvek od Dobesch »

Ja to s tou cubickou myslel jen jako legraciiii :shock: :roll: :oops:

Teda nechapu proc pana Narozneho nahradil pan Labus,ale role pana Srstky ...kam az lze klesnout za 170 milionu. Pokud pan Naroz(c)ny neprijal roli kvuli kvalite scenare tak mu tleskam. Osobne sem myslel ze hur uz byt nemuze. Uz ted se bojim toho co je zrejme z titulku --Jandera mladsi prepada financni ustav (mam obavy ze vlivem vady zraku prepadne materskou skolku)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Sanitka

Příspěvek od Salaba »

Dobesch píše: ...kam az lze klesnout za 170 milionu...
To víte pane kolego, z ho..a bič neuplete. ;) :roll: Vydržel jsem i u 3.dílu SII. ale skoro bych Filípkovi vzkázal alá tématickým citátem z dialogů: "Už ma nejeb!" :twisted:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Sanitka

Příspěvek od Honza Zeman »

My jsme taky koukali, ale ty zapletky jsou strasne lacine. Uz v minulem dile opet cikani jako v prvni rade, opet lekar Richard (jako Skalka) a jeho zeny, vcera opet Richard vnikajici do bytu jako v prvni rade, lekar odmitajici prijmout pacienta atd. Tohle vsechno tady bylo, proc pan Hubac jen opisuje? S ucty k prvni rade nebo k otci? Lacinost cisi i ze sceny prijezdu Madrove domu "z nakupu darku", Gordon se jde samozrejme podivat do auta atd.

Jinak ty chodby v nemocnici (prijem bezdomovce a veskere sceny na chodbach) jsou od nas z Homolky, akorat je samozrejme vtipne jak herci koukaji tam, a postava jde k nim, ale ve skutecnosti to tak byt nemuze. Ale to zname i z majora Zemana ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Sanitka

Příspěvek od Čarda »

Mě zaujalo nejvíc to, že když záchranáři jedou na Štědrý večer (Korejsovi vystydl kapr) k Evě Voříškové, tak nejenže je všude venku světla jak v poledne (to by nevadilo, na to jsme zvyklí ze Šťastných a veselých), ale ten provoz v tu dobu na pražských ulicích, jedna tramvaj za druhou, atd.
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Sanitka

Příspěvek od nalim159 »

No je to prostě tragédie... Jak tohle mohl nějaký investor schválit. Boha!
I herci jsou strašně špatní. Hanzlík prostě hrát zapomněl. Jiráček to niky neuměl. Havlová - raději bez komentáře. Jediní, kdo hrají, jsou Zedníček, Vašut a Skopal.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Sanitka

Příspěvek od geza »

Ten Hanzlík - taky se mi nelíbí. Prostě mu chybí herecká praxe, vo tom to je. Bohužel to platí pro vše, co po svém návratu k hraní natočil. Když někoho vytáhnou jednou za pět let, nebude to zázrak. Totéž platí pro Vešhavlovou. Když trochu odbočím a vzpomenu na Voříška (moderátor zpráv vykopnutý z Novy), na něj se po cca půlroce na Primě taky nedalo koukat a přitom by se řeklo profík. Jiřinka Bohdalová by taky mohla být soudná (nebo spíš ti kolem?), v čem se posledních pár let objevila, tam jsem si musel v duchu zakrývat oči.

A trošku z jiného soudku: z chatu se scénaristou pobavila otázka / odpověď:
Anna: V kterých letech se odehrávala stará Sanitka vlastně? A dá se říct, že to byl částečně kolaborant. seriál?
Ivan Hubač: Ne částečně! Úplně kolaborantský! Horší než Major Zeman!

Výborně, súdruh Hejna!
zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1036 ... van-hubac/
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Odpovědět