Chalupáři

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chalupáři

Příspěvek od nalim159 »

Jojo, ten díl je opravdu hodně povedený. A nejpřísnější je ta harmonikářka v hospodě; vždycky, když ji vidím, tak si říkám, jestli to je vůbec možný :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Chalupáři

Příspěvek od malej Míra »

CErin píše:Doporučuji http://filmovezvuky.fdb.cz/chalupari/
Jasně, tuhle stránku znám a připouštím, že moje citace nejsou doslovné, protože to sypu z hlavy... ;)
Jinak pokud byste měli chuť vidět malého Pištu (cikáne lakomskej :D ) v trochu starším věku, tak jste dnes měli příležitost. ČT1 opakovala ráno dětský televizní film "Veronika prostě Nika" s dětskou hvězdou Michaelou Kudláčkovou v hl. roli a "Pišta" hrál jejího staršího bratra. Zajímaví byli i jejich rodiče - Vl. Brabec a I. Janžurová... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Chalupáři

Příspěvek od Žitný »

No jsem tomu rád,že na zmíněný výrok je takový ohlas.A vlastně i na další výroky.Vlasně, kdyko-li si vzpomenu na téměř jakouko-li tel.hlášku z chalupářů,mám úsměv na rtu.A o tom to je!Těší mě,že vzpomínkou na tyto postavičky člověk, byť na okamžik ,zažene případný smutek.
Jak píše Míra - ".......my jsme z jednoho autobusu....." Tak to je také nálož smíchu.Atd atd... :)
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Chalupáři

Příspěvek od Bína »

Tento seriál od 9.10.09 vysílá JOJ + od 20 h. kde nahradí Jakuba skláře. :) .Opakování v sobotu odpoledne.
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chalupáři

Příspěvek od Holka z letiště »

Je to jeden z těch seriálů, u kterých nikdy nevím, který díl si pustit. Všechny jsou tak výborné a zároveň mezi nimi není žádný slabý, že mě tím ten seriál pěkně naštve a sjedu to celé znova od začátku do konce už popadesáté :lol:

Když jsem slyšela o něm vyprávět J.Sováka a Fr. Filipa, že se jim do toho nechtělo, protože to ve scénáři vypadalo jako prvoplánová agitka (poté, co natočili Byl jednou jeden dům), tak je jedině dobře, že to nakonec "zvládli po svém" a natočili tu perlu.
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Chalupáři

Příspěvek od Hanele »

Tento úžasný seriál opět na obrazovkách - každou neděli od 20:00 na ČT1. Paní Skořepová prý na svých stránkách bude postupně zveřejňovat vzpomínky z natáčení... :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Chalupáři

Příspěvek od nalim159 »

Holka z letiště píše: protože to ve scénáři vypadalo jako prvoplánová agitka (poté, co natočili Byl jednou jeden dům)
Nemyslím si, že BJJD je prvoplánová agitka, podle mě to je hodně dobrý seriál, a to po všech směrech.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Chalupáři

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to asi Holka z letiste nemyslela, to co napsala jsem pochopil tak, ze po tom, co natocili Byl jednou jeden dum, vypadali Chalupari jako agitka.

Jinak s chuti jsem se vcera podival na prvni dil a ten serial ma proste porad co nabidnout, mily, vtipny a oddechovy, presne na letni vecery :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Chalupáři

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:...serial ma proste porad co nabidnout, mily, vtipny a oddechovy, presne na letni vecery :)
jj Chalupáři jsou prostě málo platné geniální! :) ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Chalupáři

Příspěvek od tajemník Šanda »

Opět je máme, už zase je léto. Nemůžu si pomoct a musím neautorsky připomenout výrok pana Filipovského v prvním díle, když odchází z incidentu s jim zatím neznámým vesničanem. Evžen Huml dostal zásah vápnem a Klásek (Fr. Filipovský) mu vyčinil: "Pořád jenom kecáš a hovno z toho." Čas cca 42:24. Krásně slyšitelné, evidentně mimo scénář.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Chalupáři

Příspěvek od Hanele »

"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chalupáři

Příspěvek od Eman Zahradník »

Zajímavé video,je tam kupříkladu i chalupa kde bydlel Bohouš Císař se svým domácím.. :D Evženem Humlem-http://www.youtube.com/watch?v=l0J7w9xCsHM
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Chalupáři

Příspěvek od Hanele »

Nejenom 30 PMZ slaví letos čtyřicátiny - stejně "staří" jsou i Chalupáři! :)
A takhle vypadá místo jejich natáčení dnes... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Chalupáři

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak nám začala letošní letní repríza Chalupářů v televizi, tentokrát na TV Nova. Šokem byla pro mě obrazová resp. barevná vybledlost této kopie, pročpak ji nevysílají z té nové vyčištěné kopie, co byla na DVD?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Chalupáři

Příspěvek od pplk Žitný »

Protože by ji museli koupit. A tak vysílají kopii, kterou si kdysi zaplatili a nyní jen obnovují (platí) za vysílací práva.
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Odpovědět