Malý pitaval z velkého města

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Manitoba »

Podle mě taky moc pěkný seriál na rozdil od Honzy Zemana celkem poklidný a nezapomenutelný detektiv staré doby Rudla Pekař a dále tupoň Jiříček Otradovec.
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od knihomol »

Pan kolega heerec sliboval nějaký zásadní nedostatek z tohoto seriálu a zatím kde nic tu nic. :o
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od heerec123 »

Děkuji za připomenutí. ;) I když já nesliboval zásadní nedostatek, ale smutnej postřeh týkající se šatníku npor. Kubáta a spol. Já vím, že to je vpodstatě úmyslně, ale nemůžu si pomoct... Když třeba v prvním dílu, kterej se odehrává v průběhu asi tak jednoho měsíce (po instalaci zástrček dokonce den po dni), má Krampol pořád jedny stejný hadry (včetně košile), vypadá to prostě divně.
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Hans »

No ovšem bezkokonkurenčně vede Rudla Pekař a jeho otřesné svetry.Si na to vzpomenu,tak mě jímá hrůza ještě teď..... :)
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Manitoba »

heerec píše:Děkuji za připomenutí. ;) I když já nesliboval zásadní nedostatek, ale smutnej postřeh týkající se šatníku npor. Kubáta a spol. Já vím, že to je vpodstatě úmyslně, ale nemůžu si pomoct... Když třeba v prvním dílu, kterej se odehrává v průběhu asi tak jednoho měsíce (po instalaci zástrček dokonce den po dni), má Krampol pořád jedny stejný hadry (včetně košile), vypadá to prostě divně.


Jo jo to jsme doma taky řešily a dospěly jsme k názoru třeba to byly služební hadry a těch měli několik kusů k dispozici na služebně :D :lol:
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od heerec123 »

Abychom klukům z OO-VB, respektive kostýmnímu výtvarníkovi, úplně nekřivdili... Mám pocit, že v epizodě Benjamínci se Jiříček, než jde pařit a propadnout skleníkem :D , snad převlíká.
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Manitoba »

heerec píše:Abychom klukům z OO-VB, respektive kostýmnímu výtvarníkovi, úplně nekřivdili... Mám pocit, že v epizodě Benjamínci se Jiříček, než jde pařit a propadnout skleníkem :D , snad převlíká.
Jo jo máš pravdu, ale zřejmě zbytečne když prošel tím sklem a kde skončil tak se asi zamazal a potrhal :lol:
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od malej Míra »

...nesmíme zapomenout na urputného ikdyž poněkud pomalého Libora Krejcárka a jeho pravý opak Kamila Hamříka.
A jako perla, všimněte si, kdo můžete, jak náčelník Břéťa Kubát od první série do druhé zestárl asi o 20kg. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Manitoba »

malej Míra píše:...nesmíme zapomenout na urputného ikdyž poněkud pomalého Libora Krejcárka a jeho pravý opak Kamila Hamříka.
A jako perla, všimněte si, kdo můžete, jak náčelník Břéťa Kubát od první série do druhé zestárl asi o 20kg. :mrgreen:
Břéťa tam dost přibral to je tím jak se válí v kanclu a do terénu se mu moc nechce a krade tam Liborovi řízečky :lol:
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od malej Míra »

Manitoba píše:Břéťa tam dost přibral to je tím jak se válí v kanclu a do terénu se mu moc nechce a krade tam Liborovi řízečky :lol:
...a když do terénu, tak jenom se synkem na pískoviště... :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Manitoba »

malej Míra píše:
Manitoba píše:Břéťa tam dost přibral to je tím jak se válí v kanclu a do terénu se mu moc nechce a krade tam Liborovi řízečky :lol:
...a když do terénu, tak jenom se synkem na pískoviště... :D[/quotA to sedí na lavičce a nechá si málem ukrást od Hamříka Kyblíček s lopatičkou
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Arnold Hackl »

malej Míra píše:...A jako perla, všimněte si, kdo můžete, jak náčelník Břéťa Kubát od první série do druhé zestárl asi o 20kg. :mrgreen:
Ano pane kolego, tohle Břéťovo "zestárnutí" mě rozesmálo nejvíc z celého seriálu. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Hans »

O prázdninách opět poběží v TV.Tuším,že na Nově.Viděl jsem milionkrát,ale pokud na to natrefím,beztak zas hodím oko.... 8-)
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Richard Lipinski »

O vysílání seriálu jsem četl na idnes, měl by běžet přes prázdniny, takže si ho po roce opět vychutnám. Minulý rok běžel od 03.07. do 21.08.
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od geza »

Mám nahráno a přiznávám, že v četnosti domácích repríz předstihuje Zemana. Podle mého nejlepší čs. krimiseriál.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Odpovědět