Malý pitaval z velkého města

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Bába kořenářka »

Bohužel zemřel Michal Pešek - Jiříček Otradovec ;(!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 332
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od tajemník Šanda »

Kolegyně byla rychlejší. Můj příspěvek v sekci Témata... je tím pádem možno smazat.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Holka z letiště »

Doporučuji knihu http://www.kosmas.cz/knihy/143886/lovec-prizraku/, kde bývalý policejní rada Markovič popisuje také jeden z případů Malého pitavalu, Kuchařinku. A jak to bylo ve skutečnosti. Knihu možná samozřejmě znáte, místy je drsná, ale určitě zajímavá. Já jsem se k ní dostala přes Panoptikum města pražského a dost mě překvapila až vyděsila. Nedoporučuji číst večer v posteli :shock:
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Eman Zahradník »

Koštýř píše:Dnešní díl - Autorka detektivních povídek. Hráli p. Brabec, paní Rázlová... :) Plus neodolatelný npor. Rudla Pekař - co má stále stejný svetr.. :mrgreen: a mihnul se i Brigadýr - známé letadlo.
http://www.youtube.com/watch?v=8QLP0_U2 ... re=related
;)
nejvíce mě pobavilo jak p.Brabec "automaticky".p.Haškovi,který mi v seriálu silně připomíná detektiva takového českého Columba tyká... :)
Naposledy upravil(a) Eman Zahradník dne sob 24. lis 2012 18:43:17, celkem upraveno 1 x.
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Honza Zeman »

No on je Mistr takovy familierni i ve skutecnosti :) . Vzpominam si na nase prvni setkani, kdy jsem si k nemu sednul a on pak neco vypravel a placal me dobrosrdecne do kolena :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Salaba »

Eman Zahradník píše:Autorka detektivních povídek...p. Brabec, paní Rázlová... :) Plus neodolatelný npor. Rudla Pekař.
nejvíce mě pobavilo jak p.Brabec "automaticky".p.Haškovi tyká
- no myslím, že je to taková drobná epi alá TopGun :mrgreen: A náš Mistr v ní rozhodně svojí familiérností a odborným přehledem, který vybízí k tykání jednoznačně převyšuje toho malého Toma Krujze :mrgreen: :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak od 16. cervna se muzeme tesit na reprizu serialu kazde pondeli vecer, skonci totiz serial Clona. A pry bude i v HD ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od plk.Žitný »

Pokud se Vám líbí Pitaval, je možné pozvat na nějaký sraz p. Paveleka, který byl u Pitavalu odborným poradcem. Zná spousty zajímavostí o Renátě Doležalové, protože s ní bydlel na jednom patře... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od nalim159 »

Hombre píše: se muzeme tesit na reprizu, skonci totiz serial Clona
Tak na to by si měl dát kolega Salaba s Holanem ještě jednu lahvinku Tramínku :) ;)
Na to HD jsem tedy zvědavý, ale titupuji, že to HD nebude. Když vydávali DVD, tak inzerovali taky HD kvalitu, a skutek utek :cry:
Ale, čože...? Na návštěve?!
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od spravodajca »

Pozrel som to v uplynulých dňoch...po rokoch a vcelku spokojnosť. Na niektoré časti, napríklad Autorka detektivních povídek, by to chcelo väčší kľud, aby si človek tú psychológiu vychutnal. Iné pasáže majú svoju dynamiku... napr. utajené odchytávanie áut v časti vedoucí partiové prodejny...A chudák Kanyza nič nezistil. B-) Tak mu treba... :-P
Inak, napr. tým naším operatívcom a kriminalistom moc nenapadlo, že: ... počernejší.. menia nemecké marky a vozia sa na BMW s nemeckou značkou (inak Magdeburg ak sa nemýlim B-) ), tak to môžu byť aj Turci. To by som po nich asi chcel veľkú dedukciu. Teraz mám samozrejme na mysli Valutovou příhodu.

Nooo Rudla Pekař možno má otrasné svetre ale dcéry sa mu vydarili... :best:
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Bláha
major
Příspěvky: 652
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Bláha »

Kanyza tam nebyl.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od spravodajca »

Ups o:) sorry, šlo o Kratinu..
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Salaba »

spravodajca píše:... sorry, šlo o Kratinu..
Podle mě jedna z nejlepších rolí "lamželeza/drtikola" Vladimíra Kratiny... ;-) "Tys ho zabil, toho Sedláčka!"... :-o Vůbec se nedivím, že Ota Sklenčka byl zněj - byť už jako starej zkušenej kriminálník - pěkně vyklepanej... :-$ :njn:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Bláha
major
Příspěvky: 652
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od Bláha »

Dnes při sledování dílu kasař vypráví policajtům Hrušínský na služebně jak vykradl v pětatřicátém kampeličku.A to by mu bylo 15 let,podle data narození které uváděl 1920.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
průvodce
strážmistr
Příspěvky: 56
Registrován: pon 22. črc 2019 16:10:28
Bydliště: Litomyšl

Re: Malý pitaval z velkého města

Příspěvek od průvodce »

Zjevně byl kasař Kořán pěkné kvítko a činil se již v mládí, asi šikovný učitel či se jen mohl chlubit (neznám archivační lhůty, ale je to 50 let starý případ) a nebo další možnost: chyba scénáře.
Odpovědět