Případy 1. oddělení

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

Taj pojďme do toho! ;)

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1035 ... riminalek/

Třetí otázečka je přímo naše, schválně kolik z našich uspěje přímo u této otázky. ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Honza Zeman »

No, jelikoz se test sklada i z cizich serialu, radeji jsem to vzdal, protoze bych asi pohorel. Vylozene jsem tipoval a vetsinou spatne :) . Ale maji tam chybu u pani Razlove, pribeh z Pitavalu se jmenuje trosicku jinak, nez tam maji napsano.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:Taj pojďme do toho! ;)
Prošel jsem, něco jsem věděl, něco uhodl, ale u našeho seriálu jsem si pochopitelně naběhl... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 31. bře 2014 11:57:57, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše: něco jsem věděl, něco uhodl, ale u našeho seriálu jsem si pochpitelně naběhl... ;) :D
To jsem rád, že nejsem sám :)
V mém případě to bylo tím, že jsem nedočetl všechny možnosti, klasický postup při sestavení testu - dát první odpověď, která se tváří za správnou :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

Tak jsem se trochu bál, že pokračování nebude, ale to Korejsovo rozhodnutí (určitě přetočené, že jo ;) ) mě utvrdilo v tom, že pokračování bude! :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:Tak jsem se trochu bál, že pokračování nebude, ale to Korejsovo rozhodnutí (určitě přetočené, že jo ;) ) mě utvrdilo v tom, že pokračování bude! :)
A tak to si zrovna nemyslím. Naopak to považuji za výborné zakončení seriálu ze života, takový opravdový happy(?) end. ;) :D Když už je šance, že se toho lempla zbaví, tak on si to na poslední chvíli rozmyslí. :roll: A pokračování být může, ale také nemusí. Spíš tomu nevěřím. :cry:
No hoši, bude se mi po vás stýskat. Vlastně nebude, vše mám zaarchivováno a uloženo, takže hurá na další kolo... :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Honza Zeman »

V dnesnich Udalostech byla reportaz o ceskych krimiserialech a vicemene zde potvrdili, ze se bude chystat druha serie Pripadu, tak slava.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Salaba »

Když to bude dělat stejný tým v duchu 1.série tak sláva a kluci "palec nahoru". Tak jen doufám, že se to nezvrtne :? 8-) ...chraň nás Pánbíček třeba Filípka R. :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Případy .1. oddělení

Příspěvek od Salaba »

Konec (prozatím?) případů 1.odd., ať žije "Clona"?? :?
No osobně se nechám překvapit... Schématismus rádoby?"sexy" vševědoucí (v našich poměrech oblíbeně jakési 'hvězdné' sloveny?) snad alespoň překousnu, Kryštofa ('Tmavomodrý svět')Hádka možná v úvodu taky...záchranou možná'bard' Viktor Preis... No nechám se zkrátka překvapit!? (příjemně??? :? ). Alespoň v začátcích ale asi pomnu "1.oddělení"... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

malej Míra píše:...seriálovou úřadovnu 1. oddělení najdete tady, adresa je Podvinný mlýn 2....
Dnes jsem jel kolem této dnes už slavné adresy a je tam pusto a prázdno, na budově visí, že kanceláře jsou k pronájmu. Kdo tedy touží po sídle firmy na prestižní adrese ať neváhá ani okamžik. Kam se hrabe nějakej Václavák. Navíc bude možná šance do budoucna pozorovat filmaře a naše hrdiny přímo v akci... ;) :D
Kdybych měl víc času a nemusel řídit, určitě bych zaskočil do nedaleké hodpody na jedno točený a připil "na objasněnost". :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Hanele »

Tak prý až za dva roky - ale budou! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

malej Míra píše:...Kdybych měl víc času a nemusel řídit, určitě bych zaskočil do nedaleké hodpody na jedno točený a připil "na objasněnost". :mrgreen:
Tak včera jsem ten čas měl a jedno od cesty jsem dal. Obsluha mírná, ceny vlídné, akorát výčepní, s kterým jsem mluvi, byl jen na záskok, takže natáčení nepamatuje. Nicméně můj dotaz na seriál ho zjevně nepřekvapil... ;) :D
Kdyby někdo plánoval místa natáčení mezi Balabenkou a Českomoravskou prošmejdit, tak mám pro něj tip na občerstvení. Kdo máte rád asijskou kuchyni, tak téměř vedle restaurace U Čížků je sympatické pravé Vietnamské bistro a abyste si mylně nemysleli, že to je jen o smažených nudlích s kuřecím masem nebo Kung-Pao, tak vyzkoušejte Vietnamskou polévku Pho-Ga, chutná luxusně.
Jinak Komerční Banka se přestěhovala do úplně nových prostor o nějakých 200 metrů přimo na Balabenku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Dobesch »

Co se tyče šmejdění po místech natačeni doporucuji protahnout akcni radius az ke stanici metra Kolbenova - nebo aspon kousek za Vysocanskou. v dile s vrazedkyni "Polivkovou" kdyz ta nastupuje do autobusu na zastavce Nemocnicni nebo jak se jmenuje tak to bylo skutecne toceno v ulici Nemocnicni, ale s tim, ze tam zadna zastavka busu neni a blizka zastavka tramvaje se jmenuje Špitálská. Proč nemohla jit ten kousek na Vysočanskou nevim.

Čihani a zatykani "fotografa" z dilu s fotkou filmove rekvizity se sice melo odehravat na P5, ale realne se natacelo v uli. Na Brehu v Praze 9. A to jsou jen ty momentyco me utkvely vzhledem k blizkosti pracoviste a tim, ze sem je poznal na prvni pohled. V poslednich 2 letech tu bylo ceduli o nataceni vic, ale co vse patrilo k 1. oddelni?
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Honza Zeman »

....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

Hombre píše:Tak uz lze objednat a zakoupit.
Včera jsem viděl v TV. Celkem zásadní změna, ještě na konci března mi psali, že o vydání na DVD nepřemýšlí... Ovšem 999, žádná láce ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět