Případy 1. oddělení

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Dobesch »

Musim konstatovat, ze serial je super,a le v kazdem dile se najdou perly. Minule Otviracka tetovaciho studia a vcera.

Odbornik rekne, ze fotka je z kinofilmu a ne z digitalu. A o par scen dal se Nejvyssi sef rozciluje nad tim, ze si nikdo ve FOTOLABU kde fotku delali nevsiml ty fotky. A naslewduje uzasna veta: A VUBEC PROC SI TO TEN CLOVEK NEVYTISKNE DOMA. odpoved TREBA NEMA POCITAC. Inu dva odbornici a zdroj fotky negativ na kinofilmu. Myslim ze nez ti sefove, to je lepsi Srsen
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše: ale tady rozhodně učiním vyjímku... ;) :D
Tak jsem dostal z ČT odpověď, která nás moc nepotěší:

Těší nás, že Vás tento seriál upoutal a dosud odvysílané díly se Vám líbily. DVD se seriálem v současné době neplánujeme vydat.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

nalim159 píše:...Tak jsem dostal z ČT odpověď, která nás moc nepotěší...DVD se seriálem v současné době neplánujeme vydat...
To si myslím, že je v pohodě, na to je moc brzy. Čekal bych podobnou odpověď. Ještě se seriál ani celý neodvysílal. Kdo ví, jestli ještě nějaké díly nepřibudou atd. Dal bych tomu čas, za rok, za dva... Zatím přeci máme ivysilani a DVD rekordéry ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

Na počítači si to tak nevychutnám a DVD rekordér právě nemám :(
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...kazdem dile se najdou perly....Odbornik rekne, ze fotka je z kinofilmu a ne z digitalu. A o par scen dal se Nejvyssi sef rozciluje nad tim, ze si nikdo ve FOTOLABU kde fotku delali nevsiml ty fotky. A naslewduje uzasna veta: A VUBEC PROC SI TO TEN CLOVEK NEVYTISKNE DOMA. odpoved TREBA NEMA POCITAC... Myslim ze nez ti sefove, to je lepsi Srsen
Ale i tohle bych nepovažoval za chybu filmařů, ale těch postav. Kolikrát jsem v praxi zažil jak šéfové dělají ukvapené závěry na základě nedostatečných informací... No Sršeň je Sršeň. V těch lejstrech asi fakt dobrej, ale nic víc se po něm nemá chtít. Ovšem i takovéhle pracanty tým potřebuje. Nemůžeš mít jen samé náčelníky, potřebuješ i indiány... ;) :D
nalim159 píše:...DVD rekordér právě nemám :(
Přijeď, Sherloku, někdy do Práglu na sraz a domuvíme se... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Salaba »

Nic naplat, skoro už jsem ani nechtěl ale nedá mi to - opět chválit! Tým 1.oddělení naprosto bez debat opět skvělý - perfektně zahrané - a další herci v menších rolích minimálně příjemně překvapí a zcela výborně sekundují - J.Lábus, R.Skamene a "osudová vraždkyně" A.Polívková (teda od té bych nechtěl dostat frňákem přes frňák :D ). Ne vážně, opět paráda a jen tak dál! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

Salaba píše: zcela výborně sekundují - J.Lábus, R.Skamene
Skamene byl výborný, sice jen taková miniaturka, ale i tak. A Lábus, alias Jiříček - mohli z něj udělat Jiříčka - Benjamínka z Pitavala (třeba se ho Plíšek mohl zeptat, jak je to dlouho, co dělal s Rudou Pekařem toho včelaře :) ), to by rokama cca sedělo a ještě by si Edice ČT podpořila prodej svého seriálu :mrgreen: ;)

Ale vážně, zase super díl, opět výborné!
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:Nic naplat, skoro už jsem ani nechtěl ale nedá mi to - opět chválit! Tým 1.oddělení naprosto bez debat opět skvělý - perfektně zahrané - a další herci v menších rolích minimálně příjemně překvapí a zcela výborně sekundují - J.Lábus, R.Skamene a "osudová vraždkyně" A.Polívková (teda od té bych nechtěl dostat frňákem přes frňák :D ). Ne vážně, opět paráda a jen tak dál! ;)
Pane kolego, napsal jste už všechno za mě, stačí mi se jen podepsat. Tohle je prostě (kde se vzal tu se vzal na televizním ouhoru vyrostl květ :mrgreen: ) kriminální seriálový koncert... ;) :D
nalim159 píše:...Lábus, alias Jiříček - mohli z něj udělat Jiříčka - Benjamínka z Pitavala (třeba se ho Plíšek mohl zeptat...ještě by si Edice ČT podpořila prodej svého seriálu...
To snad radši ani ne, tyhle rádoby vtipné narážky mě nejvíc prudily u nových "přístavků" k seriálům jako Nemocnice a Sanitka. Chápu to samozřejmě jako džouk, ale spíš mi naskočí vyrážka při té představě, než že bych se tomu zasmál... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od nalim159 »

malej Míra píše: To snad radši ani ne... Chápu to samozřejmě jako džouk, ale spíš mi naskočí vyrážka :mrgreen:
Asi už začínám senilnět :mrgreen: :lol:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Jako už vtipné a zároveň ještě únosné beru, když Pražákovi zvoní mobil znělkou z Hříšňáků... :D Víc bych raději nezkoušel... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Jinak koho by to zajímalo, tak seriálovou úřadovnu 1. oddělení najdete tady, adresa je Podvinný mlýn 2.
Ale jak na ten nápad filmaři přišli? To se mě neptejte. Na této adrese sídlí pár firem, ale Policie rozhodně ne. V seriálových interiérech je občas vidět průhledy ven a rozhodně to není žádný ateliér, dokonce si troufám tvrdit, že interiér je tamtéž, protože výhled do Sokolovské ulice je autentický. Vypadá to, že si to ČT po dobu natáčení prostě pronajala.
Čirou náhodou na této křižovatce odbočuji ze Sokolovské do svého oblíbeného autoservisu pravidelně už nějakých 16 let... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:Jinak koho by to zajímalo, tak seriálovou úřadovnu 1. oddělení najdete...
Díky za přesnou lokalizaci, o místech natáčení je zmínka i na stránkách k seriálu.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...o místech natáčení je zmínka i na stránkách k seriálu...
Díky za upozornění. Zaujala mě hlavně věta, že podmínkou autorů bylo, aby interiér svou ošumělostí připomínal zázemí policistů v Kongresové ulici. To je přesné, i ta budova v Skolovské je taková autentická a správně komunisticky umakartová... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od Dobesch »

Jo driv v te budove byla Komercni banka. Janka ta policejni "hospoda" kam chodej na jedno je skutecna Restarurace U Čížku - Oficialne Kovařská 9, ale vchod je z ulice Drahobejlova
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Případy 1. oddělení

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...ta policejni "hospoda" kam chodej na jedno je skutecna Restarurace U Čížku - Oficialne Kovařská 9, ale vchod je z ulice Drahobejlova
To je ona, díky za upozornění. Tak tedy na objasněnost...! :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět